Jump to content
DD

Ktoś założył opcję na moją domenę...

Recommended Posts

Pewnie chodziło Ci o reklamę :}

Witam , rzeczywiście dokładniej przeczytałem pierwszy post tego tematu gdzie napisane jest że chodzi o ostatnio założone opcje na swoje domeny a nie te które są nałożone od paru lat , więc przepraszam i proszę admina o usunięcie mojego postu jeśli jest to odbierane jako reklama. Na swoją obronę mogę tylko powiedzieć że jeszcze nie wiem jak można sprawdzić od kiedy opcja jest założona na daną domenę i że tą domenę posiadam od paru dni a wystawiłem ją na giełdę za właśnie twoją namową ,,zabaco" co prawda mówiłeś o allegro . Co do kolegi ,,umberto " to bez komentarza .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym w tym miejscu zapytać o usystematyzowanie, którzy rejestratorzy wysyłają obecnie do swoich klientów powiadomienia o zarejestrowaniu opcji na domenę zarejestrowaną przez swoich klientów? Wiem, że wysyła Dropped. NetArt do niedawna jeszcze nie wysyłał. A jak to jest dla domen zarejestrowanych w Home, Premium, AZ i ewentualnie innych?

Z góry dzięki.

Edited by Pablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic tu do systematyzowania i czajenia sie nie ma - maile wysyła teraz dns.

No właśnie chyba nie do końca bo niedawno (koniec marca br) zostały założone 2 opcje na moje domeny zarejestrowane w netArt i nie zostałem powiadomiony o tych opcjach. Z tego co wiem powiadomienia z NASKu działają już od jesieni 2012 i dotyczą raczej tylko informacji o wygasaniu domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie nie doczytałem, że chodziło Ci o opcję. Premium ma to widoczne w panelu podobnie jak am. Az chyba nie ma tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie nie doczytałem, że chodziło Ci o opcję. Premium ma to widoczne w panelu podobnie jak am. Az chyba nie ma tego.

W przypadku Premium faktycznie mamy informację o istnieniu opcji w panelu przy każdej domenie. Mi jednak chodzi o typowy mailing w związku z zaistnieniem tego faktu.

Edited by Pablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

advisors.pl

automaniacy.pl

darczyncy.pl

eantykwariat.pl

formalnosc.pl

market.org.pl

paczuszka.pl

sms24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ktoś założył opcję na moją 343.pl - oddam za bezcen :) radzę się spieszyć :)

 

za moment spadnie - obstawiam że opcję założył automat ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×