Jump to content
DD

Ktoś założył opcję na moją domenę...

Recommended Posts

Tu też ktoś liczy że odpuszczę te domeny .A wystarczy zapytać.

centrumleasingu.pl

investbud.pl

audio-booki.pl

artmoto.pl

biuroekspertyz.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Wg mnie temat stracił całkowicie sens. Proponuję jego zamknięcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie temat stracił całkowicie sens. Proponuję jego zamknięcie.

Dlaczego? Niekoniecznie stracił sens. Jakby nie patrzeć, jest to również forma promocji wlasnych domen. Dobrze by było, aby nie było to nadużywane, gdyż nie ma możliwości weryfikacji, czy jak ktoś pokazuje własną zaopcjowaną domenę, to znaczy, że ta opcja jest kogoś innego, czy danej osoby piszącej w wątku, byleby tylko sobie wstawić domenę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może Anubis wpadł w jakieś przygnębienie, gdzie nie spojrzy, tam opcja, nawet na domenach jeszcze niezarejestrowanych. 7.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilardowy.pl

opcja utworzona: 2014.01.25 14:42:03

Jeżeli ktoś zainteresowany domena wystawiona za drobne na Premium

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zerkając na poniektóre domeny w temacie to nie chce mi się wierzyć, że człowiek może zdecydować się na utworzenie opcji na tak słabe domeny. Chyba opcje założył bezmyślny automat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może akurat komuś takie domeny potrzebne, różne przypadki sie zdarzają.. No a poza tym sam fakt, że domena jest zaopcjowana jeszcze nic nie znaczy..przeciez jeżeli domena nie wróci do puli domen wolnych w okresie ważności opcji to i tak nie uda się jej przejąć..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj dostałem wiadomość od Premium, że na domenę, dla której widziałem tylko jednego kupca, ktoś założył opcję i sprawdzenie, że ta sama nazwa w .info.pl została zarejestrowana kilka sekund po opcji, zdradziło mi, że to ktoś inny niż się spodziewałem. Jak często udaje się Wam dopiąc sprzedaż, gdy wiecie, kto założył opcję? Wysłałem już do abonenta opcji wiadomość, w której poinformowałem go, że nie ma gwarancji wygaśnięcia tej domeny (zresztą, po co czekać ;)?) i mam nadzieję, że mi odpisze niedługo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jak często udaje się Wam dopiąc sprzedaż, gdy wiecie, kto założył opcję?

 

2. Wysłałem już do abonenta opcji wiadomość, w której poinformowałem go, że nie ma gwarancji wygaśnięcia tej domeny (zresztą, po co czekać ;)?) i mam nadzieję, że mi odpisze niedługo.

ad. 1 - to nie ma znaczenia...

ad. 2 - nie ma co się poniżać i na siłę wpychać komuś domenę... sorry.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie jest opcja sprawdzenia abonenta opcji?

Nie ma takiej opcji :D

 

Prawdopodobnie Domenatorix wywnioskował ze abonentem opcji jest abonent domeny w .info.pl ktora "została zarejestrowana kilka sekund po opcji"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie Domenatorix wywnioskował ze abonentem opcji jest abonent domeny w .info.pl ktora "została zarejestrowana kilka sekund po opcji"

 

Bardzo prawdopodobne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filipek.com.pl - raczej nie zapraszam do kontaktu, bo to domena z moim nazwiskiem, więc jak bym zaproponował komuś cenę średniego xxxxx to był bym wyśmiany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×