Jump to content
DD

Ktoś założył opcję na moją domenę...

Recommended Posts

Czy mi się wydaje czy Dropped przestał wysyłać emaile z informacją o założonych opcjach na naszych domenach?

 

Tymczasem... https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1080063

 

Pytanie do licytujących: aż tak źle mi życzycie? Jestem jeszcze stosunkowo młody ;)

 

DD

Domeniarze też tracą domeny, a szanse na realizację opcji wzrastają jak znajdzie nowego nabywcę. Powinieneś się cieszyć, że wyceniamy ją tak wysoko.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

przerażające to co piszecie.

Jak sępy czekające na śmierć ofiary. ;)

 

Lepiej już chyba napisać, że czyhacie na to, że ktoś zapomni opłacić

Share this post


Link to post
Share on other sites

mytablet.pl

 

właściciela opcji zapraszam do negocjacji.

domena nie spadnie.

Edited by app

Share this post


Link to post
Share on other sites

..w sumie to kupiłem domenę z założoną już opcją...

zapraszam abonenta opcji do negocjacji :)

Cyberek.pl

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

laserfrakcyjny.pl

 

utworzona: 2012.04.20 14:24:30

ostatnia modyfikacja: 2012.04.25 16:48:34

koniec okresu rozliczeniowego: 2013.04.20 14:24:30

 

opcja utworzona: 2012.04.20 15:46:02

opcja wygasa: 2015.04.20 15:46:02

 

Zapraszam do kontaktu;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kilka dni przed tym, jak "wylicytowałam": obslugaslubow.pl za złocisza w premium, ktoś założył na nią opcję.

 

generalnie domenę kupiłam na potrzeby własne (razem z idn), ale jeśli właścicielowi opcji bardzo zależy, mogę rozważyć rozstanie :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na domenę Betoniarnia.pl ktoś założył opcję już po 3 dniach od realizacji poprzedniej :P

Chyba nawet wiem kto ;)

( ale to nie ja )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na domenę Betoniarnia.pl ktoś założył opcję już po 3 dniach od realizacji poprzedniej ;)

 

Słabo, na najlepsze domeny opcja zakładana jest do kilku minut po rejestracji. ;-)

 

Przy okazji - mam opcje na 195 moich domenach. Pewnie gdyby zsumować wszystkie domeny należące do inwestorów, na których to domenach są opcje innych inwestorów, to by wyszło lekko paręset tysięcy. Jak krew w piach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped założył opcję na jedną z moich domen, ale opcja już się zrealizowała... na moje konto oczywiście. Dziękuję Dropped za szybką cesję. Dzięki temu Dropped zaoszczędził całe 30 zł ;) Na innej mojej domenie Dropped cały czas trzyma opcję, ale ona się nie zrealizuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji - mam opcje na 195 moich domenach. Pewnie gdyby zsumować wszystkie domeny należące do inwestorów, na których to domenach są opcje innych inwestorów, to by wyszło lekko paręset tysięcy. Jak krew w piach.

 

Nieważne kto jest właścicielem domeny, prędzej czy później większość domen trafi do KK albo przynajmniej trafi w inne ręce i prawdopodobieństwo że domena spadnie zawsze istnieje ( pod warunkiem że domena nie jest przedłużona na 10 lat z góry) więc komentarze "jak w piach", "wtopa" etc są moim zdaniem przesadzone.

 

@PB załozyłem opcje na kilka twoich domen, jedna z nich już mi się zrealizowała ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×