Jump to content
DD

Ktoś założył opcję na moją domenę...

Recommended Posts

Widać świadomy klient. :P

Opcje na moje domeny w grudniu: sprzedajsamochod.pl, polagolfowe.pl, palestyna.pl, amerykapolnocna.pl, wazelina.pl

Nic w sumie ciekawego, gdyby nie opcja tobym nie przedłużał. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nic w sumie ciekawego, gdyby nie opcja tobym nie przedłużał. ;-)

Jak wyzej - gdyby nie opcja caly komplet spadlby

 

To trochę głupie, nie uważacie?

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

To trochę głupie, nie uważacie?

 

Nie głupsze niż zakładanie opcji na moje domeny. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie głupsze niż zakładanie opcji na moje domeny. ;-)

 

Wartość domeny wzrasta wraz z założeniem na niej opcji ? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nie głupsze niż zakładanie opcji na moje domeny. ;-)

 

 

Domeny których miałeś nie opłacić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny których miałeś nie opłacić...

 

Wierzysz we wszystko co ktoś napisze na forum? Kupiłem palestyna.pl za 1k i miałbym nie opłacać tylko dlatego że ktoś założył opcję? ;-)

Ok, być może żartowanie z tego, że miałem tych domen nie przedłużać było niewłaściwe, ale podtrzymuję zdanie, że żadna z nich nie jest na tyle ciekawa aby w ciemno zakładać na nią opcję, więc jeśli zrobił to ktoś inny niż automat dropped, to znaczy że opcje są już bardzo mocno przebrane.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Wierzysz we wszystko co ktoś napisze na forum? Kupiłem palestyna.pl za 1k i miałbym nie opłacać tylko dlatego że ktoś założył opcję? ;-)

 

Nie dlatego że ktoś założył opcję tylko dlatego że domena jest po prostu słaba. Wiele osób decyduje się wcześniej na puszczenie domeny jednak gdy się dowiadują że jest na nią założona opcja ich zdanie o domenie zmienia się całkowicie - czego nie rozumiem. To wywalanie pieniędzy w błoto zarówno przez opcjonera jak i osoby przedłużającej domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To też oznacza, że jest zainteresowanie domeną nie uważasz?

W momencie gdzie są wahania odnośnie przedłużania, pojawienie się opcji przechyla szalę i można dać jej szansę. Chyba, że automat założył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dlatego że ktoś założył opcję tylko dlatego że domena jest po prostu słaba. Wiele osób decyduje się wcześniej na puszczenie domeny jednak gdy się dowiadują że jest na nią założona opcja ich zdanie o domenie zmienia się całkowicie - czego nie rozumiem. To wywalanie pieniędzy w błoto zarówno przez opcjonera jak i osoby przedłużającej domenę.

 

Informacja o tym, że ktoś założył opcję na moją domenę skłania do bliższego przyjrzenia się danej domenie. Załóżmy że mam domenę sheep.pl i ktoś na nią zakłada opcję - mimo że planowałem ją puścić, próbuję wczuć się w tego, kto założył, szukam więc w google czy nie pojawiło się coś nowego, nowa marka, spółka, jakiś produkt itp. itd. Gdyby nie opcja, bez zastanowienia bym ją puścił, ale świadomość że ktoś inny miał wizję, która kazała mu zainwestować 30 zł w opcję, zmienia perspektywę. Nie wiem co konkretnie jest w tym dziwnego. Inny przykład, co jakiś czas na forum pojawia się wątek: xxx.pl - czy przedłużać. User nie ma pewności co do wartości domeny i radzi się kolegów. Założona na domenę opcja może być przez abonenta traktowana jako jeden z takich głosów "za".

Share this post


Link to post
Share on other sites

walonki.pl

knedliki.pl

cateringi.pl

DobreSzyby.pl

FirmyWindykacyjne.pl

GabinetPsychiatryczny.pl

workers.pl

039.pl

 

Zapraszam szanownych opcjonerów do kontaktu, oddam tanio ;)

 

Pozdrawiam,

Domenion.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×