Jump to content
DD

Ktoś założył opcję na moją domenę...

Recommended Posts

nie rozumiem po co takie opcje zakładać. nie lepiej wysłac zapytanie ofertowe i się dogadać ;0

A ja nie rozumiem po co ten wątek skoro na zdecydowaną większość najlepszych domen, w tym także tych należących do osób z tego forum, zostały założone opcje ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
realizacja.pl

 

nie rozumiem po co takie opcje zakładać. nie lepiej wysłac zapytanie ofertowe i się dogadać ;0

 

To nie moja opcja, ale jak rozumiem gotów jesteś sprzedać te domenę w cenie 32 pln? Jak tak to ją wezmę. Transakcja przez AM? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pawlaczek.pl - opcja została założona w sierpniu ale dostałem o tym info dopiero jak wystawiłem ją na aukcję, dziwne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pawlaczek.pl - opcja została założona w sierpniu ale dostałem o tym info dopiero jak wystawiłem ją na aukcję, dziwne.

 

... i nie sprzedała się za cztery dychy .... co jest tylko potwierdzeniem mojej tezy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
powiedzmy ze kupiles jakas domene i transferujesz ja do dropped.

jesli byla na niej opcja wczesniej zalozona otrzymasz maila typu:

 

Kupilismy domene nianie.pl i ani od active24, ani potem od nazwy nie dostalismy zadnej informacji, mimo, ze ktos ma na nia opcje.

Takze to chyba od rejestratora zalezy, a powinno byc regula...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupilismy domene nianie.pl i ani od active24, ani potem od nazwy nie dostalismy zadnej informacji, mimo, ze ktos ma na nia opcje.

Takze to chyba od rejestratora zalezy, a powinno byc regula...

No właśnie regułą jest brak powiadomień i bardzo dobrze. Rejestratorzy i tak wielokrotnie przypominają o przedłużeniu domeny, a wysyłanie informacji o opcji jest spamowaniem i psuciem interesu osoby, która założyła opcję. Dropped oczywiście doskonale zdają sobie z tego sprawę i wysyła informację o założeniu opcji wszystkich poza swoimi.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie regułą jest brak powiadomień i bardzo dobrze. Rejestratorzy i tak wielokrotnie przypominają o przedłużeniu domeny, a wysyłanie informacji o opcji jest spamowaniem i psuciem interesu osoby, która założyła opcję. Dropped oczywiście doskonale zdają sobie z tego sprawę i wysyła informację o założeniu opcji wszystkich poza swoimi.

Typowa logika psa ogrodnika :wacko:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×