Jump to content
Sign in to follow this  
DeRyL

Zmiana parkingu

Recommended Posts

Witam,

 

Postanowiłem najlepsze swoje domeny z ruchem przeparkowac do namedriva.

Pytanie czy mozna domeny z konta na sedo "skasować" i ewentualnie jak.

 

Po zmianie serwerów caly czas widnieje strona sedo na adresie domen ale namedrive juz nalicza naleznosci dla mnie. Nic nie rozumiem :/

 

namedrive moim zdaniem jest lepszy ponieważ praktycznioe bez ograniczen mozna wpisywac slowa kluczowe a i na najlepszej domenie zamiast 0,03 EUR za click mam 0,10 USD .

 

pozdrawiam

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musisz usunac je w "domaina management". Widocznie musisz jeszcze poczekac az dnsy zaktualizuja sie u Ciebie (u innych juz sie zaktualizowaly skoro sa wejscia w ND). Ze slowami kluczowymi to prawda, jednak wynagrodzenie za klik nie koniecznie wynosi 10 centow. Przeczytaj stopke na samym dole w statystykach. W ciagu 48h powinny sie odswiezyc informacje o wynagrodzeniu za klik. I jak miales w Sedo 3 centy to w ND bedziesz mial podobnie (albo mniej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozna. Chcialbym Ci przypomniec (o ile w ogole wiesz) jeden punkt w regulaminie sedo (moze to juz sie zmienilo) ze w przypadku gdy w okresie mnieszym niz rok zmienisz parking dla swojej domeny na jakis konkurencyjny to placisz kare $100tyś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy podobne sankcje moga zostac wyciagniete wobec uzytkownikow NameDrive.com? Bo mysle wlasnie o przeniesieniu na Sedo, chociaz pomysl z parkowaniem na NameDrive i sprzedaza na Sedo brzmi lepiej.

 

Korzystajac z okazji, zadam jeszcze drobne pytanie. Pamietam, ze ktos sie juz pytal o cos podobnego tutaj na forum, jednak nie moge tego znalesc, wiec powtorze pytanie dla pewnosci. Czy dodawanie zaparkowanych domen do wyszukiwarek i katalogow jest niezgodne z polityka firmy NameDrive i Sedo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodawanie do wyszukiwarek i katalogow jest zabronione. A co do przeniesienia z NameDrive, to jeszcze sie nie orientowałem bo nie miałem takiej potrzeby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, dlatego również zamierzałem zmienić, że na sedo jest możliwość samej sprzedaży a nie widze tego na ND.

 

chyba, że się mylę

 

pzdr

 

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tmi - A co jesli zalozyl bym oddzielna stronke dodana do wyszukiwarek, ktora by przekierowywala na moja domenke z reklamami? Pytam sie z ciekawosci, bo poki co nie chce mi sie takich numerow odstawiac, ale w sumie kto wie :).

 

DeRy - Na ND jest mozliwosc sprzedazy domeny, jak ja zaznaczysz to dodaja ci do twojej stronki z reklamami link z odpowiednia informacja oraz formularzem kontaktowym z wlascicielem, ale o tym to chyba wiesz. Niestety nie ma zadnego indeksu domen czy wyszukiwarki, wiec wedlug mnie sprzedaz nie ma tam prawa zadzialac ;/.

 

Pozatym przeczytalem tak pobieznie User Agreement na ND i w zasadzie nie ma mowy o zadnej karze za zmiane firmy, nie ma tez tego w FAQ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podkreslam jeszcze raz. Reklama jest zabroniona, w obojetnie jakiej formie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×