Jump to content
Sign in to follow this  
Micha3l

org.org.pl

Recommended Posts

Na wstępie nadmienię, że się nie znam, ale co mi tam :rolleyes:.

Domena wg mnie warta może reg fee, ale w to też wątpię. Domeny org.pl nie są popularne i jest jeszcze wiele wolnych trzy literówek, a sam skrót org nie rozwija się w praktycznie w żaden sposób, nie jest więc zbytnio atrakcyjny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na wstępie nadmienię, że się nie znam, ale co mi tam :rolleyes:.

Domena wg mnie warta może reg fee, ale w to też wątpię. Domeny org.pl nie są popularne i jest jeszcze wiele wolnych trzy literówek, a sam skrót org nie rozwija się w praktycznie w żaden sposób, nie jest więc zbytnio atrakcyjny.

 

Reg fee to raczej nie... Ale do 200 zl raczej. Jedyne co za nia przemawia to fakt, ze cos wczesniej tam wisialo i latwa (moze nawet bardzo latwa i krotka nazwa)

 

org.pl rzeczywiscie sa nie za wiele warte (chyba ze joemonster.org.pl, o ktorej z reszta bylo na tym forum ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zasadzie to nie luknąłem czy coś tam było, ale i tak swojego zdania nie zmienię. To co tam stało wygasło w połowie 2005, więc i nie ma co zbytnio liczyć na jakiś duży pozostały ruch, a i sama strona raczej zbyt dużym zainteresowaniem się nie cieszyła. Zapewne większość osób, która wypowiada się tutaj ma olbrzymie doświadczenie w rejestrowaniu domen, ale naprawdę mimo wszystko dziwią mnie Wasze wyceny. Domena kiepska, trzy literówka nikomu nic nie mówiąca, do tego ogrom innych wolnych trzy literowych. Ja jestem zdania, ze każda domena jest warta tyle, ile ktoś chce za nią dać, a kto kupi tą domenę za 100-200 PLN? Być może po prostu, czegoś nie dostrzegam, dlatego miło by było, gdyby ktoś uzasadnił dlaczego tak wysoko ceni tą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za wszystkie opinie, ogolnie domene kupowalem z nastawieniem zarobienia kilkudziesieciu zlotych i najprawdopodobniej niedlugo wyladuje na allegro takze jak ja sprzedam to napisze za ile poszla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdź jaki masz na niej ruch. Z uwagi na specyfikę nazwy pewnie przeglądarki mogą wyświetlać twoja domene po wpisaniu zlego adresu. Ale to tylko przypuszczenie, choc mam dosc podobna domene i ruch generuje spory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×