Jump to content
CzarnyElo

Dropped za dużo nas kroi! Ogłaszamy strajk?!

Recommended Posts

Aby zwiększyć szansę na wcześniejsze licytowanie - a nie w ostatnich minutach, proponuję dać możliwość darmowego odwołania aukcji bez ofert.

W sumie to nie jest zły pomysł, bo i tak wystawienie aukcji jest już płatne. Zastanowię się nad tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też widzę same pozytywy:

 

- mialy byc wyplaty bez prowizji - są

- uporządkowanie liczby aukcji, w tym FM - jest

Mam nadzieje, ze bedzie mniej powtarzajacych sie aukcji, ktore konczą sie bez ofert i sa wystawiane od 20zl

Aukcje beda teraz wystawiane z głową!

 

- spadla prowizja za sprzedaz domeny - super

 

Mam nadzieje, ze autor tego wątku tez bedzie zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo korzystne zmiany. Myślę, że nawet ci, dla którym teraz się wydają niekorzystne, za jakiś czas stwierdzą, że wyszło im to na zdrowie ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiany powinny przyczynić się do wystawiania na aukcjach mniejszej liczby śmieci. Aukcje będą maksymalnie wydłużane przez wystawiających. Za błąd uważam podniesienie prowizji za sprzedaż na aukcji. Podnisienie opłat za dołączanie do aukcji przyciągnie spekulantów, którzy na pewno spróbują sobie dorobić na dołączających do aukji. Czy z powodzeniem, to nie wiem, bo toi tak czysty hazard.

 

Mnie najbardziej cieszy, że:

 

 

Cena rejestracji domen .de zostanie obniżona do 20 PLN / 5 EUR.

 

Wszystkie niemieckie przeniosę z pewnością do Dropped, gdyż w najtańszym OVH cena jest i tak 4,99 EUR a wiadomo, wahania kursu. 20 zł jest OK. Mam tylko nadzieję, że nie będzie problemów z transferem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako autor tego wątku, który początkowo mógł się wydawać głupi i był niestety krytykowany przez większość osób pragnę podziękować Dropped.pl za wprowadzenie zmian, które mnie w pełni satysfakcjonują. Zyskają na tym wszyscy. Jestem pewny, że oczekiwania zostaną spełnione, a więc my jako sprzedawcy będziemy płacić mniejsze prowizje od sprzedaży, giełda AM zostanie oczyszczona ze śmieci, które sprawiały, że prawie z niej nie korzystałem oraz serwis Dropped na pewno na tym nie straci, a być może jeszcze zarobi :P

 

PS. Czy serwis Dropped.pl przewiduje jakąś nagrodę dla prekursora powyższych zmian, np. 10 darmowych przechwyceń? :P

 

PS2. A może krytykanci, którzy są teraz zadowoleni z powyższych zmian chcą mi to w jakiś sposób wynagrodzić? :P

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo Czarny Elo.

Jakbyś miał przystojniejszy avatar to postulowałbym o przybicie twej podobizny do layoutu tego forum.. w obecnej jednak wersji, pozostanie uścisk dłoni forumowiczów i pamiątkowa laurka :P

Dzięki dla Dropped.pl za bardzo pozytywne zmiany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przemowild Twój avatar nie jest lepszy :P

plachcik dzięki :P

 

Po Was mogłem się mało spodziewać, więc czekam na oficjalne stanowisko Dropped w sprawie nagrody :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

czy opłaty za wypłatę środków zostały już zniesione zgodnie z nowościami, które weszły 15.01.2011? Pytam ponieważ przy próbie wypłaty środków nadal mam informacje "Środki zostaną wypłacone w ciągu 10 dni roboczych na twój rachunek bankowy. Za wypłatę środków zostanie pobrana prowizja zgodnie z tabelą prowizji." oraz w cenniku widnieje nadal info "Wypłata na konto bankowe w Polsce 2.5% kwoty 2.50 PLN"

 

??? :rolleyes:

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy opłaty za wypłatę środków zostały już zniesione zgodnie z nowościami, które weszły 15.01.2011?

Zostały zniesione. Możesz to sprawdzić, jeśli dałeś polecenie wypłaty tutaj: https://www.dropped.pl/withdrawals.php

tam wystarczy spojrzeć na "Kwota" i "Do wypłaty" (kwota do wypłaty jest bez prowizji)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×