Jump to content
Alex

telefony*info

Recommended Posts

Dla polskojęzycznych keywordów będzie to zawsze .pl .

 

Z tym zawsze to różnie bywa :) Z autopsji widzę że wśród serwisów do których zaglądam prawie codziennie jest sporo nie .pl-kowatych domen.

Choćby interaktywnie.com, webshake.tv, wyborcza.biz czy lookr.tv

Oczywiście nie jest ich tak dużo jak .pl ale jak widać nie "zawsze" .pl jest używane

 

Poza tym moim zdaniem na serwis informacyjny końcówka info nadaje się świetnie

Ot choćby widziany w TVN serwis fotelik.info, czy dworzec-katowice.info

 

Z resztą coraz częściej KK sięga po końcówki które współgrają z nazwą lub treścią serwisu... jak choćby te wspomniane .tv czy np. opony.net na sprzedaż opon przez internet.

Od prawie roku widzę dywersyfikację w tym zakresie i moje przypuszczenia sprzed paru lat się chyba powoli sprawdzają...klient zamiast płacić premium z domenę woli poszukać tańszej alternatywy zmieniając słowo, tworząc nowe czy szukając w innej końcówce.

 

 

Z tego co widziałem domena siedziała wcześniej na parkingu prawdopodobnie ktoś nie dopilnował :)

Co ciekawsze po czesku telefony jest tak samo jak po polsku a wiec zasięg jeszcze większy niż się spodziewałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się ta domena jakoś dziwnie bardzo podoba. Jeżeli masz pomysł na ciekawy serwis o słuchawkach to ta domena się jak najbardziej do tego nadaje.

Lepsze .info z dobrym keywordem w nazwie niż jakieś zdupeo.pl... Takie jest moje zdanie.

Oczywiście zawsze telefony.pl będzie lepsze od telefony.info, ale z mocnym keywordem i domena globalna jest dużo warta imho..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie było: mi też ta domena się bardzo podoba, jeśli jesteś w stanie ją odpowiednio zagospodarować to na pewno warto próbować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zapowiada się ciekawy portal, domenę trudno mi wycenić ale na taki serwis świetnie się nadaje

 

#telefonuj.pl

 

 

Dość ubogi w funkcjonalność ;)

 

Domenę szacuje na wysokie XXX , niskie XXXX

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wycenić taką domenę na 500 zł to naprawdę trzeba się trochę znać na rynku domen...;)

 

A ile domen .info w zyciu miales i ile z nich sprzedales?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanisław Jerzy Lem wiedział co pisze:)

Alex, świetna domena, gratuluję.

Sprzedasz mi ją za 500 zł;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Informacyjna dobra. Biznesowa kiepska.

 

 

 

Biorąc pod uwagę, że informacja to jeden z największych biznesów

to szczerze mnie dzisiaj rozbawiłeś :)

 

 

#fony.info

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy w jakiej skali mierzysz biznes? Bo chyba nie chodzi Ci o "monkey bizness", których jest tu wiele.. :)

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależy w jakiej skali mierzysz biznes? Bo chyba nie chodzi Ci o "monkey bizness", których jest tu wiele.. :)

Pozdrawiam

 

 

Moją wypowiedź interpretować należy wprost i literalnie ;)

Potraktowałem z humorem Twoją wypowiedź w zakresie wykluczenia się wzajemnego elementu informacji [np. posiadania informacji] i elementu biznesu.

 

Informacja, jej posiadanie albo możliwość generowania informacji jest moim zdaniem wartością [+].

 

Innymi słowy, coś co jest informacyjnie dobre jest i biznesowo dobre.

 

 

O wielości monkey business, o których napisałeś, [a o których napisałeś?] jakich jest tu wg Ciebie wiele nie wiem nic a ściślej rzecz ujmując o ich występowaniu nie wiem wcale.

 

Edit:

 

paręnaście minut temu odrzuciłem na "AM" Twoją ofertę złożoną w odniesieniu do domeny fony.info. To naprawdę nie jest domena za 10 zł ;)

 

 

Pozdrawiam.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie domena bardzo ciekawa, a końcówka idealnie pasuje do keyworda.

Przy dobrych wiatrach spokojnie powinieneś osiągnąć wysokie X.XXX

 

# fundamenty.info

# inkubatory.info

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×