Jump to content
Sign in to follow this  
Kokoro

Spadek dochodów w ND

Recommended Posts

W tym miesiącu (Grudzień) obserwuję dosyć wyraźny spadek dochodów z parkingu ND w porównaniu z miesiącami poprzednimi (nawet w wakacje było lepiej). Oniżeniu uległa zarówno liczba wejść, jak i CTR. Spadek ten mogę oszacować gdzieś na poziomie -30%. Nie wiem czy jest to spowodowane problemami z naliczaniem wejść jakie ostatnio obserwuję, czy jakaś tendencja niezależna od samego parkingu (np. w Grudniu ludzie mogą mniej siedzieć przy komputerze z powodu przedświątecznych przygotowań).

 

A jakie są wasze statystyki w ND w tym miesiącu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no faktycznie, dziś mam 0 wejść :)

 

Ogólnie wielkiej zmiany w tym miesiącu nie widzę, wczoraj tylko spadek CTR o 50% a dziś statystyki jeszcze nie zliczyły nic ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakie są wasze statystyki w ND w tym miesiącu ?

 

U mnie to samo co u Ciebie - tragedia :-( Spadek dochodów o ~35% a ostatnie 2-3 dni nawet o 50%, ctr też poleciał do tak niskiego poziomu, jakiego jeszcze nie miałem.

Czy inni też tak mają?

 

(co ciekawe na Bodis status quo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez paniki -jak w poprzednich miesiacach

niewielki spadek po 20 grudnia ale to standard, na koniec bedzie dobrze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wczoraj przez kilka dni powinien być lekki spadek ale później to nadrobimy do końca miesiąca bo uczniaki mają wolne. Wiecie - święta mają to do siebie, że bardziej przykłada się uwagę do świata realnego, np. spotkanie z rodziną itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zerknalem wlasnie w statystyki z ubieglego roku i w grudniu rowniez zanotowalem spadek i to o 30%. Rozumiem, ze maleje ruch i zarobki, bardziej zastanawia mnie czemu maleje CTR.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od wczoraj przez kilka dni powinien być lekki spadek ale później to nadrobimy do końca miesiąca bo uczniaki mają wolne. Wiecie - święta mają to do siebie, że bardziej przykłada się uwagę do świata realnego, np. spotkanie z rodziną itd.

Tą "grubą" ( z rekordów) domenę masz dalej na ND?

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie to samo co u Ciebie - tragedia :-( Spadek dochodów o ~35% a ostatnie 2-3 dni nawet o 50%, ctr też poleciał do tak niskiego poziomu, jakiego jeszcze nie miałem.

Czy inni też tak mają?

 

Potwierdzam mały dramacik...

No ale co robimy .... z pikietą pod siedzibę ND ? :P

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też tragedia, spadek z pewnością o około 30-40% w ostatnich 2-3 tygodniach.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam od trzech dni dwie literówki. Pierwszego dni jedna miała 177 wejść w pół dnia, druga około 30. W połowie następnego dnia ruch się zatrzymał jakby ktoś nożem uciął. Strony wyświetlają się prawidłowo, ale nie ma wejść np. dzisiaj po dwie odsłony.

Co się stało? Czy pierwszy dzień to były roboty czy może to jakaś blokada z NameDrive? Nie wiem co z nimi zrobić po testach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 28 czerwca dochody spadły 3x, bo średnia stawka za klik obniżyła się do ok. 30% tego, co zwykle. Też coś takiego macie?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 28 czerwca dochody spadły 3x, bo średnia stawka za klik obniżyła się do ok. 30% tego, co zwykle. Też coś takiego macie?

 

DD

 

Teraz patrzę i też poleciało, z tym że u mnie o prawie 50% :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile na smieciach troche wzroslo, tak tam gdzie byly dobre stawki za klik, spadlo i to ostro.

 

Za to na google as 4 domains o wiele lepsze wyniki niz w NS i Bodis :-) (ale jest to niemiarodajny wynik, bo testuje dopiero od tygodnia)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 28 czerwca dochody spadły 3x, bo średnia stawka za klik obniżyła się do ok. 30% tego, co zwykle. Też coś takiego macie?

 

DD

dokładnie. U mnie spadek zarobków do ok. 30% tego co było. Mam nadzieję, że to tylko spadek związany wyłącznie z kończącymi się kampaniami reklamowymi i od nowego miesiąc będzie już lepiej (chociaż są wakacje więc trudno oczekiwać poprawy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym dniu PPC było 0.06$ przy średniej 0.05$ z całego miesiąca. CTR również bez jakiś większych skoków. Tak że u mnie raczej wszystko ok.

 

Za 28 czerwca dochody spadły 3x, bo średnia stawka za klik obniżyła się do ok. 30% tego, co zwykle. Też coś takiego macie?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym dniu PPC było 0.06$ przy średniej 0.05$ z całego miesiąca. CTR również bez jakiś większych skoków. Tak że u mnie raczej wszystko ok.

 

U mnie było 0,02$ przy średniej z całego miesiąca 0,07$ (w skrajnych przypadkach spadek z 0,09$).

 

Edit: w porównaniu z 25.06 poleciało nawet z 0,12$ do 0,02 :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×