Jump to content
necik

Licytacja osób z ratingiem -38 (26.8% nieopłaconych aukcji)

Recommended Posts

A z nami ktoś wyjaśniał? Bo odnoszę wrażenie że dotyczy to wszystkich którzy licytowali w tej aukcji a którzy odpuścili widząc podbijanie...

 

Tłumaczyłem sprawe wczesniej - kazdy nowy uzytkownik mogl dodac siebie do aukcji oplacajac kwote za dolaczenie do aukcji oraz wplacajac kaucje - w tym przypadku uzytkownik rowniez to uczynił - sprawa zostala wyjasniona. Przeprosilismy zarowno kupujacego za niepotrzebne zamieszanie oraz reszte licytujacych za niepotrzebne zamieszanie - co niniejszym wlasnie czynie ;-)

 

Druga przytoczona aukcja jest przez nas analizowana (z tego co aktualnie widze uzytkownik oplacił domene)

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

mbugi ma spory minus. Nie wiem ile to dokładnie nieopłaconych domen. Skoro dalej licytuje to rozumiem, że za wszystkie zapłacił 100% kary, tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mbugi ma spory minus. Nie wiem ile to dokładnie nieopłaconych domen. Skoro dalej licytuje to rozumiem, że za wszystkie zapłacił 100% kary, tak?

 

Tak - do tej pory wszystkie kary zostaly oplacone. Aktualnie mozliwosc licytacji jest juz zablokowana w przypadku tego uzytkownika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak - do tej pory wszystkie kary zostaly oplacone. Aktualnie mozliwosc licytacji jest juz zablokowana w przypadku tego uzytkownika.

 

Czyli wszyscy sprzedawcy, otrzymali juz swoje 50 % ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak - do tej pory wszystkie kary zostaly oplacone. Aktualnie mozliwosc licytacji jest juz zablokowana w przypadku tego uzytkownika.

 

To co z aukcją hostel24 ? Nie może już więcej podbić niż to co dał przed zablokowaniem? Zostanie usunięty z aukcji i automatycznie poprzednia najwyższa oferta będzie wygrywająca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga, mbugi opłacił moją dzisiejszą aukcję.

 

Jeśli jest nawet fajna domena, to przez takich użytkowników odechciewa mi się licytować...
następny kwiatek z tej serii:

http://www.dropped.pl/bid.php?id=802485

czy zasadą weryfikacji jest brak weryfikacji?

P.

może obrał taką strategię, wystraszyć i przejąć

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
może nie "wystarszyć" ale zniechęcić...

Oczywiście napisałem to z ironią.

Tak czy inaczej jest to łamanie zasad ustalonych we wcześniejszych deklaracjach serwisu dropped.pl i niestety ma to wpływ na licytacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny temat o ujmnym ratingu i licytowaniu.

Nadal uważam że wystawiajacy domene powinien mieć mozliwość akceptacji (dopuszczenia do aukcji lub nie)

AM nie jest w stanie tego ogarnąć samodzielnie i jeszcze świecić oczami za ujemnych kretynów.

 

Trochę mnie niepokoi że wcześniej było oświadczane że tego typu sytuacje nie będą miały miejsca. Ok może pojawić się jeszcze jakaś wpadka ale żeby dopuszczać wyjątkowo usera do licytacji bo.... no właśnie bo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijacz to pożyteczny user dla serwisu. Jak nie wygra to zwycięzca aukcji przepłaci i serwis zarobi jak wygra i nie opłaci - zapłaci karę czyli serwis też zarobi.

Po głowie chodzi mi jeszcze jedna opcja ale się powstrzymam ;)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po głowie chodzi mi jeszcze jedna opcja ale się powstrzymam ;)

 

Dobice do "max" kwoty użytkownika ? ;)

 

Swoją drogą zastanawia mnie czy ktoś z Was, otrzymał już kiedyś od dropped kase tytułem 50 % od kary nałożonej na nieuczciwego licytującego ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uwaga, mbugi opłacił moją dzisiejszą aukcję.

 

 

 

może obrał taką strategię, wystraszyć i przejąć

a może to po prostu mikołaj? który zapłaci Wam 50% wylicytowanej kwoty a domena i tak zostaje Wasza ;) a się chłopaka czepiacie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytam nie proszę. I liczę na odpowiedź a nie zamiatanie pod dywan niepamięci.

Daję domenę / opcję do przechwycenia. Pierwsza oferta jest gościa z ujemnym ratingiem. Więc muszę dać więcej.

Czy jego oferta będzie anulowana czy dropped skroi mnie ciut więcej?

Mam dwie takie sytuacje na daną chwilę, że w aukcji uczestniczy minusowy i jego podbicia są akceptowane przez dropped.

 

Ponadto, [b]system wystawiający aukcje domen przechwyconych [/b]został zmodyfikowany tak, że osoba posiadająca ujemny rating nigdy nie będzie pierwsza w aukcji.

 

A opcji też to dotyczy?

 

Powiem tak: niewiele mam domen w dropku. Większość w AZ i jak tak dalej pódzie to zabiorę wszystko z dropka i ograniczę moją tam obecność maksymalnie.

 

Generalnie wkur... mnie fakt że ujemni nadal funkcjonują. A miało być inaczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było to wałkowane, zapewne D zapomniało zmienić przy opcjach :rolleyes:

 

Ja pójdę trochę dalej, skoro minusowi nie mogą licytować, a co jakiś czas zdarza mi się, że jest tylko ja i minusowy oraz ja jestem na górze to po jakiego grzyba jestem zmuszony czekać 5 dni do startu aukcji i następne 3 dni trwania aukcji??

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja jestem na górze to po jakiego grzyba jestem zmuszony czekać 5 dni do startu aukcji i następne 3 dni trwania aukcji??

 

Żeby inni mogli dołączyć do aukcji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam kiedy to się skończy?

A jeszcze bardziej mnie zastanawia jakim cudem użytkownik z ujemnym ratingiem jest na pierwszym miejscu?

W jaki sposób "dał radę" złożyć ofertę w taki sposób że inni nie "zdążyli"

Dlaczego to przy np Testardo , polmajk czy lewho85 nie widnieje wartośc 40 tylko przy mbugi ?

 

http://img689.imageshack.us/f/mbugi.jpg/

 

A jak ktoś ma ochotę brać udział w tej parodii to niżej jest link.

 

http://www.dropped.pl/gotoauction_option.php?name=stok.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeszcze bardziej mnie zastanawia jakim cudem użytkownik z ujemnym ratingiem jest na pierwszym miejscu?

W jaki sposób "dał radę" złożyć ofertę w taki sposób że inni nie "zdążyli"

Dlaczego to przy np Testardo , polmajk czy lewho85 nie widnieje wartośc 40 tylko przy mbugi ?

Widocznie mbugi jako pierwszy dodał domenę (opcję) do przechwycenia....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widocznie mbugi jako pierwszy dodał domenę (opcję) do przechwycenia....

 

Ponadto, system wystawiający aukcje domen przechwyconych został zmodyfikowany tak, że osoba posiadająca ujemny rating nigdy nie będzie pierwsza w aukcji.

 

widocznie system wystawiający aukcje opcji przechwyconych nie został jeszcze zmodyfikowany...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×