Jump to content
prezes

dropped - Nie ma kodu AuthInfo dla tej domeny

Recommended Posts

Witam

Chciałem przedłużyć domenę .biz w dropped jako "Odnów domeny EuroDNS" czyli za 25 zł, zamiast 30. Wynik operacji: błąd - Nieprawidłowy kod authinfo.

Niezadowolony, postanowiłem więc wejść w obsługę domeny, pobrać authinfo i przenieść domenę gdzieś indziej. Niestety po wprowadzeniu hasła drugiego poziomu: Nie ma kodu AuthInfo dla tej domeny.

O co chodzi? Rzecz dotyczy domeny .biz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam, wysyłałem maila z prośbą, niestety kontakt się urwał wraz z nastaniem wigilii... #623765015

teraz na liście domen jest info, że wygasa 2010-12-26 01:00:00 a w szczegółach (zarządzanie domeną): Data wygaśnięcia: 2010-12-16 01:00:00 (!!!???). Przy próbie zwykłego przedłużenia jest "Domena wygasa (Podana domena wkrótce wygaśnie, nie możesz jej modyfikować)" a przy z eurodns jak wcześniej, że zły auth. Czekam na pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiedz padnie zapewne jeszcze dzis lub jutro - domena zostanie wyciagnieta z kwarantsnny i przedluzona.

 

Pozdrawiam

Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, czekam na tego maila. Pozdrawiam.

Edited by prezes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam podobny problem, też domena biz ticket: #622101892 z 22.12.2010 01:36 i do tej pory nikt mi nie odpowiedział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

do mnie odp. nie dotarła, ale widzę, że na koncie sprawa załatwiona, także dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie już ręce opadają :) kontakt raz jest raz nie,niby transakcja zakończona z mojej strony ale wpłaty na koncie brak.Troszkę zawiedziony jestem obsługą dropped i czuję się lekko wyobcowany przez tenże serwis.hmm.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie już ręce opadają :) kontakt raz jest raz nie,niby transakcja zakończona z mojej strony ale wpłaty na koncie brak.Troszkę zawiedziony jestem obsługą dropped i czuję się lekko wyobcowany przez tenże serwis.hmm.....

 

Prosze o informacje na PW na temat sprawy :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam podobny problem. Nie mogę odnowić domeny teleinformatyka*biz. Pojawia się komunikat "nieprawidłowy kod authinfo". Wysłałem już dwie wiadomości przez formularz kontaktowy na stronie dropped.pl i do tej pory nie mam odpowiedzi. Proszę o pilną pomoc bo domena wygasa za kilka dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Formularz kontsktowy? Przypadkem nie wyslal Pan tej wiadomosci sam do siebie?:-)

 

Prosze o mail na kontakt@dropped.pl

 

Pozdrawiam

Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne maile wysłane [#671727696], dni mijają a problem teleinformatyka.biz nadal nie rozwiązany. Proszę o pomoc, bo jeszcze trochę i minie termin ważności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi właśnie dziś minął termin dla domeny abcbukmachera...

 

Nie da się coś zrobić z tymi 21 dniami "kwarantanny"? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×