Jump to content
necik

Klienci aftermarket.pl dziękują za świąteczny prezent :)

Recommended Posts

Również dzięki za upominek :P

Domeny są jak wino, najlepsze znajdziesz na AfterMarket.pl

Wasze zdrowie !!

Edited by polmajk

Najgorsze było to, że nie sprawdziłem od kogo to jest i byłem przekonany, iż jest to huśtawka, gdyż jako jedyna nie dojechała przed świętami. Całą drogę z poczty wkręcałem to córce i że będziemy się huśtać i się biedne dziecko strasznie rozczarowało.

Całą drogę z poczty wkręcałem to córce i że będziemy się huśtać i się biedne dziecko strasznie rozczarowało.

Rozczarowało się pewnie jeszcze bardziej po tym gdy tatuś spożył zawartość przesyłki i sam się huśtał bez huśtawki :P

Do mnie w tym roku niestety nic nie doszło ... może za mało wydałem :P

Albo poczta, albo dropped...

Ja byłem w szoku, że poczta dostarczyła do innego adresu niż adresata (i to automatyczne) - to w końcu tylko 100 m, ale poczta...

Dropped wysyłał do siedziby firmy, ale poczta sam "znalazł" adres korespondencyjny - może przed światami nawet listonosz miał lepszy humor :P - bo niestety w 95%+ poczta/listonosz o tym nie "wie" :P

Edited by seomi

Ja byłem w szoku, że poczta dostarczyła do innego adresu niż adresata (i to automatyczne) - to w końcu tylko 100 m, ale poczta...

(...)

poczta/listonosz o tym nie "wie"

Kto jak kto ale listonosz i sąsiedzi dobrze się orientują gdzie sypiasz :P

Same rekiny dostały prezent :P

Chyba najgorzej mają osoby/firmy spoza granic UE :P

Edited by yarowa

doszly mnie sluchy, ze cos na mnie czeka z AM to jak wroce z wojazy swiatecznych to odkorkuje;) Dzieki!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• Kryzys to taki czas, kiedy jedni nie mają na chleb, a inni budują fortuny, ja o tych pierwszych nie piszę, wskazuję jedynie na to że otwiera się okno historii dla przedsiębiorczych. Nie mam tu też na myśli zwiększenia możliwości do spekulacji, a w reszcie realną sprzedaż d2b i to nie w samym apogeum kryzysu, ale kiedy gospodarka zacznie się odbijać i nastąpi nowe rozdanie. Na szczęście podejrzewam, że wydarzenia te mogą być szybkie i dynamiczne, szybki upadek i szybkie odbicie, ponieważ wydarzenia nie zajdą na skutek zniszczenia środków produkcji, infrastruktury itd., jak np. na skutek wojny.
    • Nie sprzedaję tysięcy domen, więc moje obserwacje również może nie są miarodajne, ale na przestrzeni lat miałem oferty od kilku banków, towarzystw ubezpieczeniowych, co najmniej kilkudziesięciu dużych koncernów. Z tego co pamiętam to może z 2-3 transakcje z takimi podmiotami doszły do skutku, cała reszta to małe i średnie firmy i mało tego, oferty od tych małych firemek były znacznie wyższe niż od gigantów.
    • Obecnie na pewno nie są postrzegane w kategorii inwestycji. Ludzie w tej chwili na gwałt inwestują w kruszce, krpytowaluty, walory fizyczne. Nikomu z "ulicy" nie przychodzi do głowy żeby władować kasę w domenę. A czy będzie to miało przełożenie na wzrost wartości, zainteresowania? W dłuższej perspektywie wątpię. Owszem, jak się będzie utrzymywać sytuacja ograniczeń w handlu, to może co niektórzy będą szukali nowych kanałów dystrybucji. Ale ilu ich będzie? Jeżeli domeny nie sprzedawały się w czasach prosperity, to tym bardziej nie będą w czasach, w których ludzie będą się martwić żeby chleb kupić, czy znaleźć pracę.   Branża inwestycyjnie wymiera, a dobijają ją ceny przedłużeń naszych .pl
    • Koronawirus jest sprzymierzeńcem domen, ponieważ odłączy od sieci starych sceptyków  Nie zajmuje się handlem domenami, ale nie szukałbym chyba w nim sprzymierzeńca.    Epidemię i jej konsekwencje gospodarcze w żaden sposób nie łączyłbym ze wzrostem sprzedaży domen. Choć oczywiście nie mam dostępu do takich informacji jak Ty - co do zwiększonego zainteresowania domenami z uwagi na bardzo małą próbę, ale mam dostęp do chociażby serwisów e-commerce. Sklepy, które oferują dobra luksusowe odnotowują spadki ok. 70-90% względem roku poprzedniego. Jedynym wygranym w tych trudnych czasach jest FMCG.   Dobra nazwa domeny internetowej to w mojej opinii też po części e-dobro luksusowe, większy podmiot sobie może na nie pozwolić, ale mniejsi przedsiębiorcy, tym bardziej po załamaniu gospodarki będą daleko się trzymać od wszelkich dóbr spekulacyjnych. Środki w dużych firmach na marketing internetowy obcinany jest do 0% lub zamrażany całkowicie na x czasu bez względu na sytuacje. Firmy poupadają i w ich miejsce wejdą nowe i rzucą się na domeny? Wątpię. Prędzej zagraniczny kapitał poprzejmuje dobre adresy z innymi aktywami. Zainteresowanie też nie jest tożsame z faktycznymi sprzedażami.   Czas pokaże. Te kilkanaście chudych miesięcy może też oznaczać chudy rejestr i dużo ciekawych nazw w wolnej puli do rejestracji dla nowych firm
    • Od czasu pojawienia się koronawirusa zauważyłem większe zainteresowanie domenami, o około 30-40%. Pierwsza sprawa na dziś to próba przeniesienia handlu z offline do online części podmiotów, ale moim zdaniem nie jest to sprawa o kluczowym znaczeniu z uwagi na specyfikę handlu, tylko część można przenieść do internetu, a handel to tylko fragment gospodarki i nie tylko handel potrzebuje domen. Druga, kwestia o większej randze to zmiana sytuacji gospodarczej, którą dopiero odczujemy. Uważam, że paradoksalnie słaba kondycję wtórnego rynku domen w ostatnich kilku latach wynikała głównie z nadmiernego popytu, firmy miały tak wiele zamówień, że problemem nie był brak klientów, ale ich nadmiar, więc nie trzeba było inwestować w reklamę, promocję w internecie. Specyfika nadciągającego kryzysu jest taka, że wiele firm zbankrutuje i to tych dużych, które mają wysokie koszty stałe, a więc pojawi się miejsce dla nowych graczy, mniejszych, dynamiczniej reagujących na zmiany, które będą dopiero musiały wykreować swoją markę. Stąd uważam, że po kilku-kilkunastu chudych miesiącach znów pojawi się lepszy czas dla domen, które zyskają długą młodość za sprawą przetasowań w gospodarce. Dodatkowym atutem jest technologia, jak choćby powiadomienia z przeglądarki pozwalające omijać serwisy społecznościowe, ale to na inny temat. Czy zatem koronawirus jest sprzymierzeńcem domen? Jakie jest wasze zdanie?
    • Dziś koniec aukcji. 10 zł.    Domena pod sklep internetowy z perfumami bądź innego rodzaju drogerię internetową.  Osoby zainteresowane zapraszam do licytacji lub kontaktu seo.sem.fb@gmail.com https://www.aftermarket.pl/aukcja/2488599/
    • pozycjonowanie.xyz   Domena trafiła na aukcję LM. Zakończenie: 2020-04-09 21:20. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2489341/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18556
    • Most Online
      20372

Newest Member
    WOJTEK123457013