Jump to content
Sign in to follow this  
szymek

KomisDzieciecy.pl

Recommended Posts

Koledzy wyżej zapewne bezdzietni... domena generyczna, fraza używana, może nie hiperpopularna, ale komu potrzeba, ten wie o co chodzi. Zarejestrowałbym i trzymał w oczekiwaniu na cztery iksy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w komisie samochodowym są samochody w komisie komputerowym komputery a w dziecięcym?

 

To samo co w sklepie dziecięcym, tylko używane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To samo co w sklepie dziecięcym, tylko używane.

 

 

Widziałeś takie sklepy ? Bo ja nie

 

Ninja jakich mało :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od razu skojarzyłem z komisem z wózkami, łóżeczkami itp. Myślę, że większość osób mających dzieci, zna takie określenie i jest ono dla nich naturalne - więc pod tym względem nie mam uwag. Wyceny się nie podejmuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałbym i trzymał w oczekiwaniu na cztery iksy.
Już nie jestem taki młody i bałbym się, że nie dożyje... :ph34r:

 

Domena jest dla mnie ok (i jasne o co chodzi), ale wątpię, że w tej branże znajde się szybko kogoś kto daje nawet 1000 (popatrzcie jaki rodzaj sklepy G pokazuje - raczej nie takich, które zamierzają budować mocny brand) - dlatego puściłem.

Więc la mnie warto na rynku D2D niskie xx, dla KK max średnie xxx.

 

@szymek

 

Życzę powodzienia - proszę daj znać, kiedy drogo sprzedajesz - chętne nauczę się z własnych błędów.

 

PS: Może, że to nieważne, ale pamiętająć, że tu raczej faceci pogadają miedzy sobą:

przed decyzję zapytałem dziewczyny w firmie co myślą o domeny i wszystkie 3 powiedzieli, że to ninja - ja chciałem przydłużać - ale akceptowałem, że w demokratycznej decyzje zostałem przegłosowane...

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Na Twoim miejscu w przypadku otrzymania oferty sprzedałbym z pewnością w przedziale między 500 a 900zł a gdyby udało się dostać choć odrobinę więcej to byłbym bardzo szczęśliwy.

Pozdrawiam,

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS: Może, że to nieważne, ale pamiętająć, że tu raczej faceci pogadają miedzy sobą:

przed decyzję zapytałem dziewczyny w firmie co myślą o domeny i wszystkie 3 powiedzieli, że to ninja - ja chciałem przydłużać - ale akceptowałem, że w demokratycznej decyzje zostałem przegłosowane...

może chciały ją złapać? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×