Jump to content
Sign in to follow this  
Jortex

ekoinwestycje.pl

Recommended Posts

Sprzedane za 1000 zł na aukcji AM, dziś opłacone :D

 

Liczyłem wprawdzie na odrobinę więcej, ale aukcja się zakończyła i jak widać rynek zweryfikował moje oczekiwania. Tak, czy inaczej jestem ogólnie zadowolony :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra kwota za tą domenę według mnie. Gratuluję sprzedaży :D

 

Edit: Wow, dzięki temu wpisowi w końcu przestałem być na tym forum "nowy" i stałem się "stażystą" :P Aż rok mi to zajęło... :o więc raczej do aktywnych użytkowników trudno mnie zaliczyć :P

Sorry za ten OT, ale to ważne wydarzenie w moim forumowym życiu :P

Edited by Wojtas30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluje sprzedającemu i kupującemu. Według mnie na dzień dzisiejszy domena nie jest warta 1k, ale za kilka dobrych lat będzie warta na pewno więcej, bo rynek "eko" dopiero raczkuje w Polsce. Przez ten czas sprzedający powinien pomnożyć uzyskaną kwotę kilkukrotnie, podobnie kupujący - sprzedając domenę w odpowiednim czasie, za odpowiednie pieniądze zarobi na tej transakcji. :D

Edited by qrka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Gratuluję choć cena mogłaby być wyższa ale to specyfika aukcji :D

Życzę kolejnych sukcesów,

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratki! Ale myślę, że tanio.

Zgadzam się, myślę że nawet bardziej można pogratulować kupującemu niż sprzedającemu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena myślę że warta trochę więcej ale najważniejsze że jest ruch w interesie bo niekiedy trafia się na domenę jedna oferta, kwota wydaje się za mała a potem cisza.

 

#ecoinvestment.pl

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow, dzięki temu wpisowi w końcu przestałem być na tym forum "nowy" i stałem się "stażystą" :D Aż rok mi to zajęło... :o więc raczej do aktywnych użytkowników trudno mnie zaliczyć :P

Sorry za ten OT, ale to ważne wydarzenie w moim forumowym życiu :P

Nie chcę myśleć co to będzie jak przekroczysz 100 postów (albo 1000) :P

 

Autorowi tematu gratuluję sprzedaży, myślę, że cena w sam raz.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluje sprzedającemu i kupującemu. Według mnie na dzień dzisiejszy domena nie jest warta 1k, ale za kilka dobrych lat będzie warta na pewno więcej, bo rynek "eko" dopiero raczkuje w Polsce. Przez ten czas sprzedający powinien pomnożyć uzyskaną kwotę kilkukrotnie, podobnie kupujący - sprzedając domenę w odpowiednim czasie, za odpowiednie pieniądze zarobi na tej transakcji. :D

 

Uważam podobnie jak wyżej ale na obecną chwilę gratuluję sprzedającemu, że zaczął rok od sprzedaży. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×