Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• To już jest trwałe przekierowanie, bo trzeci rok raczej serwisu nie budują. Zwłaszcza, że serwis był na niej wcześniej.
    • Jest kilka przykladow. Zapraszam do mojej najnowszej prelekcji TEDx (ponad 1mln views):   Dziekujemy ponownie Domeniaczowi w imieniu Rafaela za darmowa promocje jego ksiazki.
    • Które to dokładnie ? Podaj link proszę.  
    • Z mojego doświadczenia wynika iż wielu katolików ma Biblię, natomiast zaledwie garstka zadała sobie trud aby ją przeczytać. Natomiast absolutnie wszyscy są zaskoczeni właśnie kwestią którą przytoczyłem. To co mnie absolutnie uderzyło to niezgodność ST i NT.    Np. ST wskazuje jasno jakie mięso i ryby można jeść natomiast Jezus w NT powiedział iż możesz jeść wszystko. Idąc dalej i przyglądając się temu czego nie możesz jeść okazuje się np. iż zakazane ryby żywią się odpadami, tak samo jak świnie. Czyż to nie jest zastanawiające ? Więc co w tej sytuacji powinniśmy jeść Twoim zdaniem ?    
    • Prawda. Ja mam też takie zdanie.     Cytowany przez Ciebie post dotyczył zakupu nowych domen pod parking? Czego w tym nie rozumiesz? Co znaczy "po prostu przekierowałeś ruch na bardziej wartościowe domeny poprzez zakup innych domen"?
    • YT to tylko jeden z kanalow a ty odnosisz sie do jednego z kilkuset moich filmow i oczywistym jest, ze niektore filmy sa bardziej, inne mniej popularne. Innymi kanalami sa prasa, radio, TV, podcasty, blogi, social media. Ten wywiad np., ktory dalem dla programu Success Today, i ktory byl pokazywany w najwiekszych amerykanskich sieciach TV: ABC, CBS, NBC i FOX widzialo dziesiatki milionow ludzi w USA:   Ps. Na YT sa tez moje wystapienia, ktore maja milionowe liczby wyswietlen.
    • land*pl nieaktualne
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18514
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Fabciu