Jump to content
mastercobra

System indeksujacy domeny i ich date wygasniecia

Recommended Posts

Witam, potrzebuje narzedzia ktore zaindeksuje wszystkie domeny z dana koncowka jakie posiada w swoim indeksie google, nastepnie ma on sprzewdzac date wygasniecia domeny tak abym wiedzial keidy dana domena wygasza, w tym dniu powinien on sprawdzic czy domena nie zostalo przedluzona, macie takie cos ? ile by takie skrypt kosztowal jesli bym zlecil jego wykonanie ?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy limitach 100 odpytań / dzień do whois na jedno IP, które są od niedawna, dużo nie posprawdzasz tak.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to posprawdzasz. :)

 

Sam nie mam takiego narzędzia, ale myślę, że na zlecenia.przez.net powinien to ktoś napisać za kilkaset zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, potrzebuje narzedzia ktore zaindeksuje wszystkie domeny z dana koncowka jakie posiada w swoim indeksie google, nastepnie ma on sprzewdzac date wygasniecia domeny tak abym wiedzial keidy dana domena wygasza, w tym dniu powinien on sprawdzic czy domena nie zostalo przedluzona, macie takie cos ? ile by takie skrypt kosztowal jesli bym zlecil jego wykonanie ?

 

Pozdrawiam

 

Za 1,1k moge napisać coś takiego dla ciebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za 1,1k moge napisać coś takiego dla ciebie :)

Za 1100 PLN, które np. sprawdze "Około 25,340,000,000 wyników" dla domeny com, wyszuka WSZYSTKIE domeny i sprawdze najpierw dane w whois i potem na bieżące?

Jaka infrastruktura będzie do takiego skryptu potrzebna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za szybko przeczytałem treść ogłoszenia. Dopiero post @seomi mi uświadomił skalę. Przeskanowanie całego indeksu G to by zajęło kilka/kilkadziesiąt miesięcy albo nawet mogłoby to być niemożliwe. O jaką końcówkę chodzi?

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak bym byl takim idiota jak sugeruje seomi to bym ja podal. Juz nieaktualne, mam osobe ktora mi to zrobie za 350 zeta, hehe.

Edited by mastercobra

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Juz nieaktualne, mam osobe ktora mi to zrobie za 350 zeta, hehe.

 

"hehe" powodzenia :) Ciekawe jak taki automat za 350 zł sobie poradzi z czasowym blokowanie ze strony Google i odpytywaniem captcha ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Dysponuje 20 adresami IP, poza tym nie musi to byc zrobione w pare dni.

 

20 adresów IP x 20-30 odpytań = 600 odpytań * 10 stron na odpytanie = 6000 stron :) Skrypt będzie "awesome" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co i w jaki masz cel mnie zniechecac do mojej inwestycji, moja kasa i robie z nia co chce, moze byc nawet 1000 domen wazne ze bedzie ich kilka ktore keidys bede mogl przechwycic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Nie wiem po co i w jaki masz cel mnie zniechecac do mojej inwestycji, moja kasa i robie z nia co chce, moze byc nawet 1000 domen wazne ze bedzie ich kilka ktore keidys bede mogl przechwycic.

 

Nie chcę Cię zniechęcić tylko naprowadzić żebyś nie kupował byle czego. Za 350 zł. nikt Ci czegoś takiego nie napisze żeby to w miarę działało. I wiem to bo sam chciałem takie coś kiedyś kupić.

 

Poza tym na Dropped możesz dodać domeny do monitorowania i w dniu wygasania będziesz wiedzieć czy ktoś to przedłuża czy nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×