Jump to content
marismo

Alternatywa dla dropped? Przedłużanie .pl

Recommended Posts

Zabieram się do przedłużenia paru domen .pl za każdą płacę po 50 zł i w ten sposób wydam kilkaset złotych. Czy wg. was jest coś ciekawszego na rynku, pod kątem ceny za przedłużenie, oczywiście?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alternatywą dla dropped jest już tylko darmowe przedłużanie, ale tego jakoś do tej pory w Polsce nie znalazłem. Może będziesz miał więcej szczęścia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alternatywą dla dropped jest już tylko darmowe przedłużanie, ale tego jakoś do tej pory w Polsce nie znalazłem. Może będziesz miał więcej szczęścia.

 

Alternatywa mogloby byc zostanie partnerem NASK i przedluzanie domen po cenach dla partnera ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alternatywa mogloby byc zostanie partnerem NASK i przedluzanie domen po cenach dla partnera ;-)

 

Kosztu adaptacji i utrzymania nie są tego warte.

 

Zależy też czy autor posiada domeny zarejestrowane na firmę, być może dla niego ma znaczenie wyłącznie kwota brutto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tańsza alternatywa to przedłużenie w Eurodns z kodem "DTPL9" rejestracja i przedłużenie w cenie 3,59€

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tańsza alternatywa to przedłużenie w Eurodns z kodem "DTPL9" rejestracja i przedłużenie w cenie 3,59€

Zadam teraz prawdopodobnie bardzo głupie pytanie... a jak uzyskać taki kod (DTPL9)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
DTPL9 <- kodem ci on jest sam ;)

Czyli jest to poprostu kod promocyjny? Bo na ich stronie opłata roczna to 24 euro bez VAT za domeny *pl. Myślałem, że u nich jest np cena uzależniona od ilości utrzymywanych u nich domen...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, to jest kod

 

Czyli tak dla ścisłości... rejestrując z tym kodem domenkę u nich, mam rejestrację na dwa lata za 3,59 euro. Natomiast po dwóch latach przedłużenie za 24 euro na rok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za rejestrację nie płacisz, za każdy rok odnowienia 3,59 euro ( na 1rok=3,59 / 2 lata=2x3,59 / itd) Kod jest ważny do do 31.03.2012

 

A tak btw to rusz tyłek i sam sprawdź... nie bądź leniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za rejestrację nie płacisz, za każdy rok odnowienia 3,59 euro ( na 1rok=3,59 / 2 lata=2x3,59 / itd) Kod jest ważny do do 31.03.2012

 

A tak btw to rusz tyłek i sam sprawdź... nie bądź leniem ;)

 

Dziękuję za informacje.

 

btw szukałem na ich stronie, ale znalazłem jedynie informację o wysokości tej opłaty rocznej. Nie jestem u nich zarejestrowany, bo nie lubię się wszędzie rejestrować "na zapas". Lubię najpierw się zorientować co i jak, dlatego najpierw pytam tych co już wiedzą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz tylko tanio - możesz sprobowac z EuroDNS

Jesli chcesz miec spokoj i bezpieczenstwo: wybieralbym innego rejestratora (niz EuroDNS)

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chcesz tylko tanio - możesz sprobowac z EuroDNS

Jesli chcesz miec spokoj i bezpieczenstwo: wybieralbym innego rejestratora.

 

A możesz polecić innego rejestratora taniego i bezpiecznego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tańsza alternatywa to przedłużenie w Eurodns z kodem "DTPL9" rejestracja i przedłużenie w cenie 3,59€

Chyba skończyło się tanie przedłużanie PLek, eurodns usunął podobno voucher ze względu na zmiany polskiego rejestru (których nie było), czyżby dopiero zorientowali się, że przez rok dopłacali do domen? ;-)

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×