Jump to content
wizja

Plugin Tapatalk

Recommended Posts

Witam, czy jest możliwość zainstalowania tu darmowego pluginu Tapatalk do przeglądania forum na smartfonach? Ogranicza transfer 3G.

 

tapatalk*com

Edited by wizja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam smartfona i jakoś nie potrzebuje tapatalku do przeglądania forum :)

 

 

cieszę się :) a, używałeś? ;)

 

po prostu tapatalk zmniejsza transfery 3G tym, którzy nie mają wykupionych pakietów internetowych etc. Obsługa forum również jest szybsza/bardziej ergonomiczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie z koleji nie jest ekonomiczne korzystanie z 3G bez pakietów . Lepiej wydać te 5-10zł i mieć 100-200mb w zależności od operatora i nie martwić się o opłaty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie z koleji nie jest ekonomiczne korzystanie z 3G bez pakietów . Lepiej wydać te 5-10zł i mieć 100-200mb w zależności od operatora i nie martwić się o opłaty

 

oczywiście, dlatego też mam taki pakiet. Ale równocześnie korzystam z wielu innych serwisów i miło jest, gdy nie traci się kB na niepotrzebne transfery. Prosto, szybko i oszczędnie.

 

Rozumiem, że jednak nie korzystałeś z tej aplikacji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
oczywiście, dlatego też mam taki pakiet. Ale równocześnie korzystam z wielu innych serwisów i miło jest, gdy nie traci się kB na niepotrzebne transfery. Prosto, szybko i oszczędnie.

 

Rozumiem, że jednak nie korzystałeś z tej aplikacji :)

 

Mam ją na androidzie nie mniej uważam iż nie jest niezbędna . W większości przypadków korzystam z wi fi . W pozostałych przypadkach jeden pakiet internetowy na miesiąc wystarcza mi prócz tego

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie z koleji nie jest ekonomiczne korzystanie z 3G bez pakietów . Lepiej wydać te 5-10zł i mieć 100-200mb w zależności od operatora i nie martwić się o opłaty

 

W oragne kosztuje to już niestety 39,50 za miesiąc, na plus jest jedynie to, że nie ma limitów, ale i tak drogo w stosunku do konkurencji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam ją na androidzie nie mniej uważam iż nie jest niezbędna . W większości przypadków korzystam z wi fi . W pozostałych przypadkach jeden pakiet internetowy na miesiąc wystarcza mi prócz tego

 

 

Nic na tym świecie nie jest niezbędne, chociaż Amerykanie pewnie by się za mną nie zgodzili udowadniając mi, "że przecież dla wygody" :)

 

 

Można też zadać pytanie tak: a co stoi na przeszkodzie, żeby zainstalować jeden mały plugin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×