Jump to content
Sign in to follow this  
fakson

Jakie są szanse że domena spadnie?

Recommended Posts

Cześć,

 

Poluje cholernie bardzo na jedną domenkę. Bardzo chciałbym ją mieć. Znasz to:)

 

Domena wygasa: 2011.01.23

Jednak ostatnia modyfikacja byla: 2011.01.05 18:29:38

 

Powiedz mi proszę czy to znaczy ze ktoś ją przedłuzył?;/ czy może warto załozyc jeszcze na nia opcje, czekam do ostatniej chwili.

Proszę pomoz.

 

 

Pozdrawiam

f.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cześć,

 

czy może warto załozyc jeszcze na nia opcje, czekam do ostatniej chwili.

Proszę pomoz.

 

 

Pozdrawiam

f.

 

Nie założysz opcji na wygasającą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli wygasa to jak ją ktoś mógł przedłużyć? Opcji już nie założysz. Jedyna szansa na jej złapanie do dodanie do przechwycenia we wszystkich łaparkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jeszcze nie wygasa. Ale czy Waszym zdaniem to że była jakaś modyfikacja niedaleko przed obowiązkiem opłacenia domeny znaczy że ja opłacił??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jeszcze nie wygasa. Ale czy Waszym zdaniem to że była jakaś modyfikacja niedaleko przed obowiązkiem opłacenia domeny znaczy że ja opłacił??

najprawdopodobniej, ale opcję zakładasz na 3 lata więc jeśli nie teraz, to może za rok/dwa się uda ;)

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam że we whois nie ma podanej daty wygaśniecia. Wywnioskowałem to z tego kiedy domena została utworzona, rok temu.

Edited by fakson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodam że we whois nie ma podanej daty wygaśniecia. Wywnioskowałem to z tego kiedy domena została utworzona, rok temu.

 

Równie dobrze mogła zostać opłacona przez abonenta na 2-3 lata do przodu więc nie ma się co raczej datą sugerować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż, jeśli nie wygasa a data ostatniej modyfikacji była 2 tygodnie przed końcem okresu rozliczniowego to na 90% została przedłużona. Zawsze jednak istnieje cień szansy a czekanie z opcją na ostatnią chwilę nie ma sensu. Na kilka dni przed ewentualnym spadem może wejść automat Dropped i założyć opcję.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak.

 

Kilkanascie czy nawet kilkadziesiąt moich domen ma datę modyfikacji piątego stycznia. Jeśli chcesz to napisz może pierwsza albo ostania litere tej domeny co Cię interesuje a ja powiem Ci czy warto wrzucać kasę na opcję (jeśli oczywiście o jedną z moich domen chodzi) ;)

Choć takich domen modyfikowanych tego dnia może być w całym AM z kilkaset ...

Edited by uzytkownik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×