Jump to content
roberto_one

Problem z zaparkowaniem domeny w ND

Recommended Posts

Mam aktualnie taki kłopot chciałem zaparkować domene chistoria.pl na ND, a tutaj komunikat :

"Nieprawidłowe dane

Ta nazwa domeny została już umieszczona w NameDrive."

 

Co mam w takiej sytuacji zrobić?

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam aktualnie taki kłopot chciałem zaparkować domene chistoria.pl na ND, a tutaj komunikat :

"Nieprawidłowe dane

Ta nazwa domeny została już umieszczona w NameDrive."

 

Co mam w takiej sytuacji zrobić?

Pzdr

 

Zacznij od użycia funkcji „szukaj” na forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak jak już koledzy napisali, oznacza to, że ktoś ma już tą domenę w swoim portfolio w ND. po prostu dodając ją do swojego i otrzymując taki komunikat kliknij w "ownership review". ludzie z ND sprawdzą czy domena faktycznie należy do Ciebie po whois, a jeżeli we whois Twoje dane nie są ujawnione, poproszą się o zrzut ekranu z Twojego panelu domen, gdzie masz tą domenę zarejestrowaną. cały proces trwa dzień, góra dwa.

właśnie przedwczoraj miałem podobny przypadek, a dziś domena jest już w moim portfolio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
celowo czy specjalnie?

 

A wolisz filmy czarno-białe, czy biało-czarne? :)

 

Myślę, że z lenistwa, tudzież zapominają. Jak się ma 500 czy 1000 domen w panelu, to naprawdę trudno nad tym zapanować. A teraz, jak jeszcze do tego doszedł tasting... biorę taką domenę do posmakowania, ładnie sobie radzi, ale w międzyczasie rejestruję nowe domeny, starsze schodzą na dół, zapominam o nich, tasting się kończy i jakiś szczęściarz łapie... a potem jeszcze marudzi na forum. Życie. ;)

 

PS. Nie, to nie ja mam tę domenę w panelu, mam na ND może z pięć nazw.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wolisz filmy czarno-białe, czy biało-czarne? :)

 

PS. Nie, to nie ja mam tę domenę w panelu, mam na ND może z pięć nazw.

 

sorry takie małe przejęzyczenie, ale wiadomo już o co chodzi ;)

 

Nie narzekam, ja też dużo testuje i jakbym chciał to bym sobie je wszystkie zostawił w panelu i narobił pracy kolejnym rejestratorom, ale wole usunąć i mieć łatwy przegląd danego folderu

 

Nie powiedziałem, źe to Ty masz moją domenę więc nie wiem o co Ci chodzi, napisałem tylko, że prawei z co drugą musze pisać do ND

 

Pozdrawiam

roberto_one

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×