Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Warto założyć taki wątek (wzorem innych), bo na pewno się przyda :-)

 

Mi np. teraz premium.pl się nie otwiera...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi np. teraz premium.pl się nie otwiera...

Może tego neta z Tepsy Ci słabo podłączyli ;-)

U mnie wszystko OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.. faktycznie, otwiera mi się w Chromie i IE, ale w FF cisza tzn. pustka..

 

PS. a z tepsą to miałem niezłe przeboje, opowiem Ci kiedyś na spotkaniu ;-) Wyszło nawet na to, że agentka od nich podrobiła mój podpis :-) Sprawa jest w toku ale pewnie skończy się na policji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warto założyć taki wątek (wzorem innych), bo na pewno się przyda :-)

 

Mi np. teraz premium.pl się nie otwiera...

Kurcze.. chciałem pierwszy otworzyć taki temat ;)

 

Mam FF i otwiera mi się bez problemów :)

U mnie też bez problemu. Chrome jak i opera również dobrze tolerują stronę "PRE" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm.. faktycznie, otwiera mi się w Chromie i IE, ale w FF cisza tzn. pustka..

 

Cookies sobie usuń i wyczyść cache w przeglądarce..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cookies sobie usuń i wyczyść cache w przeglądarce..

 

To było to. Cholera często zapominam o tych wszystkich cookies, chociaż nie powinienem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym miejscu już pisałem o problemie z transferem domeny, myślałem, że to wymaga czasu, a jednak nie do końca.

 

Zleciłem transfer domeny o godzinie 13.08, o tej samej porze otrzymałem maila z likiem z NASKu, kliknąłem link i czekam. Ponieważ dłuższy czas nic się nie działo postanowiłem spróbować wysłać maila potwierdzającego transfer po raz drugi, niestety za każdym razem pojawia się błąd: "Ponowne wysłanie wiadomości nie powiódło się." (z błędem...). Przed chwilą sprawdziłem w whois stan domeny i patrzę, rejestratorem jest premiumpl. Na ten moment wygląda to tak:

- domena zniknęła z mojego panelu w Dropped.pl

- nie mogę ponownie wysłać maila z linkiem potwierdzającego transfer (nie jestem pewien ale chyba wystarczy jeden e-mail bo dane na które była przenoszona domena są takie same)

- nie mam również domeny w panelu "moje domeny" w Premium.pl

 

Wnioski: ja chwilowo nie mam dostępu do domeny, a wszystkim transferującym polecam patrzeć na "rączki" skryptom w premium.pl (w końcu jest informacja, że to wersja beta).

 

Chyba mnie pokarało, że chciałem sobie z Dropped domenę przenieść do konkurencji :) nie mniej zaraz sprawdzę jak działa support telefoniczny w premium.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kliknięciu w link od NASKu Przychodzą jeszcze dwie wiadomości od Premium.pl z linkami do potwierdzenia.

(te dwie wiadomości przyszły mi na dwa różne adresy... W AM mam inny niż w Premium.pl.)

 

 

Pierwszy e-mail przyszedł ma adres email, który jest przypisany do Aftermarket.pl .)

19974898.jpg

 

 

Drugi e-mail przyszedł ma adres email, który jest przypisany do Premium.pl

11372596.jpg

 

 

(trzeba pamiętać.. jaki miało się na początku adres email w Aftermarket.pl (przy rejestracji konta) Zmieniałem tam chyba 3 razy adres.. ale email od Premium.pl przyszedł na ten pierwszy (początkowy)

 

To tyle odemnie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działają Wam domeny z ustawionymi serwerami dns: ns1.premium.pl, ns2.premium.pl? U mnie żadna domena z tymi dns nie działa, ani parking ani przekierowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działają Wam domeny z ustawionymi serwerami dns: ns1.premium.pl, ns2.premium.pl? U mnie żadna domena z tymi dns nie działa, ani parking ani przekierowania.

 

Ta w stopce też :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działają Wam domeny z ustawionymi serwerami dns: ns1.premium.pl, ns2.premium.pl? U mnie żadna domena z tymi dns nie działa, ani parking ani przekierowania.

Spróbuj otworzyć inna przeglądarką :)

(ciasteczka usuń)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiemy o problemie, staramy się z nim uporać.

 

Jeśli to coś pomoże to mogę dodać, że po tym jak nie otrzymałem linka aktywacyjnego wyświetliły mi się na czerwono dwa komunikaty, że podany login oraz e-mail już istnieje...a to dziwne bo konta jeszcze u Was nie zakładałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy tylko mi od wczoraj strona nie chce się wyświetlić?

 

Nie wiem jak innym, ale od rana z niej korzystam i nie ma żadnych problemów :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie za każdym razem wita piękny napis:

Oops! Google Chrome could not connect to premium.pl

 

Po proxy niby się coś wyświetla ale bez styli i grafiki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie za każdym razem wita piękny napis:

Oops! Google Chrome could not connect to premium.pl

 

Po proxy niby się coś wyświetla ale bez styli i grafiki.

 

U mnie otwiera się w Mozilli, Operze i Chromie zresztą też. Jednak spróbuj w innej przeglądarce, może coś Ci się z Chromem dzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem już wszystko, co mogło stać na przeszkodzie po mojej stronie.

Zrobiłem szybki test i w przypadku netu z telefonu nie ma takiego problemu. Najwyraźniej mój kochany, lokalny ISP coś pomieszał.

Już wiem od czego zacznę poniedziałek :rolleyes:

 

Dzięki za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×