Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Z uwagi na niedostępność serwisu, zakończenie aukcji będzie przesunięte o 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Premium.pl chyba wszyscy "technicy" na urlopie... statystyki wejść na poszczególne strony nie są aktualizowane od 10.07.2015r.

 

PB to chwilowy przestój ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś w tej chwili, wczoraj i przedwczoraj chyba o tej samej porze, cały serwis leży z małymi przerwami... Była zapowiadana jakaś przerwa techniczna ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś wieczorem były nieplanowane, ale niezbędne prace nad bazą, które spowodowały krótką przerwę, od ok. 1:00 jest już ok.

Co do statystyk, też powinny już być na bieżąco albo prawie na bieżąco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiadomienia o wygaśnięciu domen - kilka godzin opóźnienia

 

Statystyki wejścia na poszczególny adres - już 3 DNI opóźnienia...

 

 

widocznie pracownicy Premium.pl na urlopie... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa parking Premium.pl Pojawia się komunikat o braku bezpieczeństwa certyfikatu... Tzn. nie można wysłać wiadomości do abonenta/właściciela domeny jak adres jest zaparkowany, a nie wystawiony na giełdzie.

 

To jakiś chwilowy problem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa parking Premium.pl Pojawia się komunikat o braku bezpieczeństwa certyfikatu... Tzn. nie można wysłać wiadomości do abonenta/właściciela domeny jak adres jest zaparkowany, a nie wystawiony na giełdzie.

 

To jakiś chwilowy problem ?

 

Tak, już nad tym pracujemy. Przepraszam za utrudnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurcze

przypomnijcie mi proszę jak w premium załatwić opłacenie rejestracji domeny i przedłużenie innej za jednym zamachem..

tzn dodać jakoś do koszyka i opłacić przez paypal..a nie zasilać konto i robić to po kolei...

nie potrafię tego znaleźć nigdzie..;/

dziękuję

 

edit

jeszcze nie ten dział - miało byc w pyania dotyczące serwisu ;/

Edited by panh

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurcze

przypomnijcie mi proszę jak w premium załatwić opłacenie rejestracji domeny i przedłużenie innej za jednym zamachem..

tzn dodać jakoś do koszyka i opłacić przez paypal..a nie zasilać konto i robić to po kolei...

nie potrafię tego znaleźć nigdzie..;/

dziękuję

 

edit

jeszcze nie ten dział - miało byc w pyania dotyczące serwisu ;/

 

Zbiorcze opłacanie usług możliwe jest pod adresem: https://premium.pl/pending.html, jednak znajdują się tam operacje dla których została zlecona płatność (w tym przypadku na liście domen należałoby zlecić przedłużenie domeny a na liście rezerwacji - rejestrację; dla obu operacji wybrać metodę płatności przelew).

 

(opis znajduje się również na stronie naszej pomocy: http://pomoc.premium.pl/216/jak-zaplacic-za-usluge/ ).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuję bardzo za pomoc!

szkoda jednak że nie ma jakiegoś szybszego sposobu:)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem z odblokowaniem kreatora sprzedaży (maile z kodem/linkiem nie dochodzą) od prawie doby a nie otrzymałem odpowiedzi po kontakcie z zakładki POMOC.

 

Proszę o reakcję ;)

 

Z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mdi: Twój serwer uznał że dostaje za dużo maili od premium.pl i zaczął je odrzucać.

 

@Geekboy86k: maile normalnie wyszły, natomiast na inny adres (abonenta domeny) niż masz w danych kontaktowych, może dlatego ich nie widzisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny bug:
Otrzymałem propozycję zakupu domeny. W kontrofercie podałem cenę wyższą od tej, która była jako kup teraz, więc skrypt wyrzucił mi stosowne ostrzeżenie. Po tym oferta dalej wisi jako wymagająca reakcji, niemniej jednak nie jestem w stanie nic zrobić - ani złożyć kontroferty, ani odrzucić/zaakceptować tej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy aktualnie jest jakiś problem z hostingiem premium i pocztą? Od około 30 min nie mogę się zalogować. Wyskakuje Connection error

The service is not available right now.

 

Czy mogę prosić o sprawdzenie tego i napisanie mi tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy aktualnie jest jakiś problem z hostingiem premium i pocztą? Od około 30 min nie mogę się zalogować. Wyskakuje Connection error

The service is not available right now.

 

Czy mogę prosić o sprawdzenie tego i napisanie mi tutaj.

 

Już powinno być OK, prośba o potwierdzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już powinno być OK, prośba o potwierdzenie.

 

Udało się zalogować ale straaaasznie chodzi wolno. Cały czas wczytuje operacje, nie można nadal wyświetlić skrzynki odbiorczej. Widać ilość nieprzeczytanych wiadomości ale nie można wejść w katalog aby odczytać. Zauważyłem, że ostatnio często poczta szwankuje. Błagam zróbcie coś z tym. Raz wchodzi i jest ok a czasami tragedia.

 

edit: bardzo często dzisiaj pojawia się taki problem (screen)...

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało się zalogować ale straaaasznie chodzi wolno. Cały czas wczytuje operacje, nie można nadal wyświetlić skrzynki odbiorczej. Widać ilość nieprzeczytanych wiadomości ale nie można wejść w katalog aby odczytać. Zauważyłem, że ostatnio często poczta szwankuje. Błagam zróbcie coś z tym. Raz wchodzi i jest ok a czasami tragedia.

 

Jeszcze przez chwilę mogą być utrudnienia, za co serdecznie przepraszamy.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj od rana znów są te same problemy z pocztą. Czy mogę sprawdzić o sprawdzenie czy występuje ten sam problem u Was? Zauważyłem, że w godzinach porannych występuje dosyć często problem z zalogowaniem albo działaniem poczty. Wieczorami znika ten problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×