Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Od kilku godzin są znów problemy z poprawnym zalogowaniem się do poczty. Czy mogę tutaj prosić o sprawdzenie czy jest coś na rzeczy bo nie mam dostępu do maila.. (błąd: nie można otworzyć domyślnego folderu tej aplikacji itd..).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już działa. Pisałem bo problem trwał przez dłuższą chwilę, kilka godzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś się chyba "zepsuło", bo Premium.pl przesłało dziś naraz ponownie wszystkie wiadomości wysłane za pomocą formularzy kontaktowych z ostatnich kilku tygodni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś się chyba "zepsuło", bo Premium.pl przesłało dziś naraz ponownie wszystkie wiadomości wysłane za pomocą formularzy kontaktowych z ostatnich kilku tygodni.

 

Przez jakiś czas był problem, wynikający z konfiguracji, z dostarczaniem wiadomości z formularzy do niektórych operatorów poczty. Po naprawieniu problemu zdecydowaliśmy się wysłać wiadomości jeszcze raz, wychodząc z założenia, że lepiej jeśli ktoś dostanie dwa razy niż żeby ktoś nie dostał w ogóle. Nie było niestety możliwości, bez zaglądania na pocztę użytkownika, sprawdzenia, które wiadomości doszły, a które nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby odblokować dostęp do akcji "Dostęp do kreatora sprzedaży" prosimy przepisać kod, który został wysłany na adres e-mail.

 

Jak długo trzeba czekać na kod ???

 

Czekam już z 20 minut i nic...

 

 

PADŁO

Edited by przemek30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież był mail Wesołych Świąt, dajcie odpocząć programistom parę dni :)

 

Dostęp do kreatora sprzedaży musi być dostępny, nie można czekać godzinę - półtorej za kodem, ponieważ kod dostępny jest tylko przez okres 20 minut, więc opóźnienie musi się mieścić w ww. okresie czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy problem nadal występuje?

 

U mnie problem został rozwiązany około godz. 13, a obecnie nie wiem, ponieważ nie potrzebowałem kodu do kreatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godzina się zgadza z czasem interwencji programisty, więc mam nadzieję że już będzie ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy działają poprawnie szybkie wpłaty przez PayU? Zleciłem kilkanaście minut temu wpłatę ale do tej pory nie zrealizowano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy działają poprawnie szybkie wpłaty przez PayU? Zleciłem kilkanaście minut temu wpłatę ale do tej pory nie zrealizowano.

 

Tak, działają poprawnie. Czasem zdarzają się opóźnienia i dobrze jest o tym pamiętać gdy się coś opłaca "w ostatniej chwili". Prawie nigdy nie są to opóźnienia po stronie premium.pl, czasem są po stronie payu, ale najczęściej po stronie banków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak loguje się na pocztę to od około godziny mam 502 proxy error. To od Was czy u mnie problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak loguje się na pocztę to od około godziny mam 502 proxy error. To od Was czy u mnie problem?

niestety też mam z tym problem ;-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety też mam z tym problem ;-(

 

:(

 

A przyjdą wiadomości, które zostały wysłane w "niedziałającym" czasie? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest nadzieja na odpowiedź kiedy usługa poczty będzie działała?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest nadzieja na odpowiedź kiedy usługa poczty będzie działała?

 

Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy już nad tym, niestety nie jestem w stanie podać dokładnego czasu przywrócenia usługi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam za utrudnienia. Pracujemy już nad tym, niestety nie jestem w stanie podać dokładnego czasu przywrócenia usługi.

 

Czy w przy tym rodzaju błędu wiadomości wysłane w czasie awarii dojdą po załadowaniu usługi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w przy tym rodzaju błędu wiadomości wysłane w czasie awarii dojdą po załadowaniu usługi?

 

Najprawdopodobniej wiadomości zostaną odbite przez serwer pocztowy, wówczas nadawca dostanie komunikat zwrotny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najprawdopodobniej wiadomości zostaną odbite przez serwer pocztowy, wówczas nadawca dostanie komunikat zwrotny.

 

Czy jest nadzieja aby ten błąd nie pojawiał się już gdy zostanie zdiagnozowany i naprawiony? Dziennie otrzymuję zapytania o domeny z formularza kontaktowego stron parkingowych a przy tym błędzie użytkownik nie otrzyma raczej przez formularz zwrotki... Problem trwa już 5 godzinę więc to sporo. Myślę, że jakieś wiadomości już nie dojdą. Przykra sprawa trochę z tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie mam przedłużonej jeszcze domeny ? Godzinę temu dokonałem w BZ WBK szybkiej płatności poprzez PayU i do tej pory nic... a domena niedługo wygasa. Co mam zrobić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×