Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Dlaczego nie mam przedłużonej jeszcze domeny ? Godzinę temu dokonałem w BZ WBK szybkiej płatności poprzez PayU i do tej pory nic... a domena niedługo wygasa. Co mam zrobić ?

 

A tyle razy pisali i mówili, żeby nie opłacać niedługo wygasających przez PayU bo może nawalić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie mam przedłużonej jeszcze domeny ? Godzinę temu dokonałem w BZ WBK szybkiej płatności poprzez PayU i do tej pory nic... a domena niedługo wygasa. Co mam zrobić ?

 

Spróbuj zapłacić innym kanałem, wpłata z 19:59 z bzwbk przez payu jest widoczna w panelu payu jako "anulowana" (o 20:02), więc kasa raczej nie dojdzie. albo kliknąłeś "anuluj" zamiast "ok" przy płatności, albo nie było kasy na rachunku, albo... może być wiele powodów, aby się dowiedzieć konkretów, powinieneś się skontaktować z payu, bo tylko klientowi są udzielane takie informacje. Tak czy inaczej kasy nie było, nie ma i nie będzie, więc czekać nie ma na co, próbuj opłacić ponownie, jeśli masz możliwość, to najlepiej innym kanałem. Inne - wcześniejsze i późniejsze - płatności wchodzą prawidłowo.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tyle razy pisali i mówili, żeby nie opłacać niedługo wygasających przez PayU bo może nawalić :P

 

Idealnie podsumowane. Jest tak wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak po każdej stronie, że opłacanie później niż 24h przed spadem to stąpanie po kruchym lodzie. Nie tak dawno nask bez zapowiedzi wyłączył systemy na 6 godzin, wielokrotnie są jakieś problemy komunikacji np. między payu a bankami, nie wspominając o tak prozaicznych powodach jak niedokończenie płatności przez klienta (mi kiedyś spadło kilka domen, bo coś mnie oderwało od komputera jak już miałem klikać "zapłać", a potem ta zakładka zagrzebała mi się między innymi i znalazłem ją dopiero po trzech dniach). No ale jakoś się te opcje muszą realizować... ;-)

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie otwiera się. Wydaje mi się, że nie tylko u mnie ale jak ktoś nie śpi to czy może sprawdzić? :P

 

edit: działa już.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wczoraj nie działa zmiana abonenta dla domen .pl.

 

Ok. godz. 23:00 dwukrotnie próbowałem dokonać zmiany abonenta, za każdym wszystko odbywa się bez błędów, standardowo przychodzi mail od Premium.pl z linkiem do potwierdzenia, po potwierdzeniu wyświetla się informacja, że zmiana abonenta nastąpi w przeciągu kilku minut i... NIC.

 

Minęło już prawie 12 godzin, a zmiana abonenta nie została wykonana.

 

Z góry dziękuję za niezwłoczną reakcję w tej sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wczoraj nie działa zmiana abonenta dla domen .pl.

 

Ok. godz. 23:00 dwukrotnie próbowałem dokonać zmiany abonenta, za każdym wszystko odbywa się bez błędów, standardowo przychodzi mail od Premium.pl z linkiem do potwierdzenia, po potwierdzeniu wyświetla się informacja, że zmiana abonenta nastąpi w przeciągu kilku minut i... NIC.

 

Minęło już prawie 12 godzin, a zmiana abonenta nie została wykonana.

 

Z góry dziękuję za niezwłoczną reakcję w tej sprawie.

 

Potwierdzam, że problem również występuje u mnie. Jest dokładnie tak jak pisze kolega. Również proszę o szybką reakcję w tej sprawie ;)

 

edit: problem rozwiązany - dzięki za szybkość :)

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dzisiaj również występują problemy ze zmianą abonenta? Zleciłem i ogólnie nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie zasilać przez PayU na premium.pl i AM? Mi nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie zasilać przez PayU na premium.pl i AM? Mi nie działa.

 

W premium.pl schodzą wpłaty z PayU. Jeśli nadal jest problem, prośba o szczegóły na pomoc@premium.pl lub pw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jakieś problemy z poprawnym wyświetlaniem strony Premium oraz ofert dotyczących wystawionych na sprzedaż domen w Sklepie Premium na Mac-u. Od Safari dostaję informację, że wygasła ważność certyfikatu bezpieczeństwa na stronie Premium. Czy mogę prosić o sprawdzenie czy to wina mojego kompa?

 

Z góry dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×