Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Niektórzy jak widzę nie wyzbyli się nawyków nabytych w piaskownicy, zabawki z niej też sobie zostawíliście? Chcecie walczyć to walczcie, ale nie kosztem klientów. Istniejecie dzięki nam i czas najwyższy sobie to uświadomić...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcecie walczyć to walczcie, ale nie kosztem klientów.

 

Zdecydowanie jestem za. Sam nie jestem bez grzechu, bo na forum nieraz jeździłem po dropped, czego teraz się wstydzę ;) , ale nie mam zamiaru tego kontynuować. Jedak jestem całym sercem za rywalizacją wyłącznie na otwartym polu - ceny, promocje, przechwytywanie, funkcjonalność, zasięg giełdy, reklama - a nie "zabawy" poza zasięgiem wzroku użytkowników, których nie chciałbym tu wymieniać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie jestem za. Sam nie jestem bez grzechu, bo na forum nieraz jeździłem po dropped, czego teraz się wstydzę ;) , ale nie mam zamiaru tego kontynuować. Jedak jestem całym sercem za rywalizacją wyłącznie na otwartym polu - ceny, promocje, przechwytywanie, funkcjonalność, zasięg giełdy, reklama - a nie "zabawy" poza zasięgiem wzroku użytkowników, których nie chciałbym tu wymieniać...

 

No jeszcze są, to prawda. Oczywiście, że konkurencja uwiera, ale jeśli jest to normalna konkurencja, to uwieranie jest zdrowe i motywujące. Na przykład, zmotywowało nas do napisania całego panelu od nowa, niestety w tym tygodniu w wyniku nagłych problemów nie mogłem się skupić na jego pełnym zaprezentowaniu, więc zostanie to szerzej zrobione po świętach. Zmotywowało do nakręcenia reklam telewizyjnbych, których emisja zacznie się 20 kwietnia, i tak dalej, i tak dalej. Całkiem miło sobie konkurujemy z takimi serwisami jak AZ, z Home i Nazwą przyjemnie gawędzimy na konferencjach, i ogólnie nam taka konkurencja nie przeszkadza.

 

Natomiast Premium.pl nie jest zdrową ani normalną konkurencją, tak jak nie było nią wcześniej PPD ani Złapane. Wynika to z od lat tych samych działań PB, które już dawno przekroczyły granicę dobrego smaku. Miarka przebrała się pod koniec zeszłego roku, ale na razie więcej nie zdradzę :P

 

Musicie się kiedyś spotkać, dać sobie "po razie" i zacząć od nowa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie jestem za. Sam nie jestem bez grzechu, bo na forum nieraz jeździłem po dropped, czego teraz się wstydzę ;) , ale nie mam zamiaru tego kontynuować. Jedak jestem całym sercem za rywalizacją wyłącznie na otwartym polu - ceny, promocje, przechwytywanie, funkcjonalność, zasięg giełdy, reklama - a nie "zabawy" poza zasięgiem wzroku użytkowników, których nie chciałbym tu wymieniać...

 

Dwie linijki wyżej piszesz że nie będziesz jeżdził po dropped a potem znów to robisz, echhh - cały Ty :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wszystkich moich domena w Premium mam konunikat:

 

 

"Wystąpił błąd na stronie.

 

Przepraszamy za problem. Obsługa projektu została o nim powiadomiona"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na wszystkich moich domena w Premium mam konunikat:

 

 

"Wystąpił błąd na stronie.

 

Przepraszamy za problem. Obsługa projektu została o nim powiadomiona"

 

Mam to samo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na wszystkich moich domena w Premium mam konunikat:

 

 

"Wystąpił błąd na stronie.

 

Przepraszamy za problem. Obsługa projektu została o nim powiadomiona"

 

Również potwierdzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... u mnie też, po wpisaniu adresu domeny w przeglądarkę taki sam komunikat się pokazuje.

 

 

edit:

 

Po przedłużeniu domeny na stronie oferty domeny... tam gdzie "Data wygaśnięcia domeny:" pokazuje (starą) datę sprzed przedłużenia ;)

(w whois jest dobrze.. domena o rok przedłużona)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
... u mnie też, po wpisaniu adresu domeny w przeglądarkę taki sam komunikat się pokazuje.

 

 

edit:

 

Po przedłużeniu domeny na stronie oferty domeny... tam gdzie "Data wygaśnięcia domeny:" pokazuje (starą) datę sprzed przedłużenia ;)

(w whois jest dobrze.. domena o rok przedłużona)

 

Blad dotyczy czesci zaparkowanych domen, pracujemy nad jego poprawieniem.

 

Co do daty po przedluzeniu - czy po odswiezeniu nadal jest zla?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blad dotyczy czesci zaparkowanych domen, pracujemy nad jego poprawieniem.

 

Co do daty po przedluzeniu - czy po odswiezeniu nadal jest zla?

Tak

 

(na 3 przeglądarkach sprawdzałem)

 

edit:

 

Miłego i udanego weekendu ;)

 

(mykam nad jeziorko.. jak wrócę to sprawdzę czy data się zmieniła :lol:

Czołem )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja natomiast czekam na wystawienie 10 domen na giełdę od 11:00 i do tej pory mają status "oczekuje w kolejce na wykonanie"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie

 

WHOIS dziś mi nie działa na premium...

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dzisiaj problem z dodawaniem domen na testy oraz zakładaniem opcji. Serwis nie finalizuje moich zleceń. Brak jest jakiegokolwiek komunikatu o błędzie. Początkowo cała procedura przebiega prawidłowo do momentu opłacenia. System nie ściąga kwoty i nie wykonuje polecenia. Czy tylko ja tak mam?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystąpił błąd na stronie.

 

Przepraszamy za problem. Obsługa projektu została o nim powiadomiona.

 

Nie działa strona Premium.pl...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie działa strona Premium.pl...

 

Chwilowa, nieplanowana przerwa techniczna. Przepraszamy za niedogodności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradoksalnie chwilowo jedyną dostępną giełdą jest AM (az.pl też nie działa) ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paradoksalnie chwilowo jedyną dostępną giełdą jest AM (az.pl też nie działa) ;)

 

Sebastian

alpine5

 

Sabotage!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekierowania domen nie działają...

 

Przy okazji...

Kto usuwa niewygodne dla Premium komentarze i posty? :)

Szukałem w historii swojego konta własny, aby go zacytować i... wcięło, amba.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przekierowania domen nie działają...

 

Nastąpiła chwilowa awaria bazy, trwa naprawa problemu.

 

Przy okazji...

Kto usuwa niewygodne dla Premium komentarze i posty? :)

Szukałem w historii swojego konta własny, aby go zacytować i... wcięło, amba.

 

Szanujmy się..

 

Edycja:

serwis powinien już działać bez problemu.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto usuwa niewygodne dla Premium komentarze i posty? :)

Szukałem w historii swojego konta własny, aby go zacytować i... wcięło, amba.

 

Musisz lepiej poszukać - wszystkie usunięte posty trafiają do (dostępnego dla moderatorów i adminów) kosza, a ja tam, nie widzę żadnego Twojego w ostatnich miesiącach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze nie tyle samo premium padlo, ale przekierowanie domen nie dziala. Jako ciekawostke dodam, ze poczta i niektore linki w home.pl tez padly...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze nie tyle samo premium padlo, ale przekierowanie domen nie dziala. Jako ciekawostke dodam, ze poczta i niektore linki w home.pl tez padly...

 

Może to było chwilowe, sprawdziłem teraz i przekierowania działają. Jeśli u Ciebie nie, to podaj konkretne przykłady (pm lub bok).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to było chwilowe, sprawdziłem teraz i przekierowania działają. Jeśli u Ciebie nie, to podaj konkretne przykłady (pm lub bok).

 

Tak, chwilowe. Juz jest ok. Mozliwe, ze to TP sie u mnie przytkala. Aczkolwiek dziwne, bo premium.pl wchodzilo bez problemu, za to parking.premium.pl i domeny kierujace na niego lezaly. To samo z home.pl, gdzie czesc poczty przychodzila a czesc nie. Ok, przepraszam za zamieszanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz domeny na parkingu premium wygladają tak:

(google chrome)

 

parkingx.jpg

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musisz podać konkretne przykłady, bo sprawdziłem kilka i jest ok. Z tego co widzę w komunikacie, zgłoszenie dotyczy jakiejś konkretnej domeny, a nie całego parkingu - może jest związane z jej wcześniejszym użyciem? Jeśli zaś dotyczy większej ilości domen, to może jest to kolejny kreatywny pomysł konkurencji, trzeba by sprawdzić na konkretnych przykładach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×