Jump to content
domenator

Premium.pl - padł???

Recommended Posts

Padł. Wam też?

 

działa już.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nie działa od kilku dni. Przez poprzednie miesiące działało. Uprzejma prośba do Premium aby coś z tym zrobić bo nie można korzystać ze swojego konta w Premium. Podczas logowania na konto zabezpieczone sms-em system przepuszcza bez autoryzacji sms pomimo, że sms jest wysyłany na komórkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nie działa od kilku dni. Przez poprzednie miesiące działało. Uprzejma prośba do Premium aby coś z tym zrobić bo nie można korzystać ze swojego konta w Premium. Podczas logowania na konto zabezpieczone sms-em system przepuszcza bez autoryzacji sms pomimo, że sms jest wysyłany na komórkę.

 

Przed chwilą sprawdziłam i autoryzacja SMS działa prawidłowo. Nie widzę również takiego zgłoszenia do DOK, więc jeśli są jakieś problemy proszę je dokładnie je opisać (jaka przeglądarka, najlepiej zrzut ekranu po 'zalogowaniu') i przesłać do nas celem weryfikacji: pomoc@premium.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, problem wystąpił po stronie przeglądarki Safari. Po przesunięciu certyfikatu z paska do kosza problem ustąpił.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Infolinia nie działa.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zapytać czy w dniu dzisiejszym premium.pl ma problemy z łapaniem domen w wersji light? Wszystkie domeny dodane do przechwycenia (jak nigdy do tej pory) trafiają w rezerwację a nie są łapane. Tak jakby system je pomijał. Z góry dzięki za odp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zapytać czy w dniu dzisiejszym premium.pl ma problemy z łapaniem domen w wersji light? Wszystkie domeny dodane do przechwycenia (jak nigdy do tej pory) trafiają w rezerwację a nie są łapane. Tak jakby system je pomijał. Z góry dzięki za odp.

Potwierdzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zapytać czy w dniu dzisiejszym premium.pl ma problemy z łapaniem domen w wersji light? Wszystkie domeny dodane do przechwycenia (jak nigdy do tej pory) trafiają w rezerwację a nie są łapane. Tak jakby system je pomijał. Z góry dzięki za odp.

Z moich obserwacji wynika że łapią light normalnie, po prostu nie złapali akurat domen które dodaliście. Wcześniej też tak było, automat DD rezerwował domeny które miałem dodane w premium.pl w light... Chyba to nic nadzwyczajnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba problem tkwi w tym, że dodałem za późno i system nie załapał. Chociaż dziwię się bo zawsze myślałem, że czas tutaj nie gra roli i wszystko się zsynchronizuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas jak najbardziej gra rolę i to na niekorzyść klientów. Dwa przelewy zwykłe wysłane z mBanku na konta AM i Premium w mBanku, w AM są księgowane przy najbliższej okazji, a w Premium dopiero następnego dnia roboczego :unsure:.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Czas jak najbardziej gra rolę i to na niekorzyść klientów. Dwa przelewy zwykłe wysłane z mBanku na konta AM i Premium w mBanku, w AM są księgowane przy najbliższej okazji, a w Premium dopiero następnego dnia roboczego :unsure:.

 

U mnie jest dokładnie odwrotnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy pokazuje Wam informacje w zakładce "Ostatnie zmiany". Działało i się zesrał*, teraz nie wiadomo co się z domeną stało...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próba edycji ustawień domeny zewnętrznej na giełdzie =

500 Internal Error

The server encountered an internal error and could not complete your request.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Od kilku godzin nie działa ŻADNA domena na serwerach ns1.premium.pl i ns2.premium.pl (również przekierowania 301 i 302).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego Premium.pl nie przedłuża domen ???????????? Zapłaciłem przez PayU godzinę temu, za godzinę domena wygasa, a przedłużenia brak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego Premium.pl nie przedłuża domen ???????????? Zapłaciłem przez PayU godzinę temu, za godzinę domena wygasa, a przedłużenia brak!

 

Już OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje w Premium.pl ??? Taka sama sytuacja jak w piątek, opłaciłem domenę, która wygasła w celu reaktywacji/przedłużenia, płatność została zaksięgowana, a domena nadal nie jest reaktywowana i przedłużona...

 

Mieliście taki sam problem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy aktualnie występują jakieś problemy z pocztą w premium.pl? Nie dochodzą wiadomości... :/

 

Problem występuje wg. mojej obserwacji od godzin nocnych do teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem trochę operacji do wykonania (pilnych) w dniu dzisiejszym na koncie ale ze względu na niedziałającą poprawnie pocztę jestem zmuszony to odłożyć... Czy ktoś jednak mógłby mi napisać czy również zauważył ten problem u siebie? Wiem, że jest weekend i domyślam się, że support premium *nie działa* ale może jednak ktoś coś. Z góry dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki rok. Już wiem o co chodzi. Moja wina jednak :( cholerstwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×