Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

W menu Ustawienia -> Domeny

wystarczy chyba zmienić standardowy wpis pola Przekierowanie

Treść nad ramką przy przekierowaniu przez iFrame:

ja wpisałem "Zapraszamy" i pomogło.

Niestety to nie jest to, co piszesz. Standardowy tekst to:

Domena {domena} jest na sprzedaż.

Nawet po jego zmianie pozostanie wpis:

Domena jest na sprzedaż - zobacz

 

Nie mogło zostać tak jak w ppd? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Może pytanie dotyczy tylko Premium.pl lub jest " ogólne" .

Mam domenę w Premium , pozostało 11dni ( ważności ) do wejścia w stan wygasania,czy

transfer tej domeny do innego rejestratora ( authinfo) jest już niemożliwy ? , czy jest

to jakiś błąd w serwisie Premium.pl ? ( niedziałający kod , problem z transferem ?) .

dzięki za odpowiedź .

 

Przepraszam pomyliłem działy .Proszę admina o skasowanie lub przeniesienie posta.

Edited by Xaxs

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Interson , nie pamiętam dokładnie ale w komunikacie był numer 202 , coś w tym stylu.

Pobrałem kod , wkleiłem i pojawiał się ten sam komunikat.

Spróbuję jeszcze raz i wtedy podam Ci ( jeśli nie wyjdzie) treść komunikatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobierałem dziś kod authinfo dla jednej domeny a przyszły dwa emaile z linkami. Który kliknąć? :mad:

Kod pobrałem, ale dwa emaile to raczej jakiś błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wiem , 5dni to minimalny czas od transferu do Premium.pl z PPD.pl jeszcze nie minął

i dlatego otrzymuję taki komunikat :

" oczekiwanie kiedy transfer domeny będzie możliwy ( zbyt wczesny transfer domeny-2106{9085]

Taki szkolny błąd WSTYD .Przepraszam za zamieszanie i to jeszcze w nieodpowiednim dziale.

Proszę o wyrozumiałość adminów i usunięcie moich " śmieciowych" postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponowalbym o jak najszybsze wprowadzenie zmiennej {domena} przy przekierowaniach. W ppd.pl dzialalo, a w premium.pl nie dziala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na liście Moje domeny(lub w innym miejscu, [statystyki?]) brakuje informacji "Wyświetleń na liście" i "Odwiedzin oferty:". To byłoby bardzo przydatne, chyba że gdzieś jest (oprócz ofert domen), a ja nie znalazłem.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety to poufna informacja. Jeśli użytkownik sobie tego życzy, włącza folio - wtedy w profilu jest odpowiedni link.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, już wiem jakie przekierowanie masz na myśli. Jutro wprowadzimy.

 

Nadal nie dziala :D Chyba, ze zmienila sie zmienna? Aczkolwiek testowalem juz na {domena}, {domain}, {name} i ani drgnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, jeszcze nie działa - w piątek byliśmy bardzo zaganiani. W poniedziałek z rana powinno się pojawić :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To statyczny obrazek, pobierają się raz na dzień, a jeśli system nie wyrobi to raz na kilka. Już któraś osoba myli je z dynamicznym wczytywaniem, trzeba będzie zmienić ikonkę ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
To statyczny obrazek, pobierają się raz na dzień, a jeśli system nie wyrobi to raz na kilka. Już któraś osoba myli je z dynamicznym wczytywaniem, trzeba będzie zmienić ikonkę ;]

 

 

Wiem . Co nie zmienia faktu że odkąd korzystam z tego serwisu nie wyświetla mi wogóle tych informacji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa integracja z namedrive - wyświetla informację o nieprawidłowym loginie i haśle w sytuacji gdy po kilkukrotnym sprawdzeniu na 100% podaję prawidłowe dane.

 

Jeśli chodzi o sedo wszystko OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wczoraj zleciłem transfer 3 domen do premium

niestety, ale przyszły tlyko 2z 3 maili dla kazdej domeny

 

doszedł naskowy, doszedł potwierdzemoe rpemium do starego aboenenta, nie doszedł do nowego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co się dzieje gdy klikasz "wyślij wiadomość ponownie"? Wysyła się ponownie / dochodzi, czy wyświetla się błąd o problemie z wysyłką?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • krainaalkoholi.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:    https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604315/  
    • helpsite.pl motowork.pl motowork.pl qlki.pl robotcache.pl teaserai.pl   Grupa 6 domen od 1 zł   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604378
    • Dominacje.pl   Aukcja BCM
    • Drodzy Partnerzy! Zachęcamy do promocji boostera testosteronu, za którego sprzedaż gwarantujemy 30% prowizji!    Prowizja: 30% Średnia prowizja: 113.99 zł Ciasteczka: dożywotnie GEOs: PL, ES, IT, DE, FR, SE, RO, GB, US, NL, GR Link do rejestracji → https://nutriprofits.com/pl/
    • tuj.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 89 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/9377/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl. Wcześniej zarejestrowana była w Aftermarket.pl od 2012 roku.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-03-27 22:41:14) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-02 godz. 19:45:00   DD
    • nieaktualne - sprzedana
    • Drodzy, zapraszam do skorzystania z promocji rejestracji domen .pl (również funkcjonalnych i regionalnych .pl) w cenie 2 PLN netto / szt. / pierwszy rok w ddregistrar.pl. Oferta promocyjna ważna jest od 26 do 29 marca 2024 (do końca dnia). Limit dla jednego konta (podmiotu) w naszym serwisie to 20 domen. Minimalne zamówienie to 5 domen. Można zamawiać wielokrotnie do wykorzystania limitu (czyli maksymalnie 4 zamówienia po 5 domen lub 2 x 10 lub 1 x 5 + 1 x 15 itd.). Pula promocyjnych domen: 500. W przypadku wyczerpania puli poinformuję w bieżącym wątku na di.pl o osiągnięciu limitu. Promocja może zostać zakończona w dowolnym momencie, również przed zamieszczeniem informacji na di.pl (choć nie powinno do tego dojść). Osoby, które złożą zamówienia a promocja nie będzie już obowiązywała, poinformujemy o takim fakcie. Liczy się moment opłacenia a nie złożenia zamówienia. Zachęcam do korzystania z płatności online, które księgowane są natychmiast.   W momencie składania zamówienia cena wyniesie 10 PLN netto za rejestrację domeny .pl na 1 rok. Cena w zamówieniu będzie musiała być przez nas uaktualniona. Dopiero po zmianie będzie możliwe opłacenie zamówienia w cenie promocyjnej. Będziemy się starać jak najszybciej uaktualniać ceny (w ciągu kilka - kilkunastu minut), jednak bez gwarancji. Może się tak zdarzyć, że zamówienie, które wpłynie o 3:00 nad ranem zostanie przetworzone dopiero o 9:00 rano. Nie ponosimy też odpowiedzialności, że zamówione domeny będą nadal dostępne w momencie opłacenia. Nie ma możliwości rezerwacji domen .pl (dla przypomnienia). Gdyby zdarzyła się sytuacja, że Klient zamówi 10 domen w promocji o 10:00, a o 10:30 tylko 9 będzie dostępnych, to taka ilość zostanie zarejestrowana w promocji (po opłaceniu). Jeśli na koncie przedpłaty Klienta będą znajdowały się środki wystarczające na opłacenie zamówienia, to zamówienie zostanie opłacone - żeby zagwarantować rejestrację dostępnych domen .pl.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.   Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Cena odnowienia domeny .pl na kolejny rok: 129 PLN netto.   Hurtowy cennik odnowień dla 10 - 49 utrzymywanych domen: .pl 59 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 39 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 39 PLN netto / rok Hurtowy cennik odnowień dla 50 i więcej utrzymywanych domen: .pl 51 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 31 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 31 PLN netto / rok   Pełny cennik: https://ddregistrar.pl/cennik/ Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT.   W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o komentarz lub kontakt na naszą skrzynkę kontaktową: https://ddregistrar.pl/kontakt/   Z góry przepraszam za tak "partyzancką" formę promocji  Na przyszłość postaramy się tego typu oferty zautomatyzować.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,169
    • Most Online
      756

    Newest Member
    zaluknijtv
    Joined
×