Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Aktualnie nie mamy takiego rozwiązania. Jednak jeśli stosujesz takie samo przekierowanie dla wszystkich / większości domen, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wprowadzili taką funkcjonalność dla Twojego konta - napisz do DOK powołując się na ten wątek, a postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie by było, gdyby lista domen wybranych do przechwycenia, ale jeszcze nie zaakceptowanych, miała checklistę umożliwiającą ich masowe usunięcie - tak samo, jak obecnie ma anulowanie już zamówionych zleceń.

Często zdarza mi się zaznaczać po 10-20 domen do przechwycenia, bo na pierwszy rzut oka wydają się ekstra, a gdy przechodzę do finalizacji zlecenia i dogłębnie weryfikuję zamówione adresy okazuje się, że tak naprawdę szanse na szybką sprzedaż mają 2-3 z nich. I weź tu pojedynczo usuwaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w premium możliwy jest transfer domeny wraz z jej reaktywacją? Pytam bo taka możliwość figuruje w cenniku ale przy próbie zlecenia otrzymuję monit "Podanej domeny nie można transferować, ponieważ jest w stanie wygasania."

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwy jest transfer wygasającej domeny z zewnątrz wraz z reaktywacją, ale nie jest możliwy transfer wewnętrzny takiej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaj na PW nazwę - sprawdzę.

Odpowiedź błyskawiczna - dziękuję.

Moje niedopatrzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to tylko u mnie się tak dzieje, ale po wejściu na profil użytkownika (dowolnego), do większości linków znajdujących się na stronie z profilem dodawane jest "profil/nazwa_użytkownika", przez co nie można później przejść do innych pozycji menu np. "Przechwycone", "Rejestruj domenę" itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po zaznaczeniu domen .com.pl w wyszukiwarce domen do przechwycenia wynik jest 0.

Nie działa również opcja zapamiętania w wyszukiwarce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kreatorze ofert pojawiły się linki w formacie

http:// **nazwa_profilu** .portfolio.premium.pl/oferta/nazwa_oferty,

które wyświetlają co innego niż poprawnie działające linki w formacie

https:// premium.pl/oferta/ **nazwa_profilu** /nazwa_oferty

Edited by Draft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal nie działa poprawnie sortiwanie widoku wygasających domen. Opcja "zapamietaj" nie działa, za każdym razem trzeba wprowadzać kryteria wyszukiwania a z telefonu komórkowego wcale się nie da wybrać żadnych kryteriów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecane domeny do przechwycenia to efekt pracy kogoś z zespołu. Jeśli dany ktoś zdecyduje, że ma weekend - newslettera nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co z newsletterem "Polecane domeny do przechwycenia"? Ja od wczoraj nie dostaję, a jak u Was?

 

Weekendowa awaria - NASK pewnie dziś to naprawi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiedzi na to pytanie jest kilka. Mianowicie cały czas dostępne jest podstawowe API. Dostępne są też dedykowane API dla różnych partnerów i raczej nie są dostępne dla zwykłych użytkowników. Trzecia odpowiedź jest taka, że kilka miesięcy temu stworzona została kompletna specyfikacja API obejmująca większość funkcji serwisu i czeka na wdrożenie. API pojawi się prawdopodobnie jednocześnie z modułem resellerskim (działającym w oparciu o owe API). Co to terminu - myślę, że nie uda się zrealizować specyfikacji przed końcem 2013 z powodu większych priorytetów rozwojowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego Premium przy dodawaniu do przechwycenia domeny z treści zmula przez 20 sekund? Niezależnie od ilości dodawanych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy jednej z domen, która zacznie wygasać jutro pojawia się komunikat: "Nie można przedłużać tej domeny. Powód: Domena na aukcji Last Minute."

Domena nie jest wystawiona na aukcji. chciałem ją wystawić, ale w ostatnim kroku zrezygnowałem (nie potwierdziłem wystawienia.

To chyba jakiś błąd, co?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy jednej z domen, która zacznie wygasać jutro pojawia się komunikat: "Nie można przedłużać tej domeny. Powód: Domena na aukcji Last Minute."

Domena nie jest wystawiona na aukcji. chciałem ją wystawić, ale w ostatnim kroku zrezygnowałem (nie potwierdziłem wystawienia.

To chyba jakiś błąd, co?

 

Jeśli masz na myśli IDN to nie jest na giełdzie i nie widać problemów z jej przedłużeniem. W którym dokładnie kroku pojawia Ci się ten komunikat?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rano opłaciłem i przedłużyłem IDN'a. Nie było już tego problemu. Ale w nocy był, tak jak pisałem. Wchodziłem na listę domen, zaznaczałem "ptaszek" przy domenie, klikałem przedłuż i wyskakiwał komunikat. Może coś się gdzieś w cache przeglądarki zapisało? Nie wiem. W każdym bądź razie rano dało radę przedłużyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku domen wystawionych na giełdę bez ustalonej ceny Kup Teraz, kiedy zbliża się termin wygaśnięcia, dokładnie 14 dni przed chyba, domena zostaje usunięta z giełdy. Rozumiem zamysł, bo terminy realizacji transakcji itd. Jednak po przedłużeniu domeny, mogłaby ona automatycznie wracać na giełdę.

 

Nie każdy chce przedłużać domeny na 2 tygodnie przed terminem. A dodawanie takich domen potem z powrotem na giełdę jest kłopotliwe i nie potrzebnie zajmuje czas.


DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×