Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Od wielu dni nie laduje mi sie cennik; zauwazylem tez, ze nie tylko u mnie

 

Pozwolę sobie tutaj poprawić i zamienić "dni" na tygodnie -.-

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wielu dni nie laduje mi sie cennik; zauwazylem tez, ze nie tylko u mnie

 

 

Pozwolę sobie tutaj poprawić i zamienić "dni" na tygodnie -.-

 

 

Mi się załadował wczoraj po kilku minutach "mielenia" i przeraziłem się cenami rejestracji i odnowień domen .com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wskoczył jakiś błąd polegający na tym, że jak wystawiam hurtowo domeny na aukcje to mimo wybrania grafiki nie pokazuje jej po wystawieniu przy ofercie. Kiedyś było ok a teraz coś pękło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawiałem przez formularz hurtowy, chociaż nie kilkadziesiąt. Pytanie, czy w potwierdzeniu wystawienia miałeś przy każdej domenie grafikę? Bo jeśli była w potwierdzeniu, a teraz nie ma, to możliwe że jest jakiś błąd. A jeśli w potwierdzeniu nie było to może jednak nie wybrałeś? Na pewno pamiętasz, rzuciołoby Ci się w oczy kilkadziesiąt takich samych grafik na jednej stronie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawiałem przez formularz hurtowy, chociaż nie kilkadziesiąt. Pytanie, czy w potwierdzeniu wystawienia miałeś przy każdej domenie grafikę? Bo jeśli była w potwierdzeniu, a teraz nie ma, to możliwe że jest jakiś błąd. A jeśli w potwierdzeniu nie było to może jednak nie wybrałeś? Na pewno pamiętasz, rzuciołoby Ci się w oczy kilkadziesiąt takich samych grafik na jednej stronie. ;-)

 

Teraz sprawdziłem raz jeszcze na ilości 3 domen i poprawnie. Przedtem robiłem tak samo, większa ilość (>50) za jednym razem, grafika była widoczna, na 100% wybrałem poprawną. Wydaje mi się, że problem jest wtedy gdy wystawiamy większą ilość domen. Wieczorem będę wystawiał paczkę >50 na aukcje więc zwrócę na to jeszcze raz szczególną uwagę i napiszę czy grafika się pokazała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy byłaby możliwość, aby na domenach, które nie są wystawione na sprzedaż, na których widnieje formularz kontaktowy Premium, był podgląd (w panelu serwisu) ile osób je obserwuje?

 

Może jest taka opcja, jeśli nie to jak wyżej.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę naprawcie błąd polegający na tym, że domeny wygasające w przedziale >14 do 30 (czyli te na czerwono w liście domen) nie można wystawić jako oferta LM w operacji hurtowej a trzeba robić to pojedynczo... przy większej paczce domen to po prostu horror. Jakiś czas temu już pisałem o tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę naprawcie błąd polegający na tym, że domeny wygasające w przedziale >14 do 30 (czyli te na czerwono w liście domen) nie można wystawić jako oferta LM w operacji hurtowej a trzeba robić to pojedynczo... przy większej paczce domen to po prostu horror. Jakiś czas temu już pisałem o tym.

Pierwszy raz o tym czytam, możesz podać numer ticketa ze zgłoszeniem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz o tym czytam, możesz podać numer ticketa ze zgłoszeniem?

 

Na forum kiedyś pisałem o tym ale nie umiem teraz znaleźć, poszukam znalazłem. Ale problem faktycznie występuje. Wydaje mi się, że system giełdy wystawia na oferty LM tylko te domeny, które wygasają "starym trybem" czyli 14 dni. Jak domeny mają np (18) to nie można ich wystawić hurtowo na oferty LM a tylko aukcje.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jak "zgłaszałeś" na forum, to nic dziwnego że nikt nic o tym nie wie. :P Podobnie jak wtedy, uprzejmie proszę o zgłoszenie błędu mailem, z podaniem konkretnych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jak "zgłaszałeś" na forum, to nic dziwnego że nikt nic o tym nie wie. :P Podobnie jak wtedy, uprzejmie proszę o zgłoszenie błędu mailem, z podaniem konkretnych domen.

 

Chciałem teraz wysłać na pomoc@premium.pl ale nie idzie. Błąd:

 

Hi. This is the qmail-send program at poczta.home-whs.pl.

I am afraid I was not able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I have given up. Sorry it did not work out.

 

<pomoc@premium.pl>:

89.161.253.41 does not like recipient.

Remote host said: 552 5.2.2 User mailstore exceeded quota limit (-1 free, 3146358784 used, 3145728000 quota)

Giving up on 89.161.253.41.

 

Cóż mogę zrobić w tej sytuacji? Jest jakiś inny kanał kontaktu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, wygląda na to że skrzynka supportu jest pełna :o - przez formularz raczej też nie pójdzie. Już się tym zajmuję.

 

[edit] powinno już być ok

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dodałem domeny do przechwycenia w wersji light, czy w momencie jak mi spadnie jedna domeny i w panelu będę miał 24 domeny to cena tych dodanych domen się zmieni ?

2. Dlaczego domeny oczekujące na transfer nie są wliczane do tych 25, skoro już je opłaciłem ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. w takim wypadku zamówienie light będzie zawieszone, z możliwością zmiany na tryb normalny (w innym przypadku nie będzie zrealizowane / nie będziesz mógł wziąć udziału w aukcji)

2. ponieważ nie masz ich w panelu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. w takim wypadku zamówienie light będzie zawieszone, z możliwością zmiany na tryb normalny (w innym przypadku nie będzie zrealizowane / nie będziesz mógł wziąć udziału w aukcji)

2. ponieważ nie masz ich w panelu

 

1. ale przychodzi jakaś informacja na @ czy nie ?

2. to słabo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. ale przychodzi jakaś informacja na @ czy nie ?

 

Możliwe że przyjdzie mail, ale na 100% Ci nie powiem. Lepiej zarejestruj albo przenieś jakąś zapasową domenę. :P

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×