Jump to content
ryskadow

premium.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Istnieje możliwość zaakceptowania transferu domeny w weekend?

 

Nie rozumiem pytania, czemu miałaby nie istnieć? Kto zlecił transfer i kto ma go zaakceptować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy post z funpage premium.pl

 

Czy wiesz, że domeny można…testować?
Domena musi być wolna do rejestracji, a testy trwają 14 dni.
W tym czasie możesz zmienić jej konfiguracje lub zarejestrować ją na rok. Jeśli nie zarejestrujesz, po 3 dniach od zakończenia testu adres wróci do puli nazw wolnych.
Usługę tę znajdziesz po wejściu w swój panel na premium.pl.

 

to ja poproszę link gdzie można założyć te testy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Premium ma jakieś problemy techniczne dziś ?

- szybkie płatności nie są księgowane;

- @ do pobrania authinfo nie dochodzi na pocztę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj również nie mogę pobrać kodów AI (tak jak pisze @zabaco, maile nie dochodzą na pocztę). Jest jakaś awaria czy czas oczekiwania jest dłuższy z jakiegoś powodu?

 

edit: już doszło :D

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj również nie mogę pobrać kodów AI (tak jak pisze @zabaco, maile nie dochodzą na pocztę). Jest jakaś awaria czy czas oczekiwania jest dłuższy z jakiegoś powodu?

 

Przed chwilą sprawdziłam i działa, maile wychodzą prawidłowo. Prośba o ponowną weryfikację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem właśnie takiego maila:

 

"Twoje zamówienia przechwycenia domen w trybie light zostały dezaktywowane.

Powodem dezaktywacji jest spadek liczby domen w panelu poniżej 100. Zarejestruj bądź przenieś do premium.pl więcej domen aby reaktywować przechwytywanie light."

 

Czy te zmiany nie miały czasem wejść dopiero od 1 maja ? Drugie pytanie, czemu domeny wygasające nie wliczają się do ogólnej liczby domen ? Mogę je jeszcze opłacić przecież przez 30 dni więc to nie logiczne bo cały czas są w moim panelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, zmiana progu wchodzi od 1 maja, pewnie zauważyłeś że mimo maila zamówienia są (póki co) wciąż aktywne.

 

Co do zliczania domen to liczone są tylko aktywne domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy może ktoś sprawdzić, czy dochodzą kody SMS od Premium? Nie mogę odebrać kodu SMS od Premium i podejrzewam, że to mój operator telekomunikacyjny (Play) jest winny, bo podobnie nie dochodzą do mnie od dłuższego czasu kody z serwisu Play24. Będę bardzo wdzięczny, jeśli ma ktoś możliwość sprawdzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można jakoś wyłączyć reklamy premium.pl w formularzu kontaktowym ? Nie za bardzo mi pasują reklamy w sytuacji gdy chciałem mieć tylko sam kontakt na domenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Załóżmy, że ktoś kupuję ode mnie domenę w premium za 1.000zł netto, ile ja mam dostać z tego jeśli mam konto na osobę fizyczną ? Prowizja 50zł i coś jeszcze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Załóżmy, że ktoś kupuję ode mnie domenę w premium za 1.000zł netto, ile ja mam dostać z tego jeśli mam konto na osobę fizyczną ? Prowizja 50zł i coś jeszcze ?

 

Wszystko zależy czy wybierze fakturę od premium czy rozliczenie bezpośrednie ze sprzedającym. W tej drugiej opcji otrzymasz 950 zł po odliczeniu prowizji za sprzedaż. Jak wybierze fakturę to premium oprócz prowizji potrąci Ci 18% na podatek dochodowy od osób fizycznych. Dotyczy to sprzedaży za równo lub więcej jak 100 zł netto. Poniżej 100 zł nie można otrzymać faktury od premium jeżeli konto jest na os. fiz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy czy wybierze fakturę od premium czy rozliczenie bezpośrednie ze sprzedającym. W tej drugiej opcji otrzymasz 950 zł po odliczeniu prowizji za sprzedaż. Jak wybierze fakturę to premium oprócz prowizji potrąci Ci 18% na podatek dochodowy od osób fizycznych. Dotyczy to sprzedaży za równo lub więcej jak 100 zł netto. Poniżej 100 zł nie można otrzymać faktury od premium jeżeli konto jest na os. fiz.

 

Czyli wtedy ja już nie muszę się z tego rozliczać z US ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli wtedy ja już nie muszę się z tego rozliczać z US ?

 

Dokładnie tak jak piszesz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli wtedy ja już nie muszę się z tego rozliczać z US ?

Dostaniesz PIT od Premium, który będziesz mógł wykazać w zeznaniu rocznym.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro domena przechwycona oczekuje 5 dni na transfer to nie może być ustawiony chociaż formularz kontaktowy po wejściu na nią ?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest niewygodny, uciążliwy problem na premium... Już kiedyś o tym wspominałem. Nie wiem czy trwają jakieś prace nad poprawą tego zjawiska czy zostało zapomniane. Chodzi o to, że jak domeny wygasają w przedziale dni 15-30 to nie można hurtowo ich wystawić w opcji oferta LM. Trzeba to po prostu robić pojedynczo. Jeżeli więc komuś wygasa 100 domen to musi nieźle poklikać żeby wszystkie wystawić z opisem, ceną. Zajmuje to b.dużo czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj wygrałem aukcję domeny przechwyconej i od razu zastała opłacona, do teraz jej nie mogę wystawić na aukcję :ph34r:

 

Ta domena jest obecnie wystawiona na aukcji i nie może być sprzedawana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj wygrałem aukcję domeny przechwyconej i od razu zastała opłacona, do teraz jej nie mogę wystawić na aukcję :ph34r:

 

Widzę, że jedynym rozwiązaniem jest przenieść domenę gdzie indziej, bo na pomoc PB tutaj ani na odpowiedź supportu się nie doczekam :mellow:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj teraz. Jeśli nadal nie działa, to możesz transferować, bo nie mam innych pomysłów niż to co zrobiłem, a programiści w tym tygodniu już tego nie sprawdzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj teraz. Jeśli nadal nie działa, to możesz transferować, bo nie mam innych pomysłów niż to co zrobiłem, a programiści w tym tygodniu już tego nie sprawdzą.

 

Dalej to samo.

Nie chodzi mi o to, że domeny nie można wystawić na giełdę to przenoszę ją gdzie indziej tylko o to, że nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w związku z tą sytuacją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalej to samo.

Nie chodzi mi o to, że domeny nie można wystawić na giełdę to przenoszę ją gdzie indziej tylko o to, że nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w związku z tą sytuacją.

 

Nie otrzymałeś odpowiedzi na forum bo forum nie jest do tego przeznaczone. Zgłoszenie ticketa (ponad 5 godzin po "zgłoszeniu" na forum) zostało dziś rano przyjęte i oczekuje w kolejce na sprawdzenie. Nie wiem czemu nie dostałeś maila zwrotnego, może supporter nie chciał Ci pisać "dziękuję za informację, sprawdzimy czy faktycznie nie działa" i czekał na konkretne info od programistów co jest nie tak? Zgaduję tylko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cyt: "


Informujemy, że aukcja domeny megagry.pl została zakończona przed czasem przez administratora z jednoczesnym anulowaniem dotychczasowych ofert.

Powód zakończenia aukcji przed czasem oraz anulowania dotychczasowych ofert: -... "

 

Dlaczego została aukcja zakończona?

Proszę o wytłumaczenie tego znaku "-" bo dla mnie to zbyt dużo nie mówi...?

 

ps. Mam nadzieję że nie dlatego, że zgłosiłem iż domena nie jest literówką i ktoś jednak pomyślał...fajna ta domena :)

 

edit-->ps

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałeś do supportu? Podejrzewam że nikt z forumowiczów nie zna odpowiedzi na to pytanie.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puściłem temat do wglądu czy może ktoś już miał taką sytuację i coś wie.

A do supportu napisałem i czekam na odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×