Jump to content
Sign in to follow this  
korneliusz.com

O domenach na głównej wp.pl

Recommended Posts

Słaby i tendencyjny[/url]

 

Zgadzam się.

 

Czytelnik może mieć wrażenie, że org.pl jest dla partii politycznej lepsze niż .pl

 

A za ile sprzedała się w końcu domena opony.pl? Pamiętam te spory na di :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tendencyjne są komentarze pod nim, prawie każdy z ofertą sprzedaży domeny ;)

 

Jeden z komentarzy :)

 

W okolicach sylwestra puścili w TV polski film Vinci, pomyślałem - fajna nazwa na adres do własnej strony - no i jak chciałem zobaczyć czy wolna to myślałem że kogoś pogięło jaką cenę walnął - czy ktoś to kupuje czy to taki marketing ?

 

(vinci.pl wystawiona na AM za 125 000zł)

Edited by Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie spokój z tym artykułem, napisałem w komentarzu że zapewne jest to artykuł reklamowy[odrzucili go] (na wp ksoztuje chyba 1000zł), kieruje on bezpośrednio myśl czytelnikom że domena pjn.org.pl czy jak ona tam miała jest warta fortunę (dla przykładu podali na dole tabelkę najlepszych sprzedaży), mówi wprost że jest dostępna do licytacji na allegro, a więc idź i zainwestuj jak w nieruchomość! To się opłaca! pjn.org.pl warta fortunę!

Szkoda tylko, że nie wspomnieli o tym jak PJN planuje zmienić swoją nazwę :) domena warta 120zł

Edited by CombatCode

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dajcie spokój z tym artykułem, napisałem w komentarzu że zapewne jest to artykuł reklamowy[odrzucili go] (na wp ksoztuje chyba 1000zł)

 

Jest w oficjalnym cenniku ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dajcie spokój z tym artykułem, napisałem w komentarzu że zapewne jest to artykuł reklamowy[odrzucili go] (na wp ksoztuje chyba 1000zł), kieruje on bezpośrednio myśl czytelnikom że domena pjn.org.pl czy jak ona tam miała jest warta fortunę (dla przykładu podali na dole tabelkę najlepszych sprzedaży), mówi wprost że jest dostępna do licytacji na allegro, a więc idź i zainwestuj jak w nieruchomość! To się opłaca! pjn.org.pl warta fortunę!

Szkoda tylko, że nie wspomnieli o tym jak PJN planuje zmienić swoją nazwę :) domena warta 120zł

 

tutaj ta kwesta została wyjaśniona -> http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=387767

 

a odnośnie domen PJN.pl zapraszam na licytacje na www.pjn.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×