Jump to content
kulas

Najdrożej sprzedane opcje.

Recommended Posts

Chyba przydałby się temat podobny do najdroższych sprzedaży domen?

 

Już za pół godziny zaczną spadać opcje. Wrzucajmy tu linki z cenami ;-)

 

EDIT: Zaczną spadać opcje 3 lata po dużej obniżce ;-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Już za pół godziny zaczną spadać opcje. Wrzucajmy tu linki z cenami ;-)

 

A ile mają trwać aukcje opcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ile mają trwać aukcje opcji?

Nie wiem, nie przechwytywałem. Zgaduje, że tyle ile aukcje domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wrzucajmy tu linki z cenami ;-)

Po co upubliczniać decyzje inwestorów ?

Dla zaspokojenia ludzkiej ciekawości ?

Stawiam 3,50 zł , że wątek przyschnie w naturalny sposób i nie odkryje najciekawszych transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie dość, że wkręciłem się w przechwytywanie domen, to teraz jeszcze przechwytywanie opcji :)

Edited by forumo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznać się: Ile opcji dodaliście do przechwycenia? :>

 

Ani jednej, wystarczy już tych złudzeń. :)

Będę kupował od Was, to co się zrealizuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po co upubliczniać decyzje inwestorów ?

 

Tak samo jak aukcje domen? Poza tym można będzie za jakiś czas ocenić czy inwestycja w kupno opcji na aukcjach była opłacalna. Osobiście na zakładaniu opcji jestem 3 X do przodu, ale może dla tego, że miałem ich kilkadziesiąt. Zostało kilka sztuk, które nawet po zrealizowaniu będą domenami, których potrzebuję.

 

Poza tym jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, skoro już teraz możemy przeczytać o kilkuset złotowych licytacjach / szt ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, skoro już teraz możemy przeczytać o kilkuset złotowych licytacjach / szt ;-)

To 500 za opcję o którym wspominasz było w celach naukowych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, skoro już teraz możemy przeczytać o kilkuset złotowych licytacjach / szt ;-)

Z czasem, jak już pierwszy głód się zaspokoi i fundusze będą się wyczerpywały to ceny na aukcjach powinny spadać do poziomu 100-200. Tak mi się wydaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z czasem, jak już pierwszy głód się zaspokoi i fundusze będą się wyczerpywały to ceny na aukcjach powinny spadać do poziomu 100-200. Tak mi się wydaje.

A wg mnie opcje na dobre domeny z większym prawdopodobieństwem spadu będą zawsze w cenie, ale to wyjdzie w praniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja dodałem do przechwycenia chyba z 1.000 opcji

 

Masakra. :)

 

Ja dodałem ok. 50-70 opcji, a nad każdą opcją się nadumałem tak, jakbym ją zakładał, a nie liczył dopiero na licytację, liczę zresztą, że ktoś przegapi i na którejś nie będzie licytacji.

 

kilofek.jpg

 

droppedowy kot czy tam kod ma poczucie humoru. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak samo jak aukcje domen? Poza tym można będzie za jakiś czas ocenić czy inwestycja w kupno opcji na aukcjach była opłacalna. Osobiście na zakładaniu opcji jestem 3 X do przodu, ale może dla tego, że miałem ich kilkadziesiąt. Zostało kilka sztuk, które nawet po zrealizowaniu będą domenami, których potrzebuję.

 

Poza tym jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, skoro już teraz możemy przeczytać o kilkuset złotowych licytacjach / szt ;-)

 

ach, Ci szczęśliwi

Share this post


Link to post
Share on other sites
ach, Ci szczęśliwi

Dlatego już nie będę ich zakładał. Lepiej pozytywnie pamiętać ten NASKowy wynalazek ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedzie dolaczanie do aukcji przechwyconych opcji? Pytam sie z ciekawosci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
w sumie bardzo mało przechwyciło w dropped :)

 

U mnie więcej niż 50%.

 

Samemu udało mi się przechwycić ok. 25% wszystkich upatrzonych opcji, więc chyba nieźle, bo to w kategorii eksperymentu bardziej było, bo myślałem, że dropped.pl wymiecie wszystko po całości i nie uda się nic. :) Zawszę parę groszy "do przodu".

 

A na aukcjach w dropped.pl będzie mega drogo, szybko się wypełni ten wątek pewnie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie więcej niż 50%.

 

Samemu udało mi się przechwycić ok. 25% wszystkich upatrzonych opcji, więc chyba nieźle, bo to w kategorii eksperymentu bardziej było, bo myślałem, że dropped.pl wymiecie wszystko po całości i nie uda się nic. :) Zawszę parę groszy "do przodu".

 

teraz widzę, że niestety dużo opcji zostało wcześniej przedłużonych, liczyłem że więcej spadnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz widzę, że niestety dużo opcji zostało wcześniej przedłużonych, liczyłem że więcej spadnie :)

 

Chyba jak każdy, kto nie załapał się na zakładanie opcji 3 lata temu.

 

Ale lipa, na wszystkich zamówionych domenach w dropped.pl jest aukcja - jestem realnie w szoku. Nic się nie udało złapać bez licytacji. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kot złapał w sumie 571 opcji. Dokładne statystyki policzy jutro, bo teraz musi zrobić to, co koty lubią najbardziej, czyli iść spać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kot złapał w sumie 571 opcji. Dokładne statystyki policzy jutro, bo teraz musi zrobić to, co koty lubią najbardziej, czyli iść spać :)

 

około ćwierci dzisiejszych, czy dobrze liczę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba Tobie :):P

 

Piszę oczywiście za siebie - mi nie udało się przechwycić nic bez licytacji. :)

 

No ale jak się dodaje jakiś czarter czy części to tak się to musiało skończyć. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×