Jump to content
Dropped.pl

[praca] Pracownicy działu obsługi klienta

Recommended Posts

AfterMarket.pl - lider wtórnego rynku domen w Polsce, wychodząc na przeciw użytkownikom i pragnąc polepszyć obsługę rosnącej rzeszy klientów, zaprasza do składania aplikacji na stanowisko pracownika działu obsługi klienta.

 

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości zasad działania serwisów AfterMarket.pl i Dropped.pl

- bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

- wysokiej kultury osobistej

- samodzielności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

 

Dodatkowymi atutami będą:

- znajomość innych języków obcych

- nabyte doświadczenie na podobnych stanowiskach

- komunikatywność i otwartość na wiedzę

 

Oferujemy:

- zdalną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- pakiet narzędzi i szkoleń niezbędnych do pracy

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- atrakcyjne wynagrodzenie

 

Aplikację prosimy przesyłać na adres praca [@] aftermarket.pl (szczególnie prosimy tych najbardziej narzekających na obsługę :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak myślałeś, przecież wyraźnie napisane, że praca zdalna :-)

 

sorry, nie doczytałem tego :)

a szkoda, bo już w myślach pakowałem walizki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michau,

 

bardzo dobrej znajomości języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

 

angielski to warunek konieczny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aplikacja = CV + list motywacyjny ? ;)

Aplikacja = to, co mnie przekona do zatrudnienia Ciebie :P Nigdy nikogo nie zatrudniłem na podstawie CV, ale możesz próbować :)

 

w jakich godzinach ta praca?

W takich godzinach, w których piszą do nas klienci ;) Najwięcej zgłoszeń przychodzi w godzinach 12-16, najmniej w godzinach 02-06 :P

 

Na poważnie, to planujemy zatrudnienie kilku osób, które będą rotacyjnie "pokrywały" większą część doby. Tak więc czas pracy jest elastyczny.

 

angielski to warunek konieczny?

Mogę także rozważyć zatrudnienie osoby bez znajomości angielskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aplikacja = to, co mnie przekona do zatrudnienia Ciebie ;) Nigdy nikogo nie zatrudniłem na podstawie CV, ale możesz próbować :)

 

Jestem w trakcie tworzenia profesjonalnego CV i LM ale jeśli ma to zmniejszyć moje szanse to po prostu wyślę "gołego" emaila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem w trakcie tworzenia profesjonalnego CV i LM ale jeśli ma to zmniejszyć moje szanse to po prostu wyślę "gołego" emaila :)

 

Sory za ciekawość ale co to znaczy "profesjonalne CV i LM"? Możesz to trochę opisać, bo intryguje mnie czym takie dokumenty różnią się od "zwykłych" CV i LM? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sory za ciekawość ale co to znaczy "profesjonalne CV i LM"? Możesz to trochę opisać, bo intryguje mnie czym takie dokumenty różnią się od "zwykłych" CV i LM? :)

 

No jak nie wiesz? sa profesjonalne:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem w trakcie tworzenia profesjonalnego CV i LM ale jeśli ma to zmniejszyć moje szanse to po prostu wyślę "gołego" emaila :)

Wyślij gołego maila, a potem profesjonalne CV - Twoja szansa będzie podwójna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sory za ciekawość ale co to znaczy "profesjonalne CV i LM"? Możesz to trochę opisać, bo intryguje mnie czym takie dokumenty różnią się od "zwykłych" CV i LM? ;)

 

W zwykłym CV napisałbyś, że dorabiałeś w wakacje na zmywaku w chińskiej knajpie,

w profesjonalnym CV napiszesz, że pracowałeś w międzynarodowym, dynamicznym zespole z branży HORECA na stanowisku koordynatora ds. utrzymania czystości.

:)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyślij gołego maila, a potem profesjonalne CV - Twoja szansa będzie podwójna ;)

 

Lepiej odwrotnie: profesjonalnego maila i gołe CV ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda, ze ta oferta nie pojawila sie kilka dni wczesniej :) bo znalazlem prace na podobnym stanowisku... no chyba, ze warunki sa o wiele lepsze:D i nie trzeba, az tak dobrze znac angielskiego:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochwalę się i napiszę Wam, że wysłałem MEGA profesjonalnego maila i zero CV. Mam nadzieję, że nie zanudziłem nim odbiorcy :)

 

ps. kiedy można spodziewać się odpowiedzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepiej odwrotnie: profesjonalnego maila i gołe CV ? ;)

Tak będzie zdecydowanie lepiej ;)

 

Pochwalę się i napiszę Wam, że wysłałem MEGA profesjonalnego maila i zero CV. Mam nadzieję, że nie zanudziłem nim odbiorcy :P

 

ps. kiedy można spodziewać się odpowiedzi?

Już ją otrzymałeś :P

 

szkoda, ze ta oferta nie pojawila sie kilka dni wczesniej :) bo znalazlem prace na podobnym stanowisku... no chyba, ze warunki sa o wiele lepsze:D i nie trzeba, az tak dobrze znac angielskiego:D

Napisz, kto wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sory za ciekawość ale co to znaczy "profesjonalne CV i LM"? Możesz to trochę opisać, bo intryguje mnie czym takie dokumenty różnią się od "zwykłych" CV i LM? ;)

Profesjonalne CV i LM to takie, które są pisane pod konkretną ofertę pracy a nie takie, które wysyła się do tysiąca innych pracodawców mimo, że starasz się o różne stanowiska :P

 

Wyślij gołego maila, a potem profesjonalne CV - Twoja szansa będzie podwójna :P

Gołego wysłałem przed chwilą. Jeśli w ciągu 24h nie otrzymam odpowiedzi zabiorę się za pisanie "profesjonalnego" CV + LM :P

 

W zwykłym CV napisałbyś, że dorabiałeś w wakacje na zmywaku w chińskiej knajpie,

w profesjonalnym CV napiszesz, że pracowałeś w międzynarodowym, dynamicznym zespole z branży HORECA na stanowisku koordynatora ds. utrzymania czystości.

;)

:) Umiejętność sprzedania się - bezcenne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Profesjonalne CV i LM to takie, które są pisane pod konkretną ofertę pracy a nie takie, które wysyła się do tysiąca innych pracodawców mimo, że starasz się o różne stanowiska :)

Takie CV są najzwyklejszym standardem przyzwoitości a nie żadnym profesjonalizmem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gołego wysłałem przed chwilą. Jeśli w ciągu 24h nie otrzymam odpowiedzi zabiorę się za pisanie "profesjonalnego" CV + LM :)

Nie dostałem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narazie musi Ci wystarczyć to:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=46278...odatkowej+pracy

 

:)

 

Aktualne (i mam nadzieję profesjonalne) CV + list intencyjny doślę jak tylko mojemu dziecku spadnie temperatura poniżej 37 stopni (obecnie ma 38.6 - biedny Igorek).

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. na szybko mogę dodać jeszcze, że od prawie 3 miesięcy jestem konsultantem dla nowopowstającego portalu z ogłoszeniami nieruchomości, ale pracy/pieniędzy nigdy za wiele ;)

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×