Jump to content
Dropped.pl

[praca] Pracownicy działu obsługi klienta

Recommended Posts

no to jasno pokazuje, że jak nie można przeginać w jedną stronę, zbytnio zwlekając, tak samo nie można w drugą, poddając się tym, którzy poganiają szefa,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zainteresowanie jakby to była posada przynajmniej prezesa orlenu ;)

Dropped jest domenowym szejkiem. Może jednym z dwóch, max trzech ale takie fakty, więc zainteresowanie nie powinno dziwić ;)

Inna kwestia że po co walczyć w tym temacie o prace? - pojęcia nie mam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Mam drobne pytanie. Czy każdy mail doczeka się odpowiedzi? Jestem zainteresowany ofertą pracy natomiast w dalszym ciągu nie otrzymałem e-maila zwrotnego.

 

Pozdrawiam, Jakub

Zgodnie z naszą zasadą, każdy mail doczeka się odpowiedzi. Natomiast kolejność wysyłania odpowiedzi nie musi odpowiadać kolejności nadsyłania aplikacji :( Nie każda odpowiedź będzie też oczywiście pozytywna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zainteresowanie jakby to była posada przynajmniej prezesa orlenu ;)

Nie dziwię się temu. Nawet w Orlenie nie obraca się takimi pieniędzmi jak w Dropped :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszyscy siedzimy jak na szpilkach.

 

A niektórzy raczej na tykającej bombie ;) mając w sygnaturce reklamy konkurencyjnych serwisów :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
A niektórzy raczej na tykającej bombie :P mając w sygnaturce reklamy konkurencyjnych serwisów :(

Eee...tam dobre CV obroni się mimo wszystko ;)

 

Dostałem odpowiedź, ale z tego co widzę to dopiero początek ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
A niektórzy raczej na tykającej bombie ;) mając w sygnaturce reklamy konkurencyjnych serwisów :(

Słuszna uwaga. Podobno tylko wierni klienci dropped.pl, mają szansę na posadę w firmie (wieść niesie, że tatuaż "dropped.pl" na bajcepsie znacząco zwiększa szansę) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słuszna uwaga. Podobno tylko wierni klienci dropped.pl, mają szansę na posadę w firmie (wieść niesie, że tatuaż "dropped.pl" na bajcepsie znacząco zwiększa szansę) :(

 

ja na drzwiach wejściowych napisałem dropped.pl, przed przyjściem księdza

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam pytanie odnośnie dropped- w jaki sposób dropped zapewnia bezpieczeństwo naszych danych osobowych? I czy wszyscy pracownicy będą mieli dostęp do wszystkich dodanych osobowych, historii płatności i operacji na koncie, w tym jakie domeny utrzymujemy na dropped? Ile już osób bedzie miało do tego dostęp?

 

 

Czy pracownicy mogą bezkarnie podawać dane osobowe lub emaile abonentów domeny każdemu kto do nich napisze ( a emaile tez podchodzą pod dane osobowe w pewnych okolicznościach )? Pytam bo mam sytuacje z sprzed ok. 4 miesięcy , gdzie firma poprzez formularz kontaktowy dropped zwróciła się do mnie o zwrot domeny która wg nich im się należy.

Nie odpisałem na tą wiadomość , a następna wiadomość na następny dzień przesłali mi bezpośrednio na mój email który był przy kontakcie domeny w bazie whois.

Jednak dane whois były ukryte, więc na moje pytanie z skąd uzyskali ten email, odpowiedzieli że z suport dropped . Czyli rozumiem ze kolejna grupa osób z forum dostanie dostęp do danych osobowy bez żadnych zabezpieczeń i będzie mogła sobie robić co im się podoba?

Jak zabezpiecza dropped naszą prywatność?

Proszę o odpowiedz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]wieść niesie, że tatuaż "dropped.pl" na bajcepsie znacząco zwiększa szansę) :(

Z tymi tatuażami to najgorzej jak ktoś sobie wydziargał Barana na całe plecy kilka lat temu, a teraz podobno znaki zodiaku się zmieniają ;)

 

ja na drzwiach wejściowych napisałem dropped.pl, przed przyjściem księdza

I co spadł ? ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słuszna uwaga. Podobno tylko wierni klienci dropped.pl, mają szansę na posadę w firmie (wieść niesie, że tatuaż "dropped.pl" na bajcepsie znacząco zwiększa szansę) :(

 

Nie mów tak bo w "USandA" swojego czasu jeden spiker radiowy obiecał pierwszemu słuchaczowi, który się pojawi w studiu z wytatuowanym na czole logiem tejże stacji grubszą sumę pieniędzy. Jego zdziwienie było ogromne, gdy zjawił się jeden facet i domagał się zapłaty. Sprawa oparła się nawet o sąd, ale szczerze przyznam nie znam jej wyniku ;)

 

A jak wiadomo w Polsce też mamy swoich "świrusów" ;)

 

KLIK

 

Edit: USandA :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Di.pl Domeny Internetowe > Handel i Ogłoszenia > Inne Ogłoszenia

 

Ja proponuję nie robić więcej bałaganu. Reszta tematów w tym dziale wygląda przyzwoicie i nie łamie regulaminu, nie widzę powodów by ten temat był inny :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę się przyznać komu z Was się poszczęściło (choć może to raczej nie jest sprawa szczęścia) i zasili szeregi pracowników Aftermarket :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę się przyznać komu z Was się poszczęściło (choć może to raczej nie jest sprawa szczęścia) i zasili szeregi pracowników Aftermarket :)

W sensie że otrzymałeś maila: "dzięki alpine5 - poległeś." ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę się przyznać komu z Was się poszczęściło (choć może to raczej nie jest sprawa szczęścia) i zasili szeregi pracowników Aftermarket :)

 

Sebastian

alpine5

 

Otrzymałeś odpowiedź?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sensie że otrzymałeś maila: "dzięki alpine5 - poległeś." ?:)

 

 

Otrzymałeś odpowiedź?

 

Chyba jeszcze nie poległem ;) , o szczegółach możemy pogadać ewentualnie na PW.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Chyba jeszcze nie poległem :) , o szczegółach możemy pogadać ewentualnie na PW.

 

Sebastian

alpine5

Oj Sebastian jak to tak oferujesz konspirę na PW zanim zostałeś pracownikiem AM??

Miłego dnia,

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×