Jump to content
tmi

Rekordy na parkingach

Recommended Posts

Witam ekipę di ;)

 

Zapoczątkowałem ten temat bo bardzo często mam na parkingach ciekawe sytuacje. Mam na myśli rekordy, czy to CPC czy całkowitych zysków. Chciałbym abyście zamieszczali w tym temacie różne rekordy z którymi i wy się spotykacie na co dzień ;)

 

Wiele ludzi zadaje pytanie czy opłaca się parkować domeny, zapewne niektóre tak ;)

 

Jako pierwszy załączam trzy zrzuty ekranu.

 

@zrzut z ND to domena o tematyce car insurance, jak widać dwa czyjeś kliknięcia myszką i zwraca się nam rejestracja domeny i jesteśmy na plusie ;) Zwróćcie uwagę na RPM - wynosi prawie $10000 czyli gdybyśmy mieli takiego ruchu tysiąc wejść miesięcznie zarobek byłby całkiem przyzwoity. Na innych parkingach z tego co wiem zdarzają się lepsze rekordy

 

@zrzut z Sedo (ten co domena ma 149 wejsc) przedstawia nam że czasami nie trzeba iść w ilość ale w jakość ruchu, zakryta domena to holenderski typo od malo znanego serwisu o tematyce nieruchomosci. 149 wejsc i 55€

 

@zrzut z Sedo (ten z dzisiaj, czyli 24 listopada), wlasciciele duzych portfolio zapewne mają dużo domen które zostały zakupione pod ruch ale niestety go nie mają - czasami do czasu tak jak w tym przypadku (typos malo znanego serwisu), serwis zaczął się reklamować w telewizji i masz babo placek ;)

 

A wy jakie macie rekordy?

nd.jpg

sd1.jpg

sd2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Polski IDN .pl, który ostatnio coś zyskał na popularności, ale nie mam pojęcia, dlaczego. Pewnie niebawem znowu straci ponieważ widać trend spadający ;)

 

Pozdrawiam

 

Michał

post-479-1195944895_thumb.jpg

post-479-1195944901_thumb.jpg

post-479-1195944904_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I te $9.90 za klik w ND to prawda? Czy potem Ci skorygują? ;) W Sedo max. ile widziałem nie przekraczało nigdy $1. W ND stawki powyżej $1 są częste na zaganiczne keye?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te kliki są oczywiście po aktualizacji. Jeśli chodzi o stawki w ND to tak jak na kazdym innym parkingu - wszystko zalezy od tematyki domeny, w niektorych przypadkach $1 to średnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Sedo max. ile widziałem nie przekraczało nigdy $1.

 

Opowiadasz, na polskich domenach zdarzały mi się kliki po półtora, dwa euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Opowiadasz, na polskich domenach zdarzały mi się kliki po półtora, dwa euro.

Właśnie, i to nawet polski ruch. Ale niestety takie przypadki są dość rzadkie ;)

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
serwis zaczął się reklamować w telewizji i masz babo placek ;)

 

mam ostatnio podobnie z francuskim typo pewnego fast foodu :-) domena, która zarabiała dziennie jakieś 1,5$ nagle zaczęła zarabiać po kilkanaście, a nawet ponad 20$ (oprócz ruchu do góry skoczył też ctr, mimo, że nic nie zmieniałem w layoucie i keywordach). ale nie wiem czy to jest spowodowane reklamami w tv, bo nie mam francuskiej telewizji :-)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam ostatnio podobnie z francuskim typo pewnego fast foodu :-)

....

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Znalazłem jeszcze jedną ciekawostkę: polska domena mająca przez ostatni miesiąc stale wysoki RPC (ok. 0,25 EUR; 0,92 PLN). Wychodzi 0,14 EUR za wejście (52 grosze).

 

Pozdrawiam

 

Michał

post-479-1196085519_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnośnie CTR to podbijam do 1300%, niestety ta domena to nic specjalnego, około 30$ msc

 

podbijam do 267 % , bodis ( i to nie ja klikalem ;) )

 

tak tylko, ze na bodis, parked i parking panel (o ile sie nie myle) CTR powyzej 100% jest jak najbardziej mozliwy i czesty. A w sedo? chyba nieeeee ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już rozmawiacie o francuskich to często jest także tak jak w załączniku poniżej ;)

sd3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mój nowy rekord stawki za klik: 2,20$. tyle jeszcze nie miałem, chociaż zdarzały się kliki za "prawie" 2$

 

post-126-1196667912_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że początkujący zgodzą się jeśli napiszę w naszym wspólnym imieniu:

długa droga daleka przed nami ... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×