Jump to content
tmi

Rekordy na parkingach

Recommended Posts

Nieźle. Jaka tematyka?

 

Teoretycznie motoryzacja:) Ciekawe czy tendencja się utrzyma, w tym miesiącu nie schodzi ona średnio poniżej 20$ / dzień

Edited by dragosas

Share this post


Link to post
Share on other sites

$ 10,16

Nagle domena wystrzeliła. Ciekawe czy jednorazowy strzał czy stała tendencja.

Tematyka - finanse (podatki), parking - PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą zawsze się zastanawiam z czego wynikają takie pojedyncze wyskoki - czy to jest jakos z konwersją powiązane z takiego kliku konkretnego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powody pewnie są różnie. Kliki sprzedawane są na zasadzie licytacji. Jak ktoś da większego bida to wygrywa. Najczęściej to jest tak, że ktoś zwyczajnie ma ustawione za wysokie proxy bid, ktoś inny szuka jego maksa i podbija. Ci z wysokimi stawkami to albo amatorzy, albo ktoś prowadząc wiele kampanii przez nieuwagę tak ustawi. Wątpię żeby takie wysoki stawki się komuś opłacały na dłuższą metę. Jak ktoś wykryje, że kasa mu ucieka bokiem to zwyczajnie zmniejsza bida i zarobki wracają do normy. Bywa, że takie zjawisko potrwa trochę dłużej bo kogoś stać żeby konkurencja "straciła" trochę pieniędzy bo wtedy jest szansa, że całkiem odpuści te frazy/domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z moich poleconych sprzedał domenę za 100k EUR. Dostałem 25% prowizji którą zapłacił Sedo.

IbJQScK.jpg

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z moich poleconych sprzedał domenę za 100k EUR. Dostałem 25% prowizji którą zapłacił Sedo.

 

 

Nieźle

Gratulacje

fajna niespodzinka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena słownikowa .pl z branży pożyczek. 8 wejść w miesiącu ;) 1 klik 14,48 USD.

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaki parking?

 

NameDrive, zobaczyłem przy przenoszeniu domen :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja dziś odzyskałem haslo do parkingcrew, bo ND przestaje działać, a tam na koncie PC 2250$ nawet nie wiedziałem, że parkowałem w NC ;)

kiedyś przychodziły, emaile ze mam na koncie ok +20$ i że mam podać dane do konta, ale nie chciało mi się tego definiować.

 

 

Tak mnie zachęcili tymi zarobkami, że dziś przekierowałem 200 najlepszych domen z ruchem na PC, może coś się znów trafi

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj z rana mnie zaskoczyło bo nie sądziłem, że tyle można z klika .pl wyszkubać :P

 

screen

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×