Skocz do zawartości

Najdrożej sprzedane na aukcji Premium.plpremium.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

pioluk

pioluk

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów

i aukcji wyprzedazowych premium 27900
http://premium.pl/Gi...mp;per_page=100

Według mojego skromnego zdania domeny, które można znaleźć na wyprzedaży nie należą do tych z najwyższych półek. Przejrzałem pierwsze 35 stron i jedyne domeny, które na chwilę mnie zatrzymały to:
wfc.org.pl,
zyta.com.pl (choć jest to tylko zdrobnienie od Felicyta),
gdg.com.pl,
dzień.com.pl,
orenzada.pl (z błędną pisownią),
129.pl (ta domena była najlepsza, również z tego względu, że miałem ją do przechwycenia na Dropped),
724.com.pl

Jednak ich wyprzedażowa cena jest dość wysoka jak na te domeny. Ogólnie widzę, że rozwinęła się tutaj ciekawa dyskusja i zastanawiam się nad sprawdzeniem "jakości usług" premium.pl jak tylko nadarzy się okazja.

Ekspert

Ekspert
  • Advert

banialuka1

banialuka1

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 824 postów

muzyka24.pl 1968,00 PLN brutto

http://premium.pl/muzyka24.pl

Nie wszystkie Czapki.pl dają ciepło, dobierz odpowiednią czapkę, kapelusz lub szalik aby jesienna grypa Cię nie dosięgnęła! Chcesz wyglądać kobieco? sprawdź ile kalorii mają produkty spożywcze! poruszamy takie tematy jak: zdrowie, uroda, moda, odchudzanie i wiele innych ciekawych tematów. TBS czyli towarzystwo budownictwa społecznego. Fryzury damskie i pielęgnacja włosów.

lufthansa

lufthansa

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2350 postów

Domena stolmar.pl została sprzedana poprzez Kup Teraz za 2000,00 PLN netto (2460,00 PLN brutto)

Zakładam że poprzedni abonent jest teraz jej aktualnym abonentem. Lub konkurencja.

"Aukcja" domeny przechwyconej.

Nawet pół bida nie dałem :)

Edit:

Czy można przypiąć ten i aftermaketowy wątek do działu sprzedane w topie? Pod temat ze sprzedażami do 1k?

Użytkownik lufthansa edytował ten post 02 June 2013 - 07:17

Moje domeny na: PREMIUM.PL 

apze

apze

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4324 postów

Dobry pomysł.

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1249 postów

Domena stolmar.pl została sprzedana poprzez Kup Teraz za 2000,00 PLN netto (2460,00 PLN brutto)

"Aukcja" domeny przechwyconej.

Nawet pół bida nie dałem :)

Uczestniczyłem w tej "aukcji". To już kolejna domena sprzątnięta sprzed nosa przez KK dzięki super rozwiązaniu na Premium.pl w postaci przekierowania domeny przechwyconej na aukcję i dodaniu ceny KT dla KK. Osoby godzinami ślęczące nad listami spadów i dodające domeny do przechwycenia nie mają z tego nic, no może poza satysfakcją, że dzięki ich pracy giełda Premium.pl zarobiła i będzie się rozwijać... Moim zdaniem nie powinno to tak wyglądać i niestety z ww. powodu niedługo zaprzestaję dodawania do przechwycenia domen w Premium.pl.

Użytkownik CzarnyElo edytował ten post 02 June 2013 - 10:55

Icebreaker

Icebreaker

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2916 postów

Uczestniczyłem w tej "aukcji". To już kolejna domena sprzątnięta sprzed nosa przez KK dzięki super rozwiązaniu na Premium.pl w postaci przekierowania domeny przechwyconej na aukcję i dodaniu ceny KT dla KK. Osoby godzinami ślęczące nad listami spadów i dodające domeny do przechwycenia nie mają z tego nic, no może poza satysfakcją, że dzięki ich pracy giełda Premium.pl zarobiła i będzie się rozwijać... Moim zdaniem nie powinno to tak wyglądać i niestety z ww. powodu niedługo zaprzestaję dodawania do przechwycenia domen w Premium.pl.

to powinno być w chyba innym temacie. Zresztą ostro hejtowałeś am , teraz premium. Jeszcze trochę i zostanie Ci tylko nazwa.pl 

tajnikiMarketingu.pl blog SEO, Marketing ;

lufthansa

lufthansa

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2350 postów

to powinno być w chyba innym temacie. Zresztą ostro hejtowałeś am , teraz premium. Jeszcze trochę i zostanie Ci tylko nazwa.pl 

Uff . Czyli nie mam zwidów :)

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1249 postów

Być może moja odpowiedź powinna być w innym temacie, ale informacja o sprzedaży tej domeny również tutaj nie pasuje, ponieważ o żadnej aukcji nie było mowy...

Ostro "hejtowałem"? Po prostu jeżeli uważam, że coś jest nie do końca w porządku to o tym piszę, tak samo jeżeli coś jest wartego pochwały. Niezależnie czy to dotyczy AM, AZ, czy Premium.

Użytkownik CzarnyElo edytował ten post 02 June 2013 - 19:01

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11606 postów

To już kolejna domena sprzątnięta sprzed nosa przez KK

Aby trzymać się faktów: domeny nie kupił "kk" tylko zwykły domainer.

DD

DD

DD

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8860 postów

Może myślał, że opłaci z "punktów" ;)

DD

rin.pl, haftpol.pl, ZWL.pl - i inne aukcje, bez ceny minimalnej

lufthansa

lufthansa

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2350 postów

ABONENT:

firma:

Premium.pl Przemyslaw Bojczuk Sp. k.

ulica:

Domaniewska 37

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1249 postów

Kto by nie kupił (domainer może być również KK) i czym by nie opłacił fakt jest taki, że to rozwiązanie zostało stworzone ewidentnie pod zapominalskiego KK (przekierowanie + KT) z korzyścią tylko i wyłącznie dla giełdy i z zupełnym pominięciem osób, dzięki którym domena została przechwycona i trafiła na aukcję.

pb

pb

konto nieaktywne

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11606 postów

ABONENT:

firma:

Premium.pl Przemyslaw Bojczuk Sp. k.

ulica:

Domaniewska 37

Abonent domeny przechwyconej zmienia się dopiero po transferze domeny do premium.pl.

Użytkownik pb edytował ten post 02 June 2013 - 22:54

exallwave

exallwave

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 687 postów

Kto by nie kupił (domainer może być również KK) i czym by nie opłacił fakt jest taki, że to rozwiązanie zostało stworzone ewidentnie pod zapominalskiego KK (przekierowanie + KT) z korzyścią tylko i wyłącznie dla giełdy i z zupełnym pominięciem osób, dzięki którym domena została przechwycona i trafiła na aukcję.

Wszystko się zgadza, ale nikt nikomu nie broni(edit:ł) przebić te 2K. Racja jest czasami gdzieś po środku. Ja tam winszuję pomysłu, w końcu człowiek nie wielbłąd - pić musi, a giełda nie Matka Teresa - zarabiać gdzieś musi...

Użytkownik exallwave edytował ten post 02 June 2013 - 23:12

I e m o c j eI m y ś l iI i n t u i c j a

Pieniądz rządzi światem? 

- Nie, jedynie głupotą ludzką.

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1249 postów

Wszystko się zgadza, ale nikt nikomu nie broni(edit:ł) przebić te 2K. Racja jest czasami gdzieś po środku. Ja tam winszuję pomysłu, w końcu człowiek nie wielbłąd - pić musi, a giełda nie Matka Teresa - zarabiać gdzieś musi...

System bronił uczestnikom aukcji przebić te 2k. Z chwilą skorzystania z opcji Kup Teraz następuje koniec aukcji, a uczestnicy, którzy dodali tą domenę do przechwycenia na otarcie łez otrzymują e-mail z informacją "Sprzedano xxx.pl - XXXX,XX PLN netto (XXXX,XX PLN brutto)" i na tym sprawa się kończy. Nie twierdzę, że przebiłbym tą cenę.

Zgadzam się, że giełda musi zarabiać i ma pełne prawo na takie, a nie inne rozwiązanie. Klient, który się z tym nie zgadza może sugerować zmiany lub po prostu zrezygnować z tych usług. Z mojej strony koniec tematu.

Luke

Luke

obserwator z ramienia

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1705 postów

"zwykły domainer"

A kto to taki ? Może jakaś definicja ;) ?

Icebreaker

Icebreaker

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2916 postów

System bronił uczestnikom aukcji przebić te 2k. Z chwilą skorzystania z opcji Kup Teraz następuje koniec aukcji, a uczestnicy, którzy dodali tą domenę do przechwycenia na otarcie łez otrzymują e-mail z informacją "Sprzedano xxx.pl - XXXX,XX PLN netto (XXXX,XX PLN brutto)" i na tym sprawa się kończy. Nie twierdzę, że przebiłbym tą cenę.

Zgadzam się, że giełda musi zarabiać i ma pełne prawo na takie, a nie inne rozwiązanie. Klient, który się z tym nie zgadza może sugerować zmiany lub po prostu zrezygnować z tych usług. Z mojej strony koniec tematu.

a bronił kliknąć kup teraz ? jeśli licytacja idzie jasne jest że kto mnie cierpliwy to woli kliknąć. 

chyba że chciałeś kupić za xx czy xxx zł domenę, za którą inni byli gotowi dać te 2k to inna sprawa, jednak wtedy można dołączyć do klubu wyznawców monopolizmu am, premium, itd

tajnikiMarketingu.pl blog SEO, Marketing ;

domainer

domainer

error

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4150 postów

A kto to taki ? Może jakaś definicja ;) ?

To mi się od razu skojarzyło z utworem  "Everyday Normal Guy" i tylko zastąpić "Guy" na "Domainer" i już masz odpowiedź ;)

Jeśli ktoś nie widział, to polecam. Z polskimi napisami:  

slon83

slon83

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów

Jak zaczną się sprzedawać domeny za kilka tysięcy PLN (a nie kilkadziesiąt PLN), to pogadamy.

No i zaczęły  : http://di.pl/topic/9...epyreklamowepl/

Jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni :)

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1249 postów

Sprzedano eldom.pl - 5500,00 PLN netto (6765,00 PLN brutto)

11 osób zaznaczyło domenę do przechwycenia i obeszło się smakiem bez możliwości licytacji...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych