Jump to content
Sign in to follow this  
Web4Net

Naliczanie postow do konta

Recommended Posts

napisałem dzisiaj piec postów dlaczego zaliczono tylko jeden do sumy moich wszystkich ? Taka sytuacja nie zdarza sie pierwszy raz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości podłącze się do pytania. Piszę dziennie te 6-7 postów, a na liczniku ciągle 6 ;(

 

EDIT: Wbił się siódmy jakimś cudem ;p

Edited by cherry

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisałem dzisiaj piec postów dlaczego zaliczono tylko jeden do sumy moich wszystkich ? Taka sytuacja nie zdarza sie pierwszy raz

 

ale masz problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisałem dzisiaj piec postów dlaczego zaliczono tylko jeden do sumy moich wszystkich ? Taka sytuacja nie zdarza sie pierwszy raz

 

Na ilość piszesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiedziałem, ze wszyscy zaczną mi to wytykać. Rzadko zdarza mi sie tu pisać i nie ma dla MNIE ZNACZENIA ILE NAPISAŁEM W SUMIE POSTÓW. pO PROSTU ZAPYTAŁEM Z CIEKAWOŚCI. Poza tym użytkownik cherry również zastanawiał sie nad tym samym. A ze jest on nowym użytkownikiem wiec trudno go o to posadzić . sorry za litery

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisałem dzisiaj piec postów dlaczego zaliczono tylko jeden do sumy moich wszystkich ? Taka sytuacja nie zdarza sie pierwszy raz

może żyletki ? albo jakiś solidny kabel od żelazka ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posty naliczane są w paczkach:

najpierw tuzin, potem mendel, następnie kopa i dopiero gros.

:P

 

Synonim słowa naliczać to doliczyć się ;) zresztą mneijsza z tym. Moglem edytować temat i poprawić ten błąd...

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Na ilość piszesz?

Rozweseliło mnie Twoje pytanie... Jest już późna pora a postawiło mnie ono na nogi i wręcz nie mogę sobie odpuścić aby o tym nie napisać. Jeśli porównasz datę założenia konta swojego z osobą która założyła ten temat to sam będziesz umiał odpowiedzieć na postawione pytanie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli porównasz datę założenia konta swojego z osobą która założyła ten temat to sam będziesz umiał odpowiedzieć na postawione pytanie;)

Słuszna uwaga :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozweseliło mnie Twoje pytanie... Jest już późna pora a postawiło mnie ono na nogi i wręcz nie mogę sobie odpuścić aby o tym nie napisać. Jeśli porównasz datę założenia konta swojego z osobą która założyła ten temat to sam będziesz umiał odpowiedzieć na postawione pytanie;)

 

Cieszę się, że mogłem Ci przynieść trochę radości, tak mało powodów do niej w dzisiejszym świecie :)

 

Co zaś się tyczy pytania Web4Net to nie patrzyłem ile ma postów, ani jak długo jest na forum, po prostu takie pytanie mi się nasunęło. Przyznaję też, że w stosunku do kolegi nie było to pytanie na miejscu i chciałbym go za to najmocniej przeprosić.

 

Jeśli zaś chodzi o mnie (bo czuję, że to przytyk do mojej ilości postów, która jest większa niż Web4Net mimo iż mam tu krótszy staż) to z ręką na sercu mogę powiedzieć, że w ogóle nie zwracam uwagi na takie rzeczy jak ilość postów. Tym bardziej nie piszę na ilość ani nie spamuję (mogłoby o tym świadczyć choćby to, że nie dostałem jeszcze ani jednego upomnienia). Może znaczenie ma tu fakt, że swojego czasu byłem jednym z moderatorów forum mojego miasta i lubię takie formy kontaktu i wymiany poglądów.

 

Pozdrawiam

BB

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też macie problemy - a ja mam odwrotnie, czasem mam wrażenie, że jakiś robak mi się loguje na konto i przekręca licznik postów albo nawet spamuje, kiedy nie patrzę, bo ogólnie staram się pisać tylko wtedy, kiedy mam na celu coś wnieść do tematu (a licznik postów >3000 to mam pewnie już jak jakiś spamer lub nawet troll). ;)

 

W sumie gdyby się dało to chętnie wymieniłbym 1000 postów za jakieś fajne domeny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo ogólnie staram się pisać tylko wtedy, kiedy mam na celu coś wnieść do tematu

 

tu akurat chyba niewiele wniosles :)

 

W sumie gdyby się dało to chętnie wymieniłbym 1000 postów za jakieś fajne domeny. ;)

 

wymienie sie domenaza1000postow.pl

 

(wszystko w formie zartu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×