Jump to content
MasterofPoland

Agnieszczak w "UWADZE", z zasłoniętą twarzą: Seks nastolatków na Fotka.tv.

Recommended Posts

Ilez tu glosow umoralniajacych... Sami Kononowicze.

 

Widze, ze niektore osoby po prostu nie maja pojecia o czatach, a co dopiero o video czatach ;-) Jasne, moderowac sie da, ale mala grupe... Gdy jednoczesnie nadawanych jest kilka tysiecy streamow, to do moderacji potrzeba by bylo co najmniej kilkudziesieciu moderatorow. Nawet na zwyklym czacie, gdzie jest kilkanascie osob i jeden mod, czesto jest utrudnione moderowanie, bo kazdy przypadek trzeba traktowac indywidualnie. Chyba, ze okreslamy w regulaminie/zasadach, ze wywalamy za byle co, bez zadnego tlumaczenia... Wtedy jest to tylko klik, klik i po sprawie... Tylko pytanie - kto by wtedy z tego korzystal?

 

Serwisow podobnych do fotka.tv jest cala masa. Wspomnialem o czacie onetu, gdzie tez jest mozliwosc ogladania kamerek. Nie wiem, czy reporterzy TVN-u odwiedzili swoj siostrzany serwis i skorzystali z tej opcji, ale wystarczyloby, gdyby zajzeli na niektore kamerki, a dopiero mieliby o czym sensacje robic. Dodam, ze rozbieraja sie nawet Super Opy na pokojach regionalnych. Czyzbysmy mieli do czynienia z moralnoscia Kalego?

 

Nie wiem, nad czym tu dalej rozpisywac? Cos co jest zakazane, bedzie i tak do obejscia. Nie zakladajmy dzieciakom "pasow cnoty", tylko je po prostu normalnie wychowujmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Alex

To co piszesz wynika z faktu iż od początku założyłeś, że fotka.tv jest narzędziem. Ja mam natomiast co do tego wątpliwości. Prawo niestety nie nadąża za rozwojem internetu, stąd różna interpretacja faktów, podobnie jest w artykule podanym przez Kangura, gdzie widać że sądy nie były jednomyślne w orzekaniu wyroku.

 

Zgadza się Grzegorz :)

Temat może być róznorako interpretowany, choć są narzędzia prawne do ostudzania zapałów rozbierających się małolatów.

Parę pokazowych rozpraw przeciwko takim nieletnim i reszta (włącznie z rodzicami) może nabierze rozumu.

Problem w tym że w Polsce temat raczkuje i pewne procedury muszą się dotrzeć. W UWADZE co prawda wskazano na rodziców,

ale jednocześnie spodziewa się od serwisów rzeczy na dzień dzisiejszy niewykonalnych technicznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Temat może być róznorako interpretowany, choć są narzędzia prawne do ostudzania zapałów rozbierających się małolatów.

Parę pokazowych rozpraw przeciwko takim nieletnim i reszta (włącznie z rodzicami) może nabierze rozumu.

[..;]

 

 

Mam nadzieję, że nabierze.

Wszedłem dzisiaj, teraz na tę "fotkę".

 

W tym momencie siedzą przed kamerką dwie 10 może 11 latki z wyglądu ... Widać, że są to po prostu dzieci. Dorwały się do profilu jakiejś prawie 30 letniej kobiety. Oczywiście nie jest to wina tych dzieci.

 

Komentarze userów są dokładnie takie:

 

"pokaz dawać", "dacie sobie buzi", "pokaz cos", "zatańcz dla mnie", "jestes napalona?", "Nie sie ma tylko pokazuj!".

 

Nie mogę napisać raportu do Moderatora chyba dlatego, że mam nowe konto :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cała ta dyskusja nie ma większego sensu. Jeśli zaczniemy moderować czaty itp. ludzie (lub raczej serwisy) przeniosą się za granicę, gdzie wolno więcej. Jedyny mój wniosek po tym materiale w TVN jest taki - oby żadnym politykom nie przyszło do głowy wprowadzić jakichś kretyńskich nowelizacji prawa, nakładających na właścicieli stron idiotyczne obowiązki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cała ta dyskusja nie ma większego sensu. Jeśli zaczniemy moderować czaty itp. ludzie (lub raczej serwisy) przeniosą się za granicę, gdzie wolno więcej. Jedyny mój wniosek po tym materiale w TVN jest taki - oby żadnym politykom nie przyszło do głowy wprowadzić jakichś kretyńskich nowelizacji prawa, nakładających na właścicieli stron idiotyczne obowiązki.

Dokladnie. Tak zerknalem na ten temat na chwile i jest zupelnie bez sensu. Komus sie nie podoba wiec niech nie wchodzi na fotke.tv

Za pol roku nikt nie bedzie pamietal o tym serwisie..tak jak i nk miala swoje 5 minut.

Skoncza sie pokazy to skonczy sie fotka.tv

Takie rzeczy byly juz dawno temu na czatach i nikogo nie bolalo jak wchodzil i klikal ze onet lub wp nie odpowiada za tresc strony/video

i ogladal co chcial na wlasna odpowiedzialnosc

 

To troche wszystko brzmi jak rozmowy w <radio Maryja>..czasy sa wirtualno-patologiczne teraz i dzieci tym bardziej

fotka.tv to tylko narzedzie glupie..sa czaty jest skype i wiele innych sposobow na swiecenie cyc..mi.

To czasy sa pojechane i brak zainteresowania dziecmi ze strony rodzicow!

Czy cos takiego tez jest wina fotki.tv ? KLIK

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego jest trudne? 10 moderatorow w zupelnosci wystarczy jesli zaplecze techniczne bedzie odpowiednie.
10 Moderatorów - 7 dni w tygodniu - 1680 godzin pracy, odliczyć 15 minut przerwy dla każdego nawet 1736 - więc powinno zatrudnić co najmniej 44 nowych pracowników na pełny etat...

 

Kiedy będą 5 razy więcej userów, już pracy dla 220 osób...

 

Teraz pamiętam, że allegro też nie moderuje wszystkie aukcje - tu też pewnie 22000 osób mogłby znaleść pracy...

 

Itd.

Zaraz znika bezrobocia w Polsce ;)

 

Albo wczesniej 90% wszystkich serwisów internetowych, jeśli ktoś chce iść w tym kierunku...

 

Edit: Korekta liczb - słabo mi idzie dzisiaj liczenie :) ...

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 Moderatorów - 7 dni w tygodniu - 1680 godzin pracy, odliczyć 15 minut przerwy dla każdego nawet 1736 - więc powinno zatrudnić co najmniej 44 nowych pracowników na pełny etat...

 

Kiedy będą 5 razy więcej userów, już pracy dla 220 osób...

 

Teraz pamiętam, że allegro też nie moderuje wszystkie aukcje - tu też pewnie 22000 osób mogłby znaleść pracy...

 

Itd.

Zaraz znika bezrobocia w Polsce ;)

 

Albo wczesniej 90% wszystkich serwisów internetowych, jeśli ktoś chce iść w tym kierunku...

 

Edit: Korekta liczb - słabo mi idzie dzisiaj liczenie :) ...

Co to za argument? ~100% przedsiębiorców w Polsce (podejrzewam ze podobnie jest na całym świecie) chciałoby mieć darmowych pracowników, żeby móc działać na szerszą skalę, no ale niestety ludzie nie chcą pracować za darmo. ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak zerknalem na ten temat na chwile i jest zupelnie bez sensu. Komus sie nie podoba wiec niech nie wchodzi na fotke.tv

Mam dla Ciebie lepszą radę - nie podoba Ci się ten temat, to na niego nie wchodź.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×