Jump to content
apze

3literowe *.pl & 2literowe *.com.pl

Recommended Posts

Twoja lista zawiera niedsotepne do rejestracji domeny posiadane przez NASK net.pl com.pl aid.pl waw.pl i inne oraz kilka minut temu przechwycona rda.pl

;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
gsm.pl? org.pl? dobrze widze?

może dożyjemy dnia w którym będą te domeny zwalniane a tymczasem poprawiłem listę aby ludziom się nie mieszało ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
może dożyjemy dnia w którym będą te domeny zwalniane a tymczasem poprawiłem listę aby ludziom się nie mieszało ;-P

 

Po prostu przyjąłeś złą metodologię sprawdzania dostępności. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po prostu przyjąłeś złą metodologię sprawdzania dostępności. :-P

Za karę właśnie klęczę w kącie na grochu i czytam na głos regulamin NASK, to powinno Cię szanowny pb w pełni usatysfakcjonować :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżyłem sobie ten wątek i ciekawie jest popatrzeć jak w ciągu roku - półtora rynek się dramatycznie zmienia. Nie zapominajmy o tym, kiedy będziemy inwestować w coś, co innym wydaje się prawie nic nie warte - tak jak 3literówki kiedyś, tak np. IDNy teraz ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odświeżyłem sobie ten wątek i ciekawie jest popatrzeć jak w ciągu roku - półtora rynek się dramatycznie zmienia. Nie zapominajmy o tym, kiedy będziemy inwestować w coś, co innym wydaje się prawie nic nie warte - tak jak 3literówki kiedyś, tak np. IDNy teraz ;)

 

DD

Nie wiem czy 3literówki mają jakąś teraz specjalną wyższą wartość u klientów końcowych(oprócz tego że są wszystkie wykupione co winduje ich cenę) ale na pewno wartość tych domen skoczyła w górę u domainerów, którzy sami stworzyli sobie taką dochodową sytuację na rynku w tym 3literowym sektorze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy 3literówki mają jakąś teraz specjalną wyższą wartość u klientów końcowych(oprócz tego że są wszystkie wykupione co winduje ich cenę) ale na pewno wartość tych domen skoczyła w górę u domainerów, którzy sami stworzyli sobie taką dochodową sytuację na rynku w tym 3literowym sektorze ;)

Myślę, że to nie do końca jest tak. To znaczy oczywiście ich "zniknięcie" spowodowało, że ludzie zaczęli je postrzegać jako wartościowe (i to nie tylko domainerzy), ale myślę, że w głównej mierze "skończenie się" domen 3literowych jest zjawiskiem edukacyjnym - pokazało, że domeny to skończone dobro: jest ograniczona ilość 3literówek, jest ograniczona ilość domen dobrych generycznych.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
a moze podoban lista dla domen 4 literowych?

ps. jesli juz gdzies jest to sorry i prosze o link :P

 

Przeciesz można to w pare minut wygenerować...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe ile dziś byłby wart ten pakiet z uwzględnieniem kosztów rejestracji i 5x odnowienie. Oraz ile z nich trafiło do KK - nie chce mi się sprawdzać:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apze a jak z Twoją deklaracja odnośnie domen dwuliterowych .com.pl ?? ;)

snapback.pngUżytkownik Mev dnia sob, 30 cze 2007 - 17:22 napisał

 

a co sądzicie o 2 literowych .com.pl - sprzedawać teraz czy jeszcze z pół roku poczekać?

 

Ja mam kilkanascie i je zostawiam do smierci, chyba ze dostane konkretne oferty hehe.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmierć tych domen nastąpiła w momencie ich ekspiracji. Jak powiedziałem tak zrobiłem - nie usunąłem ich wcześniej :P

Wybrnąłem?

 

A poważnie to sprzedałem kiedyś pakiet XX.com.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×