Jump to content
Sign in to follow this  
gugu82

orv.pl + irv.pl + serwis z aliasami + serwer

Recommended Posts

Cześć.

 

Posiadam domenę orv.pl wraz z popularnym serwisem oferującym darmowe aliasy.

Stronka bez promocji zyskała w ciągu nieco ponad roku

prawie 3000 aliasów, myślę że głownie przez to że orv.pl jest podobne do prv.pl :D

Dodatkowo wraz z serwisem dokładam domenkę irv.pl oraz serwer na którym to wszystko funkcjonuje.

 

 

Dzienne odwiedziny aliasów (wg. licznika zamontowanego na stronie głównej serwisu) to od kilku do ponad 20 tyś odsłon dziennie.

To zależy od dnia. Bardziej szczegółowych statystyk nie posiadam, ponieważ serwis działa sobie w sieci a ja do niego zaglądam

raz na jakiś czas.

Jest on bez obsługowy, i nie było żadnych awarii przez ten czas. Co do zysków z reklam, również nie jestem

w stanie nic na ten temat powiedzieć , ponieważ reklamy nie były podczepiane do aliasów.

Panel administracyjny skryptu , umożliwia dołączanie reklam oddzielnie do każdej kategorii (kto się zna na rzeczy, będzie

mógł pokombinować w kodzie i dołączyć swoje bajery).

Serwis nie był pozycjonowany, tylko wrzuciłem go ręcznie kiedyś do wybranych katalogów, plus jakieś linki od użytkowników aliasów

 

A więc podsumowując, na sprzedaż:

 

- domeny orv.pl irv.pl (ważne do lutego 2008) , rejestrator nazwa.pl

- serwis z aliasami (średnio kilkanaście tysięcy odsłon dziennie)

- serwer (ACTIVE w nazwa.pl) wykupiony do 2008-02-05, wykorzystane ok 60 GB z 2000 GB

 

 

Wszystkich zainteresowanych proszę o pytania i kontakt na PW.

 

Oferty cenowe proszę składać na PW. Interesują mnie tylko oferty z trzema zerami (kilka tys PLN)

 

Tak więc czekam na oferty od użytkowników di.pl , jeśli będą oferty to oczywiście wybiorę z nich najkorzystniejszą dla mnie propozycję.

 

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×