Jump to content
Sign in to follow this  
DD

Zamykane tematy w dziale premium.pl?

Recommended Posts

Czy pb nie nadużywa swoich praw jako administrator di.pl?

 

Dlaczego został zamknięty wątek "premium.pl - nowa jakość domainingu"?

 

Czy ktoś w ten sposób zamyka inne podobne wątki?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z tym co napisał bodajże wczoraj pb niejednokrotnie interweniował on u administracji forum, aby wątek ten zamknąć gdyż był on tylko komunikatem o utworzeniu premium.pl, być może w końcu jego prośby zostały wysłuchane :)

 

Edit: W sumie teraz patrzę, że to on był autorem tego tematu, a chyba każdy autor ma prawo złożyć wniosek o zamknięcie założonego przez siebie tematu. Chyba, że się mylę to mnie poprawcie :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgodnie z tym co napisał bodajże wczoraj pb niejednokrotnie interweniował u administracji forum, aby wątek ten zamknąć gdyż był on tylko komunikatem o utworzeniu premium.pl, być może w końcu jego prośby zostały wysłuchane :)

Chyba inne podobne wątki nie były zamykane - po prostu same po pewnym czasie "umierały" śmiercią naturalną. Ale wychodzi na to, że znowu mogłem się ugryźć w język, bo w sumie, co mi do tego.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba inne podobne wątki nie były zamykane - po prostu same po pewnym czasie "umierały" śmiercią naturalną. Ale wychodzi na to, że znowu mogłem się ugryźć w język, bo w sumie, co mi do tego.

 

DD

 

Nie jestem tu tak długo jak Ty więc też nie wiem jak było do tej pory, wczoraj śledziłem ten wątek i a propos Twojego pytania przypomniał mi się taki jego fragment, który przytoczyłem.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego został zamknięty wątek "premium.pl - nowa jakość domainingu"?

 

Czy ktoś w ten sposób zamyka inne podobne wątki?

 

Niech zamyka, ale nie rozumiem dlaczego został skasowany mój ostatni post z tamtego wątku? Czyżbym naruszył regulamin? Proszę o odpowiedź administracji, albo osoby, która mój post skasowała - dlaczego?

 

Przepraszam, ale muszę to napisać - takie postępowanie jest czystym, niczym nie usprawiedliwionym - CHAMSTWEM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niech zamyka, ale nie rozumiem dlaczego został skasowany mój ostatni post z tamtego wątku? Czyżbym naruszył regulamin? Proszę o odpowiedź administracji, albo osoby, która mój post skasowała - dlaczego?

 

Przepraszam, ale muszę to napisać - takie postępowanie jest czystym, niczym nie usprawiedliwionym - CHAMSTWEM.

A, no to już się wyjaśniło, dlaczego wątek został zamknięty :)

 

Dlatego właśnie warto pisać na forum, bo pewne sprawy dużo szybciej się tutaj wyjaśniają niż np. pisząc na support serwisów :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie zastanawia też jedno z Premium - licznik domen na sprzedaż w swoim szczytowym momencie (około miesiąc temu) pokazał 30 000, teraz jest nieco ponad 6 000, ciekawe skąd taka zmiana ?

 

Czy to nie jakieś domenowe trzęsienie ziemi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mnie zastanawia też jedno z Premium - licznik domen na sprzedaż w swoim szczytowym momencie (około miesiąc temu) pokazał 30 000, teraz jest nieco ponad 6 000, ciekawe skąd taka zmiana ?

 

Czy to nie jakieś domenowe trzęsienie ziemi?

 

Temat był już wałkowany - wliczony były rezerwacje domen. Widocznie ktoś kupił te domeny lub wygasły rezerwacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A, no to już się wyjaśniło, dlaczego wątek został zamknięty :)

 

No wiecie co... kompletnie nie rozumiem zachowania osoby, która skasowała tego posta. Czy kogoś obraziłem? Użyłem niecenzuralnych słów? Panowie z adm-u, tak się nie robi. Nie miałbym pretensji gdybym czuł się winny (ok, czasami palnę coś niestosownego i sam bym wykasował kilka moich postów ;-)), ale tak nie było w tym wypadku!).

Napisałem 2 kulturalne zdania, więc o co chodzi?

 

Niech sobie ktoś zamyka wątki jak mu się coś nie podoba, ale dlaczego kasować czyjeś posty?

 

Sory, ale jestem totalnie zniesmaczony tą sytuacją.

 

PS. nie wspominam już o tym, że kiedyś nieregulaminowo podbiłem 2-krotnie moje ogłoszenie to zaraz temat został wykasowany, tymczasem inne są 'tylko' zamykane. Czyżby ktoś się na mnie uwziął? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale wychodzi na to, że znowu mogłem się ugryźć w język

 

Wiesz jaki ja mam pogryziony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Temat był już wałkowany - wliczony były rezerwacje domen. Widocznie ktoś kupił te domeny lub wygasły rezerwacje.

Rezerwacje w większości wygasły (99,99%), a niedawno to samo zaczął robić Dropped (rezerwować WSZYSTKIE spadające domeny) i premium.pl teraz praktycznie nic nie może zarezerwować, dlatego licznik spadł, bo nie przybywają nowe, a stare rezerwacje wygasają.

 

"Prawdziwych" domen na giełdzie jest w tej chwili 3548 (przy czym domeny w pakietach liczone są jak jedna domena).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Prawdziwych" domen na giełdzie jest w tej chwili 3548 (przy czym domeny w pakietach liczone są jak jedna domena).

 

DD

Dzięki za info, w dniu domeny zmobilizuje mnie to może do czytania większej ilości postów - a już wcześniej myślałem że za dużo siedzę na DI :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Prawdziwych" domen na giełdzie jest w tej chwili 3548 (przy czym domeny w pakietach liczone są jak jedna domena).

 

A większość z nich, to pewnie domeny "user'a" ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za info, w dniu domeny zmobilizuje mnie to może do czytania większej ilości postów - a już wcześniej myślałem że za dużo siedzę na DI :)

 

Dopóki Twoja Kobieta nie odłącza Ci internetu, otwierając lodówkę nie szukasz buttona "pokaż nowe produkty", a widząc ciekawą nowinkę nie zastanawiasz się czy da się to zarejestrować "z palca" to z pewnością nie siedzisz za dużo na DI.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dwa razy chciała, ale nożyczki pasują tylko do kabla, na iplusa nie ma na razie sposobu :)

 

Nigdy nie mów nigdy LINK :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rezerwacje w większości wygasły (99,99%), a niedawno to samo zaczął robić Dropped (rezerwować WSZYSTKIE spadające domeny) i premium.pl teraz praktycznie nic nie może zarezerwować, dlatego licznik spadł, bo nie przybywają nowe, a stare rezerwacje wygasają.

 

"Prawdziwych" domen na giełdzie jest w tej chwili 3548 (przy czym domeny w pakietach liczone są jak jedna domena).

 

DD

 

A to ci ciekawe... Czyli dropped bez najmniejszych problemów przeją dziedzinę, w której wcześniej dominowało PPD, a później Premium :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to ci ciekawe... Czyli dropped bez najmniejszych problemów przeją dziedzinę, w której wcześniej dominowało PPD, a później Premium :)

 

Skoro PPD/Premium samo zamordowało tą dość ciekawą funkcję podnosząc cenę z 18 do 300!! pln to nic dziwnego że ktoś przejął ten pomysł i go wykorzystał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro PPD/Premium samo zamordowało tą dość ciekawą funkcję podnosząc cenę z 18 do 300!! pln to nic dziwnego że ktoś przejął ten pomysł i go wykorzystał.

Dropped to raczej nie dla zarobku zrobił - bo kokosów z tego nie ma. To raczej demostracja siły i jednocześnie eliminacja źródełka zarobku dla konkurencji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niech zamyka, ale nie rozumiem dlaczego został skasowany mój ostatni post z tamtego wątku? Czyżbym naruszył regulamin? Proszę o odpowiedź administracji, albo osoby, która mój post skasowała - dlaczego?

 

Czy doczekam się odpowiedzi/wyjaśnień? Niech ktoś kto skasował mój zgodny z regulaminem post nie będzie TCHÓRZEM i odpowie. Bo póki co jest dla mnie tchórzem niestety. Trzeba mieć odwagę coś mówić/robić, a potem się z tego tłumaczyć albo przeprosić. Czekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy doczekam się odpowiedzi/wyjaśnień? Niech ktoś kto skasował mój zgodny z regulaminem post nie będzie TCHÓRZEM i odpowie. Bo póki co jest dla mnie tchórzem niestety. Trzeba mieć odwagę coś mówić/robić, a potem się z tego tłumaczyć albo przeprosić. Czekam.

 

Mimo iż sprawa mnie raczej nie dotyczy i nie wiem też czego dokładnie dotyczył post przyłączam się do pytania Domenatora - mam nadzieję, że nie zaczęła się era cenzurowania forum polegająca na usuwaniu niewygodnych tematów/pytań?? :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto odpowiedź PB

 

Pisanie postów:

01# Odpowiadając w danym wątku nie należy odchodzić od głównego tematu (tworzenie OT - Off Topic).

 

Post był zdecydowanie nie na temat, był li tylko reklamą swoich usług + (między linijkami) żaleniem się że nie skorzystałem z oferty domenatora - proponował mi przetestowanie nowej wersji panelu na etapie jego tworzenia. Chciałem zamknąć temat, co powinno być zrobione dawno temu, a nie chciałem żeby taki post go kończył, dlatego go skasowałem "korzystając" z zapisów regulaminu. Mogłem go przenieść do "premium.pl - uwagi i sugestie", ale wtedy bym musiał to zrobić z 3/4 wątku, więc poszedłem po linii mniejszego oporu.

 

Dodam, że nie jestem pośrednikiem, PB dotrzymując obietnicy nieudzielania się na forum w najbliższym czasie, prosił mnie o umieszczenie tej wypowiedzi. Taką podjął decyzję jako moderator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×