Jump to content
DD

prawnikonline*pl

Recommended Posts

mieszkaniaonline.pl zostały sprzedane za 20 tys. PLN.

 

Spodziewałbym się podobnej ceny i za tą domenę, chociaż osobiście zadowoliłbym się połową tej kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Były na tym forum już głosy domeniarzy, że końcówka "online" odejdzie w zapomnienie.

A tak naprawdę nie ma generyka sensownego wolnego z "online", a przecież powinny być wolne. :)

 

Ja nie mając generycznej domeny oferty.pl posiadam ofertyonline.pl i jest dużo warta - jak za domenę. Posiadam wiele tańszych.

 

Mogę również powiedzieć, że prawnikonline.pl też ma dla mnie dużą wartość

 

Minimum 20 k

 

 

Pozdrawiam

 

#firmawindykacyjna.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Były na tym forum już głosy domeniarzy, że końcówka "online" odejdzie w zapomnienie.

Tak naprawdę jest trochę słów kluczowych, z którymi "online" pasuje idealnie. Z innymi zupełnie nie pasuje. Jedne i drugie domeny dzieli przepaść w wartości :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak naprawdę ........ Jedne i drugie domeny dzieli przepaść w wartości :)

 

DD

 

Zgadzam się.

 

Ale akurat prawnikonline.pl jak dla mnie jest z tych "pasujących" , ???....chyba że mamy różne znaczenie wartości.

Nie znam Twojej ceny. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

4-5 k

 

edit: PLN oczywiście

 

Wasze wyceny są mocno przesadzone, tylko dlatego że pyta Daniel.

Gdyby osoba mniej znana prosiła o wycenę wasze opinie byłby całkowicie inne

Edited by entersite

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale akurat prawnikonline.pl jak dla mnie jest z tych "pasujących" , ???

Jeśli na internetowy serwis porad prawnych to jak najbardziej. Jeśli dla kancelarii działaljące wyłącznie offline to już niestety nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całe popołudnie rozmyślałem. Zdubluje chyba czyjąś opinie, 5 tys PLN i znowu jadę na weekend do Valencii. (gdyby domena była moja) Pośpiesz się to na fallas jeszcze zdąrzysz. :)

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wasze wyceny są mocno przesadzone, tylko dlatego że pyta Daniel.

Gdyby osoba mniej znana prosiła o wycenę wasze opinie byłby całkowicie inne

bo to nie jest :) , jak 90% wycenianych

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
4-5 k

 

edit: PLN oczywiście

 

Wasze wyceny są mocno przesadzone, tylko dlatego że pyta Daniel.

Gdyby osoba mniej znana prosiła o wycenę wasze opinie byłby całkowicie inne

 

Często to tak wygląda i też się nad tym zastanawiam . :)

 

Ale ja jak już wyceniam to kieruję się wyłącznie swoją oceną subiektywną i nie biorę pod uwagę kto za tematem stoi.

Nie zmieniam zdania.

 

edit: literówka

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale akurat prawnikonline.pl jak dla mnie jest z tych "pasujących" ???

Zdecydowanie tak - też jestem tego zdania :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
4-5 k

 

edit: PLN oczywiście

 

Wasze wyceny są mocno przesadzone, tylko dlatego że pyta Daniel.

Gdyby osoba mniej znana prosiła o wycenę wasze opinie byłby całkowicie inne

Pytanie było za ile ja bym ją puścił.

Moje 5 k euro - oznacza że jeśli bym potrzebował kasy i tyle by bylo na stole to bym sprzedał z żalem.

Nie stać mnie na to aby fajne domeny wystawiać na AM od 10 zł.

Wolę czekać i uzyskać ile uważam że powinienem. Zwłaszcza że domena z tematu świetnie zarobi na siebie i jeszcze kilka innych czekając na kupca.

 

Edit:

Przy wielu domenach nie podejmuję się wyceny.

Biorąc pod uwagę z jaką łatwością prawnik podaje mi wysoką stawkę za usługę - mam taką samą łatwość w powiedzeniu swojej wysokiej ceny.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit:

Przy wielu domenach nie podejmuję się wyceny.

Biorąc pod uwagę z jaką łatwością prawnik podaje mi wysoką stawkę za usługę - mam taką samą łatwość w powiedzeniu swojej wysokiej ceny.

 

Tutaj się zgadzam, dlatego nie raz śmieszyło mnie jakimi to śmiesznymi cenami operowali prawnicy chcący zakupić ode mnie którąś z moich domen, ale cóż im ktoś więcej ma tym bardziej liczy się z każdym groszem :)

 

 

#RadyPrawnika*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak naprawdę jest trochę słów kluczowych, z którymi "online" pasuje idealnie. Z innymi zupełnie nie pasuje. Jedne i drugie domeny dzieli przepaść w wartości :)

 

DD

 

Moim zdaniem "online" do "prawnika" ma się tak jak węgiel kamienny do kamienia węgielnego....;)

Domena w sobie potencjał ma ale bez fajerwerków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem "online" do "prawnika" ma się tak jak węgiel kamienny do kamienia węgielnego....:)

Domena w sobie potencjał ma ale bez fajerwerków.

 

Racja, online, to można sobie wykupywać porady prawne smsem za 5zł, czy 30zł, a nie poważne interesy robić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Racja, online, to można sobie wykupywać porady prawne smsem za 5zł, czy 30zł, a nie poważne interesy robić.

Czyli np. e-prawnik.pl , gdzie można za dostęp do treści płacić smsem, to dla Ciebie niepoważny interes ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli np. e-prawnik.pl , gdzie można za dostęp do treści płacić smsem, to dla Ciebie niepoważny interes ?

 

Czy choćby prawnik-online.eu (niezła domenka, prawda? :)) gdzie ceny za porady kształtują się następująco: LINK.

 

Jak dla mnie domena jest warta jak wcześniej wspomniałem minimum 10k. W naszym kraju gdzie na jednego prawnika przypada 1012 mieszkańców (dane z raportu NRA z 2010 roku) takie usługi będą się nadal rozwijać choćby przez wzgląd na łatwość w dostępie do świadczonych tam usług oraz niższą cenę niż w przypadku tradycyjnej porady.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli np. e-prawnik.pl , gdzie można za dostęp do treści płacić smsem, to dla Ciebie niepoważny interes ?

 

To zły przykład. Online jak dla mnie to kwestia bezpośredniego łączenia w czasie. A e- to jak dla mnie świadczenie usług droga elektroniczną.

Przynajmniej ja tak to rozumiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem "online" do "prawnika" ma się tak jak węgiel kamienny do kamienia węgielnego....:)

Domena w sobie potencjał ma ale bez fajerwerków.

 

 

Jeden prawnik może pasować do "online'u" a inny nie :P;) ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

na pewno xx xxx zł net, przy czym 10 000 to byłby najniższy akceptowalny poziom. Ja bym trzymał mocne 15k zł.

 

Usługi prawnicze online to bardzo perspektywistyczny temat, co zauważają sami prawnicy. Ostatnio czytałem gdzieś mini-raport o tego typu usługach z przykładami realizacji i komentarzem kancelarii, które wprowadziły "e-porady" prawnicze: kilkadziesiąt abonamentów dla osób prywatnych i mikro-przedsiębiorstw i koszt serwisu zwrócony w miesiąc:]

 

Warto mieć (dobre) domeny prawnicze w portfolio:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×