Jump to content
asceta

VIRTUAL.PL - szukamy wspólnika

Recommended Posts

v.jpg

 

Dla domeny Virtual.pl postanowiliśmy szukać Inwestora. Powinien być wystarczająco silny, by w pełni wykorzystać wielki potencjał tej domeny. Chętnie wniesiemy ją jako naszą część wspólnego przedsięwzięcia.

 

Zapraszamy do składania ofert.

 

Z pozdrowieniami

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Co to jest ten "wielki potencjał"? Mógłbym być zainteresowany, ale nie widzę go w tym momencie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to jest ten "wielki potencjał"? Mógłbym być zainteresowany, ale nie widzę go w tym momencie.

 

Michal- z największym szacunkiem- nie namówisz mnie, żebym publicznie opisał koncepcję przedsięwzięcia biznesowego;). Ale wyobraźni chyba nam nie brak...?

 

Można użyć kilku prostych słów- "wszelkiego rodzaju usługi internetowe (np. hosting, kolokacja /wynajmowanie serwerów/, domeny, serwisy i portale, reklamy, parkowanie domen, usługi w “chmurze”, gry sieciowe, blogi, wirtualne rzeczywistości), czy wreszcie testowanie nowatorskich modeli lub technologii, projektowanie wielopłaszczyznowe" – ale to byłoby zubożenie potencjału pojęcia wirtualności. Trzeba brać pod uwagę o wiele szersze znaczenie tego pojęcia:

 

Virtual

 

Mamy wyobrażenie czegoś bardzo niestandardowego i bardzo dużego. Inwestor musi być mocny.

 

Z pozdrowieniem

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla każdego właściciela domen jego nabytek ma duży potencjał, czasem przychodzi weryfikacja gdy trzeba je wystawić jako LM :)

 

 

;) A myślisz, że będę VIRTUAL.PL wystawiał na LM?:P Wierz mi- absolutnie nie mam takich planów:)))- ani teraz ani w przyszłości.

 

Pozdrawiam:)

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) A myślisz, że będę VIRTUAL.PL wystawiał na LM?;) Wierz mi- absolutnie nie mam takich planów:)))- ani teraz ani w przyszłości.

Nic takiego nie sugerowałem, chodziło mi o to, że z dobrym pomysłem na prawie każdej domenie da się zrobić fajną rzecz, zresztą nawet jest tu specjalne miejsce gdzie są opisywane strony na takich domenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żadne z wymienionych powyżej nie jest 'niestandardowe' - również z pełnym szacunkiem. :)

 

 

No jasne. Bo jak napisałem wcześniej- nie zdecydowałbym się na publiczną prezentację "jakiegokolwiek projektu biznesowego"- co chyba nie budzi niczyjego zdziwienia. Przytoczyłem tylko proste (acz niezwykle rozległe) skojarzenia- link do Wikipedii;).

 

A 'niestandardowe' jest właśnie to, czego nie opisałem publicznie;)- z oczywistych racji.

Na owo 'niestandardowe' będzie pewnie inne miejsce niż ogłoszenie na forum- jak szacowne by nie było.

 

Z pozdrowieniem

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ma potencjał, dla mnie najbardziej w temacie virtual tour, także zastosowanie tego rozwiązania w biznesie, sam mam pomysły w tym temacie. Domena bardzo dobra, ale to na początek, liczy się pomysł, a potem jego wykonanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Pomysł jest wart złotówkę + VAT"

 

jest właśnie taka banda, co tak twierdzi, ale brak jest dowodów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
jest właśnie taka banda, co tak twierdzi, ale brak jest dowodów

Brak jest dowodów ze względu na to, że większość osób, której się opowie genialny pomysł na biznes, tak czy inaczej go nie zrealizuje albo się nim nie zainteresuje z bardzo różnych względów. Pomysły jak najbardziej mają wartość, ale niezmiernie ciężko jest ją wycenić. Jeszcze ciężej, niż domeny :) Wykonanie pomysłu jest bardzo istotne, ale efekt uzyskany przez danego wykonawcę zależy właśnie od pomysłu, który on wykona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie wniesiemy ją jako naszą część wspólnego przedsięwzięcia.
A poza tym co "oferujecie"? Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
A poza tym co "oferujecie"?

 

 

Rozumiem, że domenę ["tylko"]?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że domenę ["tylko"]?

 

 

:) Ech.. jak już pisałem wcześniej kilkakrotnie- moje "plany, zamysły, wartość i rodzaj porto- i cała resztę" zostawię dla siebie (i ewentualnie przyszłego Inwestora)- i nie będę o nich pisał na żadnym forum- z całym szacunkiem dla Pytających. Jeśli ktoś oczekuje tu sprawozdania z moich zamiarów, zasobności portfela, opisu projektu, czy biznesplanu- będę musiał go rozczarować- bo nie mam planów, aby zaspokoić na forum ten rodzaj ciekawości.

Nie wystawiam się na licytację, ani na przetarg, nie szukam w tym wątku oceny, osądu - po prostu zapraszam do rozmów- jeśli ktoś widzi w mojej idei miejsce dla siebie.

 

Bardzo przepraszam wszystkich li tylko "zaciekawionych" i ewentualnie- jak to na forach- chętnych do dekapitacji idei- albo do jej dewaluacji;)- ale wszelkie szczegóły będę omawiał wyłącznie z poważnie zainteresowanymi Podmiotami. Jeśli dla kogoś moje zaproszenie jest lub stanie się interesujące- proszę o kontakt.

 

Z uszanowaniem

Arek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to ogłoszenie jest dość specyficzne.... gdyż IMHO domena to raptem jakieś 5% powodzenia projektu. Tym bardziej , że ta akurat nie należy do tych z najwyższej półki.

 

Sam mam kilka pomysłów gdzie przy wkładzie niskiego xx xxx i przy znajomościach wśród wykonawców byłyby kompletny gotowy projekt wraz z wstępną kampanią reklamową który po jakimś czasie na pewno by zaczął zarabiać na siebie. Jednak niestety nie posiadam takiej gotówki.

 

A w tym wypadku "na tyle mocny inwestor" widzę raczej jakieś 6-7 x kwoty :) i teraz tylko pytanie po co....

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tym właśnie zjawiskiem zajmować się będzie Instytut Netii. Powołana przez Netię jednostka specjalna do badania koegzystencji, mieszania się i przenikania wzajemnych wpływów reala i wirtuala. Jej celem jest wytyczanie nowych możliwości w nowym – wirturealnym świecie. Ludzie tworzący instytut przyjechali na nasze zaproszenie z różnych zakątków świata i łączy ich jedno: każdy swoim życiem udowodnił, że świata bez internetu już nie ma. Każdy z nich ma także swoją specjalizację i ulubioną domenę, na której łączy real z wirtualem."

 

instytutnetii*pl

 

Niestety "na złość" ascecie Netia przyjęła polską pisownię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena przeciętna, w kierunku słabej. Oczywiście nazwa może być "wielobranżowa" od papierosów marki virtual, poprzez kosmicznie urządzoną knajpe po sprzedaż oprogramowania. Jednak moim zdaniem szkoda pieniędzy, żeby na niej cokolwiek rozwijać we własnym zakresie. Ciekaw też jestem np. ilu na 10 zapytanych Polaków poprawnie zapisze nazwę "wirtual".

Share this post


Link to post
Share on other sites
do prima aprilis jeszcze kilka dni, a tutaj popatrzyłem na cenę i z krzesła prawie spadłem;)

 

Kupiona za 3k, już warta 300k, wow jak te domeny szybko zyskują na wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupiona za 3k, już warta 300k, wow jak te domeny szybko zyskują na wartości.

 

No cóż, komus się wydaje że zrobił interes życia.

Jeśli Sky is the Limit, to ktoś tu właśnie dokuje na orbicie Oriona. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×