Jump to content
asceta

VIRTUAL.PL - szukamy wspólnika

Recommended Posts

Kij w mrowisko został skutecznie zaaplikowany i chyba przede wszystkim o to koledze chodziło. Sądząc po ilości odsłon tematu można komisyjnie uznać kampanię za skuteczną :) Reklama dźwignią handlu! Życzę jak najlepszych negocjacji i sukcesów oczywiście, ale też trochę samokrytyki. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kij w mrowisko został skutecznie zaaplikowany i chyba przede wszystkim o to koledze chodziło. Sądząc po ilości odsłon tematu można komisyjnie uznać kampanię za skuteczną :P Reklama dźwignią handlu! Życzę jak najlepszych negocjacji i sukcesów oczywiście, ale też trochę samokrytyki. Pozdrawiam

 

Witaj:)

 

Ja również życzę Ci jak najlepszych negocjacji, sprzedaży i sukcesów. Nie przeszkadzają mi sukcesy innych- wręcz przeciwnie- jestem zdania, że pozytywnie nakręcają dobrą atmosferę na rynku sprzedaży.

A na samokrytykę chyba są inne miejsca niż forum;)- jeśli ktoś widzi taką potrzebę- niech ją składa (może... np.konfesjonał, albo jakieś publiczne ekspiacje podczas odnośnych obrzędów?). Ja tam nie oczekuję tego od nikogo, na forum domenowym nie szukam uwag odnośnie korekt mojej, lub czyjejkolwiek osobowości i mam nadzieję, że Ty także;).

 

Dla pokrzepienia przesyłam Ci cytat z *wiekopomnego dzieła* Józefa Stalina o magicznym tytule "Przeciwko wulgaryzacji hasła samokrytyki" :)

 

"Hasła samokrytyki nie można uważać za coś przemijającego i krótkotrwałego. Samokrytyka — to szczególna metoda, bolszewicka metoda wychowania kadr partii i w ogóle klasy robotniczej w duchu rewolucyjnego rozwoju. Już Marks mówił o samokrytyce jako o metodzie wzmacniania rewolucji proletariackiej. Co się tyczy samokrytyki w naszej partii, to początek samokrytyki sięga początku pojawienia się bolszewizmu w naszym kraju, już pierwszych dni jego narodzin jako odrębnego prądu rewolucyjnego w ruchu robotniczym.

Wiadomo, że Lenin już wiosną 1904 roku, kiedy bolszewizm nie był jeszcze samodzielną partią polityczną, lecz działał razem z mieńszewikami wchodząc w skład wspólnej partii socjaldemokratycznej — wiadomo, że Lenin już wówczas wzywał partię do „samokrytyki i nieubłaganego demaskowania własnych minusów”. Itd...:P

 

Dobrego dnia życzę Koledze i wszystkim innym odwiedzającym tak licznie moją skrzynkę pocztową:P- wiosna jest- to się nią może pocieszmy;)- dziś w Łodzi wreszcie słońce...:P

 

Arek

Edited by asceta

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tym optymistycznym akcentem również życzę dobrego dnia i jeszcze więcej ofert w skrzynce :)

Edited by hans

Share this post


Link to post
Share on other sites
I tym optymistycznym akcentem również życzę dobrego dnia i jeszcze więcej ofert w skrzynce :P

 

:) Właśnie- jak najwięcej... ofert:P. Tego życzę wszystkim- i Tobie i sobie.

 

Za to Kolegom, którzy używają nieparlamentarnych słów i podsyłają analizę mojej osobowości do mojej skrzyneczki serdecznie dziękuję i nie zapraszam ponownie (wciąż- jak widać- niezdrowe emocje budzą *mający inne zdanie*- niektórym bardzo trudno to udźwignąć i mają kłopot z pozytywną ekspresją emocji). Jeśli zaś Szanowni Koledzy chcą coś u mnie kupić- można po prostu grzecznie zapytać:P. Tak przeciwnie do obowiązującej w posmoleńskiej rzeczywistości poetyki;).

 

Z serdecznością i najlepszymi życzeniami

Arek

Edited by asceta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanowni admini...zamknijcie może już ten temat bo dysputa w nim jakby odbiega od tematu postu. Wlascicielowi domeny życzymy powodzenia w realizacji celów a sobie spokoju ducha...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszedłem dziś tutaj i jakby inny Świat :P.

 

Pokój -mír - pace - Frieden - ???? - szalom - la paz - ?????? - ??, Woodstock'69 :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Najnowsze posty na forum

    • AUKCJA AM cena startowa 1 pln  _ ZAKONCZENIE PIATEK 26.04 20:00   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605824/?utm_source=market_redirect&_track=b757a8f3eabd882fa1e133434b3ebd18
    • Woliery.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/woliery.eu/
    • dobraopiekunka.pl   Sprzedam domenę dobraopiekunka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Nazwa idealna dla wyszukiwarki niań i opiekunek. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • jutro zakończenie aukcji
    • Zapraszam na aukcje domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   autoekspert.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9890/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 13:11:49) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:15   arctic.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9892/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 14:00:38) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:20   DD
    • tanimarmur.pl   aukcja BCM
    • Dziś zakończenie aukcji
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,178
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Conversand
    Joined
×