Jump to content
maryuse

pb wróć

Recommended Posts

pb się skompromitował, jak można prowadzić biznes internetowy w Polsce i wypinać się na di.pl? To jak strzelenie sobie w stopę. Jeżeli takie ma podejście do potencjalnych klientów, to ja nie wiem jak on w tym biznesie w ogóle zaistniał, przecież wiadomo, że jest klient, z którym współpracuje się bardzo dobrze, jak i taki, z którym ciężko jest wytrzymać, i do każdego trzeba znaleźć osobne podejście, przygotować się mentalnie, a nie obrażać się jak małe dziecko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb się skompromitował, jak można prowadzić biznes internetowy w Polsce i wypinać się na di.pl?

 

Mozna.

Wiekszosc ludzi ktorzy odniesli najwiekszy sukces w polskim biznesie internetowym nie pisza/czytaja na di.pl.

Jestem pewny, ze duza ich czesc nawet nie wie o istnieniu tego forum.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiekszosc ludzi ktorzy odniesli najwiekszy sukces w polskim biznesie internetowym nie pisza/czataja na di.pl.

Jestem pewny, ze duza ich czesc nawet nie wie o istnieniu tego forum.

Dokładnie. Inwestują czas w pozyskanie nowej wiedzy i nie tracą czasu na dzielenie się nią. pb zdaje się że potrafi połączyć oba z 'dóbr'.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb się skompromitował, jak można prowadzić biznes internetowy w Polsce i wypinać się na di.pl? To jak strzelenie sobie w stopę. Jeżeli takie ma podejście do potencjalnych klientów, to ja nie wiem jak on w tym biznesie w ogóle zaistniał, przecież wiadomo, że jest klient, z którym współpracuje się bardzo dobrze, jak i taki, z którym ciężko jest wytrzymać, i do każdego trzeba znaleźć osobne podejście, przygotować się mentalnie, a nie obrażać się jak małe dziecko.

 

 

 

Nie odniosę się do postawy Pb ponieważ nie muszę

a odniosę się do Twojej wypowiedzi.

 

 

Nie jestem Klientem Premium, nie byłem klientem Alberta, Złapane, PPD.

 

Wymienione wyżej nazwy świadczą jednak bezsprzecznie o aktywności ich Twórcy i zaangażowaniu jakie on wkłada w rozwój branży domenowej w Polsce.

 

Uważam, że Pb jest konstytutywnym Składnikiem i animatorem di.pl.

 

 

Odpowiedz sobie może lepiej na pytanie czy Ty już w tym biznesie "zaistniałeś" a jeśli stwierdzisz, że zaistniałeś to faktycznie może powinieneś udzielić Pb kilu rad dotyczących biznesu domenowego.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważam, że Pb jest konstytutywnym Składnikiem i animatorem di.pl.

"Przykadzę" tu PB, pełna wazelina ale uzasadniona.

Owszem, nauczył i pokazał mi wiele, bardzo dużo pomógł i wniósł dużo, bardzo dużo konkretnej treści.

 

Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piszę jak zwykły klient, każdy kto strzela fochy jest niewiarygodny, podstawą kapitalizmu jest negocjacja, od negocjacji ceny do umów, pb wykazał się mentalności starego systemu, nie jest elastyczny, nie potrafił znieść jakiś głupich wpisów na forum, czy czegoś tam, normalnie żenada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piszę jak zwykły klient, każdy kto strzela fochy jest niewiarygodny, podstawą kapitalizmu jest negocjacja, od negocjacji ceny do umów, pb wykazał się mentalności starego systemu, nie jest elastyczny, nie potrafił znieść jakiś głupich wpisów na forum, czy czegoś tam, normalnie żenada.

 

 

"Strzelanie focha" nie jest oznaką niewiarygodności. Przynajmniej dla mnie. Sam strzelam fochy. Nawet lubię to. To ludzkie jest po prostu. Jeśli przez to jestem dla niektórych niewiarygodny to ich problem.

 

Nie jestem adwokatem Pb. Nawet nie jestem jego klientem ale uważam, że Pb zwyczajnie ma prawo nie czytać di.pl.

 

Mam swoje poglądy na temat funkcjonowania konkretnych Rejestratorów domen a co do polityki firmowego nieangażowania się już się w którymś z wątków wypowiedziałem.

 

 

Jednak jeżdżenie po kimś jak po łysej kobyle podczas jej nieobecności nie jest dla mnie zjawiskiem ciekawym etycznie. Nie usprawiedliwia takiego zachowania znane powiedzenie, że "nieobecni nie mają racji".

 

---------

Jest wątek dotyczący "Premium" tak więc emanacja tej Firmy na di.pl istnieje.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piszę jak zwykły klient, każdy kto strzela fochy jest niewiarygodny, podstawą kapitalizmu jest negocjacja, od negocjacji ceny do umów, pb wykazał się mentalności starego systemu, nie jest elastyczny, nie potrafił znieść jakiś głupich wpisów na forum, czy czegoś tam, normalnie żenada.

 

Trudno uwierzyć w twój nick patrząc na te farmazony jakie wypisujesz. Odstaw to świństwo chłopie bo ci mózg wyżera.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest wątek dotyczący "Premium" tak więc emanacja tej Firmy na di.pl istnieje.

 

"emanacja" - ladne slowo ;)

 

Premium.pl - nowa emanacja domainingu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
każdy kto strzela fochy jest niewiarygodny

Tekst rodem z filmu "Miś":

"To pijak a każdy pijak to złodziej"... ;)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
każdy kto strzela fochy jest niewiarygodny

 

Tyle w tym stwierdzeniu logiki co w tym starym dowcipie...

 

Policjant przychodzi do biblioteki i pyta o jakąś książkę, gdzie znalazłby odpowiedź na pytanie: co to jest logika? Bibliotekarz odparł uprzejmie:

- Ależ ja to panu chętnie wytłumaczę. Logika to umiejętność wyciągania odpowiednich wniosków. Na przyklad... hmmm... Ma pan może akwarium?

- Tak - odpowiada policjant.

- Świetnie! To znaczy, że lubi pan rybki, prawda?

- Owszem.

- A to znaczy, że lubi pan żywe stworzenia, czy tak?

- No tak - potwierdza policjant.

- A to znaczy, że lubi pan też swoją żonę, prawda?

- No oczywiście.

- To z kolei znaczy, że lubi pan kobiety w ogóle, czy tak?

- No tak, lubię.

- No widzi pan, z tego wypływa logiczny wniosek, że nie jest pan pedałem.

- No nie jestem - odpowiada usatysfakcjonowany policjant.

Po jakimś czasie idzie z młodszym kolegą w patrolu i chce mu zaimponować.

- Ty, wiesz co to jest logika? - pyta kolegę.

- Nie mam pojęcia - odpowiada tamten.

- No to ja ci wytłumaczę. Hmmm... No może tak: masz akwarium?

- Nie mam.

- No to znaczy, że jesteś pedałem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

- No to ja ci wytłumaczę. Hmmm... No może tak: masz akwarium?

- Nie mam.

- No to znaczy, że jesteś pedałem...

 

 

Zaczynam się obawiać o mój heteroseksualizm, gdyż nie posiadam akwarium ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj każdy kto inaczej się zachowuje, mówi i robi na opak to od razu pedał i pedofil.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj każdy kto inaczej się zachowuje, mówi i robi na opak to od razu pedał i pedofil.

... i jest na pewno za PISem ;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
... i jest na pewno za PISem ;)

za PISem jest jak robi zakupy w osiedlowym sklepie a nie w Pierdonce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PB ma obecnie chyba największą liczbę odwiedzających użytkowników w profilu.

 

 

Jeśli w tym momencie wszyscy czytający rzucą się tam, to będzie miał po dwakroć [naj]większą ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie to jestem bardzo daleki od określeń "uciekł jak szczur".

PB mi pomógł w bardzo wielu sprawach. Jeżeli ktoś chce i ma na to zapotrzebowanie (walenia o szczurach) to powiem Wam tyle, że jak znam PB mailowo i telefonicznie przyjął to na klatę. :P

PB nie wróci i nie mają tu zastosowanie stwierdzenia "wszyscy wracają", ten facet ma za duże jaja żeby się zniżyć do poziomu dyskusji o uciekających szczurach. ;)

..a to że przyjął taką postawę jest jego prywatną sprawą i być może strategią którą przyjął z home*pl...

 

 

Ament

Edited by przegladacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generalnie to jestem bardzo daleki od określeń "uciekł jak szczur".

PB mi pomógł w bardzo wielu sprawach. Jeżeli ktoś chce i ma na to zapotrzebowanie (walenia o szczurach) to powiem Wam tyle, że jak znam PB mailowo i telefonicznie przyjął to na klatę. :P

PB nie wróci i nie mają tu zastosowanie stwierdzenia "wszyscy wracają", ten facet ma za duże jaja żeby się zniżyć do poziomu dyskusji o uciekających szczurach. ;)

..a to że przyjął taką postawę jest jego prywatną sprawą i być może strategią którą przyjął z home*pl...

 

 

Ament

 

 

Masz rację.

Pisałem też o tym wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×