Jump to content
Sign in to follow this  
creator

strona która ma 6mln unikalnych dziennie, a literówka (zamiast o - 9) ?

Recommended Posts

Witam, czy na domenie która będzie literówką strony która ma ponad 6 mln unikalnych userów dziennie ( z czego kilka miliardów miesięcznie odsłon ogólnych) będzie miało sens zrobić literówkę w wyrazie i zamiast litery "o" będzie cyfra "9" ? Dziewiątka jest nad "o", ale czy ludzie zrobią taki błąd, żeby opłacało się tam postawić sedo albo nd?

 

ps: nie jest to domena polska i założenie jej to prawie 100zł

Edited by creator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Witam, czy na domenie która będzie literówką strony która ma ponad 6 mln unikalnych userów dziennie ( z czego kilka miliardów miesięcznie odsłon ogólnych) będzie miało sens zrobić literówkę w wyrazie i zamiast litery "o" będzie cyfra "9" ? Dziewiątka jest nad "o", ale czy ludzie zrobią taki błąd, żeby opłacało się tam postawić sedo albo nd?

 

Raczej nie opłaca się. Chociaż to zależne jest od tematyki i faktycznego ruchu type-in.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raczej nie opłaca się. Chociaż to zależne jest od tematyki i faktycznego ruchu type-in.

Tematyka to ala portal społecznościowy, ale portal pewnego kraju. Statystyki wejść mniej więcej tak jak napisałem w 1 poście

Edited by creator

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Tematyka to ala portal społecznościowy, ale portal pewnego kraju. Statystyki wejść mniej więcej tak jak napisałem w 1 poście

 

To na pewno się nie opłaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówki serwisów społecznościowych z reguły mają dość dużo odsłon, a bardzo niski CTR, jakichkolwiek słów kluczowych by nie dobrać to domena raczej nie zarobi na siebie. A jeszcze jeśli to ruch z innego kraju to ani nie sprzedasz ani nie przekierujesz - moim zdaniem nie warto. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam podobna literowke bardzo popularnego 3 literowego wyrazu z rozszerzeniem net - tez o zamienione na 9 i mam okolo 10 wejsc dziennie. Trzymam ja tylko dla tego, ze to 3 znakowy net.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam podobna literowke bardzo popularnego 3 literowego wyrazu z rozszerzeniem net - tez o zamienione na 9 i mam okolo 10 wejsc dziennie. Trzymam ja tylko dla tego, ze to 3 znakowy net.

A mogę spytać ile userów dziennie ma ta strona?(w orginale)

Bo jeśli np. 100x mniej to wychodziło by ze na moja wejdzie 1000 uu a to by mnie zadowalalo nawet jakby nieklikali, przypomnę że orginal mojej ma ponad 7mln uu dziennie i ponad 8mld wejść miesięcznie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, czy na domenie która będzie literówką strony która ma ponad 6 mln unikalnych userów dziennie ( z czego kilka miliardów miesięcznie odsłon ogólnych) będzie miało sens zrobić literówkę w wyrazie i zamiast litery "o" będzie cyfra "9" ? Dziewiątka jest nad "o", ale czy ludzie zrobią taki błąd, żeby opłacało się tam postawić sedo albo nd?

 

Zarejestruj test na tą literówkę i zobaczysz czy warto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisał, że to nie jest polska domena.

 

No tak, nie doczytałem :lol:

 

Więc zarejestruj domenę inaczej się nie dowiesz czy warto czy nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mogę spytać ile userów dziennie ma ta strona?(w orginale)

Bo jeśli np. 100x mniej to wychodziło by ze na moja wejdzie 1000 uu a to by mnie zadowalalo nawet jakby nieklikali, przypomnę że orginal mojej ma ponad 7mln uu dziennie i ponad 8mld wejść miesięcznie

 

 

I to jest najśmieszniejsze - pod oryginałem nic nie ma. Tajemnica w sumie żadna - chodzi o j9b.net czyli job.net Jeśli powstanie serwis pod job.net wtedy pewnie będzie inaczej. Swoją drogą marnować taką domenę.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×