Jump to content
pb

Konferencja: Domain Names Secondary Market in Poland

Recommended Posts

a ja zapisałem się przed chwilą, ciekawe czy starczy miejsc... Trochę przegapiłem sprawę, no a daleko nie mam ;)

Liczę na to, że obejrzę Wasze mordki 25 stycznia. ;)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktos z Rzeszowa odwiedza to forum? samemu sie troszke nie chce... no chyba zeby podpiac sie pod grupe krakowska, jesli mnie przyjma to bym sie zjawil :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No przecież kto by zapraszał 300 osób na cocktail-party? :ph34r:

Ciekawe jakie będą kryteria dobory. ;-)

 

Kto juz dostal zaproszenie do AMIGOS :) ?

"Unfortunately number of places are limited."

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto juz dostal zaproszenie do AMIGOS :ph34r: ?

"Unfortunately number of places are limited."

 

Właśnie przyszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rowniez dostalem :ph34r:

 

to co, teraz wszyscy będą pisać, że dostali...? :/

 

btw, też dostałem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
to co, teraz wszyscy będą pisać, że dostali...? :/

 

btw, też dostałem...

 

I ja! I ja! :ph34r::)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszyscy dostali. :ph34r:

Nawet Krystyna z gazowni dostała :) A ja nie dostałem, ale mam nadzieję że to dlatego iż moje uczestnictwo jest domyślne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość otrzymała, ale pytanie inne, czy ktoś potwierdził, a co ciekawe czy planuje tam się wybrać ? A co jeszcze ciekawsze czego oczekuje po takim spotkaniu ? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Ja dostałem, od razu potwierdziłem i będę brał udział. Na takich spotkaniach można na różne tematy luźniej porozmawiać niż oficjalnie na konferencji w rundzie pytań, gdzie każdy słyszy co mówisz.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość otrzymała, ale pytanie inne, czy ktoś potwierdził, a co ciekawe czy planuje tam się wybrać ? A co jeszcze ciekawsze czego oczekuje po takim spotkaniu ? :blink:

Ja potwierdzilem i na 99% bede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie potwierdziłem, ale to dlatego że nie dostałem, a to dlatego że nie zgłosiłem, a to dlatego że nie mam czasu.

 

Pozdrawiam :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość otrzymała, ale pytanie inne, czy ktoś potwierdził, a co ciekawe czy planuje tam się wybrać ? A co jeszcze ciekawsze czego oczekuje po takim spotkaniu ? :blink:

 

Ja się jeszcze zastanawiam, ale szczerze mówiąc nie ciągnie mnie bardzo, nigdy nie lubiłem tego koktajlowego pieprzenia o kotku (bo przecież nikt tam nie będzie rozmawiał o domenach, to by było zboczenie). ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja się jeszcze zastanawiam, ale szczerze mówiąc nie ciągnie mnie bardzo, nigdy nie lubiłem tego koktajlowego pieprzenia o kotku (bo przecież nikt tam nie będzie rozmawiał o domenach, to by było zboczenie). ;-)

Na sedo kilka miesiecy temu tak to wyglądało - ale nie tylko o domenach sie rozmawialo. Było ciekawie (bardzo). Poza tym kogos poznasz :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodza sluchy, ze na Coctail party zostali wyselekcjonowani z bazy WHOIS sami cybersquatter'zy i szykowana jest w Amigos ostatnia przed likwidacja akcja CBA ...

 

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sie zastanawialem, czemu akurat mnie zaprosili. Wydało się, pewnie wszystko przez domenę tego banku... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja potwierdzilem i na 99% bede.

 

czy po potwierdzeniu chęci uczestnictwa w koktajlu powinno się dostać jeszcze jakieś potwierdzenie tego potwierdzenia? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×