Jump to content
DD

Bilety na EURO 2012

Recommended Posts

Każdy kto nie opłaci swojego zamówienia będzie pytany przez UEFA: Czemu? Ale nie wiem czy mailem czy pocztą.

Przez Infolinię niełatwo się przebić, jakby co - wyślę instrukcję na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeciez xtr napisal, ze zgubil list...

 

Wybacz :) wydawało mi się że chodzi o list elektroniczny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilkunastu minutach odsłuchiwania komunikatów automatu mówiącego głosem IVONA dowiedziałem się po przełączeniu do konsultanta, że nie mogą podać nr rachunku bo go nie mają pod ręką, każdy ma indywidualny, na maila też go wysłać nie mogą..

 

Plus jest taki ze UEFA faktycznie będzie się kontaktować z pytaniem dlaczego bilety nie zostały opłacone i wtedy będzie można uzyskać nr rachunku lub dane do wpłaty kartą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po kilkunastu minutach odsłuchiwania komunikatów automatu mówiącego głosem IVONA dowiedziałem się po przełączeniu do konsultanta, że nie mogą podać nr rachunku bo go nie mają pod ręką, każdy ma indywidualny, na maila też go wysłać nie mogą..

To wtopa z ich strony, bo nie są przygotowani na taką ewentualność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze teraz mail of UEFA:

 

Nie możemy wysłać Panu mailem danych do przelewu. Jesli do 25 maja nie wpłaci Pan pieniędzy, to UEFA wyśle Panu ponownie list z danymi do przelewu, a aplikacja nie zostanie anulowana.

 

Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Odpowiedzi na tę wiadomość zostaną przekierowane do niemonitorowanej skrzynki. Aby się z nami skontaktować, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego w dziale najczęściej zadawanych pytań (Ticketing FAQ) na www.UEFA.com.

 

I mam też informację, że do wpłat bankowych każdy ma konto indywidualne.

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dostałem list z instrukcjami płatności dziś.

Timing dobry - jutro upływa przesunięty termin ;)

 

Swoją drogą uśmiechnęło się do mnie szczęście - jeden złożony wniosek i 8 wylosowanych biletów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dostałem list z instrukcjami płatności dziś.

Timing dobry - jutro upływa przesunięty termin ;)

 

Swoją drogą uśmiechnęło się do mnie szczęście - jeden złożony wniosek i 8 wylosowanych biletów ;)

 

Własnie wróciłem z banku Pekao S.A. - bilety opłacone. Czekam do 12 czerwca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżam. Gdyby ktoś miał za dużo biletów lub wie, że nie pójdzie na mecz chętnie przyjmę :) dwa bilety.

Kocham piłkę nożną a biletów nie wylosowałem. Miłość bywa okrutna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To korzystając z okazji - mam dwa bilety na półfinał (mecz 30: ZW26-ZW28, Stadion Narodowy w Warszawie) kat. 1 (trybuna główna lub przeciwległa), niestety tego dnia (28.06) moje dziecko ma urodziny, więc nadmiar szczęścia mi się trafił. ;-) Gdyby ktoś miał za dużo biletów na mecz otwarcia, to chętnie wymienię dwa na dwa. Inne mecze ani sprzedaż raczej mnie nie interesują, w ostateczności bilety puszczę dalej gdzieś w rodzinie. :)

 

@Slawko - zalogowałem się na uefa i widzę że do wzięcia są bilety na Mecz 7: D3 - D4 w Doniecku, po marne 480 zł. ;-) Reszta chyba wykupiona. :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×